Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Pre 3 dana me zalio snegom,onim govnavim crnim sa puta bljuzgavim,onaj kamion sto cisti ulice u Drajzerovoj,namerno nije ukocio nego se usro u nas 10 tamo, nismo imali gde da se sklonimo.Dok sam stigao kuci , prehladio sam se sav sam bio mokar.I evo sad sedim bolestan i razmisljam kako bi mu jebo mater,onako posteno ..

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da zaspim koliko kašljem pa sam ustao da skuvam čaj, ovom prilikom jebem mater svim lekarima osim Duletu Smoru.

+1..imam neke napade kaslja to je strasno..i danas odem kod doktorice da bi mi ona posle pola sata cekanja rekla, ti si savrseno zdrav ovo je banalno zbog cega dolazis..jebem joj sve.

Edited by REAL~
Link to comment
Share on other sites

u pravu je, za to što vas dvojica imate se ide u apoteku. al evo da vam uštedim razgovor sa farmaceutom: pijte dosta tečnosti jer je glavni razlog kašljanja iritacija zbog suviše guste sluzi. uzmite nešto za iskašljavanje (preporučujem fluimucil), cepajte vruć čaj pre spavanja i nađite pozu u kojoj vam se najmanje kašlje.

Link to comment
Share on other sites

dr ivan na usluzi 24h !:D

napolju je uzas za voznju :D ja jedva uparkirao u garazu kad dolazi sestra ee zaglavio se auto aj da guras izguramo nekako krenemo dalje kad preprecio se komsija zaglavio se i njemu i tu jos pola sata drkaj cisti jedi govna :) + posle nigde u bloku nema mesta za parking haaahahahah

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

u pravu je, za to što vas dvojica imate se ide u apoteku. al evo da vam uštedim razgovor sa farmaceutom: pijte dosta tečnosti jer je glavni razlog kašljanja iritacija zbog suviše guste sluzi. uzmite nešto za iskašljavanje (preporučujem fluimucil), cepajte vruć čaj pre spavanja i nađite pozu u kojoj vam se najmanje kašlje.

+1

ovo i mene jebe vec danima,suv kasalj a skoro potpuno zdrav! :) ...

takodje,luftirajte redovno prostorije u kojima boravite.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Gledah Avatar u 3d, fantastishe film, jebo mater

Ja gledao večeras 3D u Ušću u 21:20.

a koja je ono prica za 6D sto ima u Uscu ili Delti,nisam siguran? Jel ima neko da je bio,pa da prenese utiske? :))

Ima u Ušću samo. 6D je ista tehnologija kao 3D, samo što ima dodatne efekte (prskanje vodom, trešenje sedišta i te fore). 6D efekti nisu podržani u Avataru, ali 3D prikaz jeste i fantastičan je.

Avatar ima klišeiziran zaplet, ali je svet prelepo izmaštan i prenesen na platno. Ipak, najskuplji film u istoriji kinematografije ne može da bude toliko loš.

Link to comment
Share on other sites

u pravu je, za to što vas dvojica imate se ide u apoteku. al evo da vam uštedim razgovor sa farmaceutom: pijte dosta tečnosti jer je glavni razlog kašljanja iritacija zbog suviše guste sluzi. uzmite nešto za iskašljavanje (preporučujem fluimucil), cepajte vruć čaj pre spavanja i nađite pozu u kojoj vam se najmanje kašlje.
a brufen, gde je tu brufen matori;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

u pravu je, za to što vas dvojica imate se ide u apoteku. al evo da vam uštedim razgovor sa farmaceutom: pijte dosta tečnosti jer je glavni razlog kašljanja iritacija zbog suviše guste sluzi. uzmite nešto za iskašljavanje (preporučujem fluimucil), cepajte vruć čaj pre spavanja i nađite pozu u kojoj vam se najmanje kašlje.

meni se najmanje kaslje u ovoj

cb5.gif

ustvari, tad se izlecim od svega ^_^

cao carevi, sutra vikend, jej!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

mada, da se ne foliram...vishe bih voleo ovako nesto. Black on Black

19_12_2007_0920839001198094770_gavin_bond.jpg

one is a silly little ghetto banger, and the other one is a car

a brufen, gde je tu brufen matori;)

e, da, i brufen nipošto da ne pijete! :D

at kruko: smara dogi stajl, bleso

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...