Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

khm, ne znamo da li pinokijev nos moze da raste samo u slucaju da on laze ili postoje i neki drugi faktori, tako da ne, nisam ja pisao ovo:) takodje, mislim da je iz konteksta jasno da se NGM odnosi samo na pinokijevo svesno laganje (bio sam u skoli juce - a nije bio), stavise, dodao bih da ne bi moglo da se odnosi na buducnost, vec samo na proslost ili sadasnjost (ici cu u skolu sutra - a zna da nece; nebitno, ima vremena da se predomisli do sutra. ako ne ide u skolu, opet imamo jos jedan faktor, a to je da li nije otisao jer je zaboravio/bio sprecen ili je prosto lagao.)

ako se ja ista pitam, rekao bih da je NGM svesni samoodrzivi kontekstualni prilagodljivi mehanizam koji se adaptira situacijama i fluidno bivstvuje i funkcionise, kao reka koja prilagodjava svoj tok. mislim, ipak je to bajka:)

ihaj haj, ima tu svasta:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hahahaha objasnio je pinokio :D

e dule, ja menjao zice danas, al mi djitra i dalje prdi na prva dva-tri praga. jel to znaci da treba da menjam pragove, ili je u pitanju nesto drugo? ako treba, koliko taj plezir kosta?

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

hm, neam pojma, zavisi zasto prdi. jel ti oduvek prdela? ako jeste, onda treba da se nasteluju pragovi, a iskreno nemam pojma posto je to zadovoljstvo...

mozda su zice previse tanke, pa su opustene, pa landaraju preko tresholda doticne gitare, mozda nije spravljena da se betluje sa tanjim zicama if ju nou vot aj min. pogledaj vrat sa strane, jel su zice generalno preblizu pragovima ili je par pragova izdzikljalo? ako su zice preblizu, ali ujednaceno, onda mozda nema veze sa pragovima, mozda treba bridge da se nasteluje ili onaj neck bridge...

probaj da zategnes jos malo zice, pa vidi dal landaraju, kao prirucno resenje.

meni na elektricnoj recimo prde devetke i osmice, desetke su na granici, a 11 i 12 je kul, al ionako ne koristim tanje od 11...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nije mi prdela pre uopste, a naizled je sve ok, nisu preblizu zice...isto sranje kad ih dotegnem :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

nije mi prdela pre uopste, a naizled je sve ok, nisu preblizu zice...isto sranje kad ih dotegnem :P

vidi sta prdi, mozda prde repovi od zica na civijama ili nesto jednako retardirano (mada bi to verovatno izvalio, al ko ce ga znati, meni se desavalo:) )...

koje su debljine zice i kolko debele zice si stavljo ranije? ako su pretanke, mogu da osciluju u velikom hodu i da kace pragove...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ako ti prdi na nekoliko pragova, najverovatnije je da su ti oni otisli, to se cesto desava na nekvalitetnim gitarama, i to uglavnom tamo negde oko 12 praga(nothing else matters!!666)

da, ako je ovo lepo uzmes pa sistemom eliminacije gledas gde tacno prdi i onda vidis sa strane da li je otiso prag, tj da li je nizi nego sto treba i dal zato landara po sledecem.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

auuuu,kakav sam katastrofalan rodjendan radio...raspadam se.

Narucio sam kevi da mi napravi palacinke,ima sad da se oderem od njih,na nervnoj bazi!

I nervira me sto nemam gde da gledam fudbal,sad bi mi bas dobro dosao...

nisi jedini

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Dosao sa utakmice, najeo se podvarka sada cekam Real Madrid : Barcelona uz kokice

[8D]

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...