Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sta da kvarim, kada svi znaju o cemu se radi...eno overi fejs ili topik. Miiiisiiii, znachi, i dzordz bush bi odmah provalio o cemu se radi

nakon sto bi procitao topik na ruru, ili bi mu Chejni rekao

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

kod nas je bilo ako dash dva ispita u roku ljudi te gledaju popreko, tri, misle da si lud,a ako dash dva u istom danu, niko vishe nece da se druzi sa tobom;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ah bio ceo vikend u bg-u, krenulo se direktno od dzakarte preko festa u zemunu do stare hercegovine i na kraju neki restoran pahuljica chak se i drug tu negde smestio sa svojim gradskim venchanjem :D tone crnog piva i dve tone svetlog, dva dana bahnalija sa ekipov od 10ak ljudi XD i clash of titans sam posetio i soping za svadbe i gledao bracni krevet i bio sa fotografom za svadbu :))) svasta nesto

sutra ponedeljak, nabijem ga na kurac

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

E, jel sam se ja nešto prevario, ili sam negde uhvatio da GSP markica važi i za Beovoz? Pa je valjda i zbog toga sada to "ITS" odnosno "integrisani tarifni sistem" ili kako već, a ne "GSP". Da ne guglam sad u dva ujutru, možda neko ima iskustva iz prve ruke :)

Link to comment
Share on other sites

E, jel sam se ja nešto prevario, ili sam negde uhvatio da GSP markica važi i za Beovoz? Pa je valjda i zbog toga sada to "ITS" odnosno "integrisani tarifni sistem" ili kako već, a ne "GSP". Da ne guglam sad u dva ujutru, možda neko ima iskustva iz prve ruke :)

Ne, beovoz je odvojen, samo besplatna ti je inace voznja kad se vozis beovozom "u gradu" tj. u okviru Beograda!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...