Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vratih se iz Ljubljane, sve je to lepo i krasno, standard itd, ali JEBES ti to sve kad u petak na glavnom trgu, na kojem se spremaju za otvaranje Vankuver 2010 sa sve LCD ekranima, zonglerima i tocenim pivom ZA SAMO 2e pola litre, ima SVEGA 50 ljudi od kojih je za sat vremena koliko smo proveli za standom, njih 5 kupilo pivo. I nemoj da mi neko kaze da su otisli na skijanje, zato sto nisu :)

Radnim danom u 20:30 nema vise od 10 ljudi na ulici (glavnoj, naravno). Koji lol

Link to comment
Share on other sites

Vratih se iz Ljubljane, sve je to lepo i krasno, standard itd, ali JEBES ti to sve kad u petak na glavnom trgu, na kojem se spremaju za otvaranje Vankuver 2010 sa sve LCD ekranima, zonglerima i tocenim pivom ZA SAMO 2e pola litre, ima SVEGA 50 ljudi od kojih je za sat vremena koliko smo proveli za standom, njih 5 kupilo pivo. I nemoj da mi neko kaze da su otisli na skijanje, zato sto nisu :)

Radnim danom u 20:30 nema vise od 10 ljudi na ulici (glavnoj, naravno). Koji lol

mnogo tuzan i dosadan grad, bio sam 7 dana 2008 novembar, i bas se smracio

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Treba u ponedeljak da krenem na trcanje,jedva cekam ;p

Nego Nemke,Igore koju muziku slusate kad trcite?

Sta ja znam, zavisi od raspolozenja :)

rhcp meni uvek dobar :)

Sto cekati ponedeljak, sutra mi deluje kao dan dobar kao bilo koji drugi...:)

Bio u "Gradu", na zurci povodom svadbe...bilo bas super...izdjuskao se se ko da je `96 :D

Sad na lalanje \o/

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

@ ljubljanja

govno od grada, bio sam 3 sata tamo, imalli smo nas trojica oko 150 eura za alkohol, koliko samo skupili za ceo bus, i nimo imali gde da kupimo jebeno nishta, pa smo morali da kupimo u hrvatskoj na benziskoj pumpi

inache, bio sam na andergraund rejvu u mome selu, i raduje me shto je bilo ljudi :)

i da, napio sam se, ako nekog zanima

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...