Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Zasto Taxisti strajkuju? Pogotovu ovi u beogradu, ne znam dal postoji skuplji taxi na svetu a da nije New York ili Tokijo.

zhele da imaju jedinstvenu minimalnu cenu za voznju, jer im je loshe kad konkurencija spusti cene.. nece da placaju fiskalne kase koje moraju da uvedu od nove godine po novom zakonu i zhele da drzhava ochisti divljake sa ulica :)

po meni je samo ovo trece legitimno.. nemash ti prava da nekome ogranichavash koliko ce on da naplati svoju uslugu, a fiskalne rachune skroz podrzavam posto kradu nenormalno..

Link to comment
Share on other sites

Nesto gledam, pa ovaj rad od kuce je mega!

Radio juce standard i onda od 21 do 6 jutros.

I odlucim da ne odem na poso nego radim od gajbe.

Mogu reci da zaista jesam produktivniji! Rad od kuce -> vrh!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

zhele da imaju jedinstvenu minimalnu cenu za voznju, jer im je loshe kad konkurencija spusti cene.. nece da placaju fiskalne kase koje moraju da uvedu od nove godine po novom zakonu i zhele da drzhava ochisti divljake sa ulica :)

po meni je samo ovo trece legitimno.. nemash ti prava da nekome ogranichavash koliko ce on da naplati svoju uslugu, a fiskalne rachune skroz podrzavam posto kradu nenormalno..

/signed.

Link to comment
Share on other sites

invalid vojnik, oni silni "moral busteri", pateticni govori, "When the Corporations intentions become more sinister, Jake must choose between his new found place with the natives and his own race and fight for what he believes in.", ma daj.

Terminator 2 i dalje pisa po svemu

edit: kad bolje razmislim, on je glumce platio 20 miliona ukupno.

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

Taksisti pizde jer drzava ne sprovodi dovoljno dobro uklanjanje "divljih" taksista sa ulica, koji nemaju troskova ni priblizno koliko regularni taksisti/udruzenja pa mogu da imaju niske cene, koje ce posle uslovljavati trzisnu cenu. Stanovnicima Beograda je pak bolje da imaju divljake-taksiste, jer ce tada biti cene nize jel.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

to u nekom lalalendu. u praksi te taj divljak najviše potkrada (a potkradaju svi, naravno).

ja bih prvo uveo gps taksimetar-kasu koja meri i prikazuje pređeni put i cenu, a na računu štampa i putanju, a onda bih im eventualno ispunio neki zahtev.

Link to comment
Share on other sites

i onda pola ovih nesrecnika sto vozi 123 mecke, da prodaju kola za gps taximetar :)

pre neki dan sam video a6 (noviji model) 3.0 tdi na taxiju,tadodje bmw 530d i jednom sam se vozio u e270cdi. naplatio je mozda 50din vise nego sto bi uobicajeno bilo,ali sam se zato vozio ko kralj. nisam osetio put :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

to u nekom lalalendu. u praksi te taj divljak najviše potkrada (a potkradaju svi, naravno).

ja bih prvo uveo gps taksimetar-kasu koja meri i prikazuje pređeni put i cenu, a na računu štampa i putanju, a onda bih im eventualno ispunio neki zahtev.

cek, pa to sam vec vidjao, po novom sadu doduse. i lik ladno ima i pored te gps taksi-kase ima i regularni gps :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

poz,cao,haj!

umoran sam nesto bas,sad cu da hasam,pa mirno vece uz tv ili komp...

sutra mi se poklapaju neke obaveze(na koje ja vremenski ne mogu nikako da uticem),i to ce se desavati u narednom periodu dosta cesto,i poprilicno me ta cinjenica dovodi do ludila...pogotovo sto sa druge strane ponekad imam toliko slobodnog vremena da ne znam sta cu sa sobom...blah :S.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jebote dva sata sam chistio auto koliko je snega napadalo na njega

Jedva je jadnichak upalio

Ne radi mi ono shto duva na staklo, najebao sam ga kad krene da se magli...

Al veceras gledam avatara u 3d i bole me kara!

Prvo sam sat vremena cistio, a zatim sam 10 puta pokusavao da upalim, al' nece :/

Nista cudno kod juga, upali iz pete i po lepom vremenu, kamoli sad.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

jebem mu zhivot,da li je moguce da u Bgu nije ustanovljen taj taksi standard,kad u Pancevu jeste?

Fazon,od tri taksi kuce koje rade do jaja u Pancevu,dve imaju gps i fiskalne kase.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...