Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Sada samo ostaje da se kupi Mitsubishi WD-82837 82" 3D televizor + Nvidia 3D vision naochare i idemo [:D]

Dobro je da nisam kupio plazmu/lcd tv kuci josh, taman ce da mi uleti odmah 3D ready televizor ;)

I da, novi standard za 3D blu ray diskove - S3D: http://marketsaw.blogspot.com/2009/12/s3d-blu-ray-standard-is-complete-ces.html

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

A jel ti znaš koliko predstava u pozorištu možeš da odgledaš za te pare??????

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ako pogledas zastave nasih oceva, mozda ces imati kompletniju sliku

prvo tamo je 99% vojnika nastradalo, oko 22k a saveznika oko 26k, to je prva invazija na japansku teritoriju, i svakako interesantna tema :)

Sto onda nije to i prikazao. Iz njegovog filma sve sto sam mogao da vidim je kako Japanci seru u gace i izvrsavaju samoubistvo, dok Ameri osvajaju ostrvo bez vecih poteskoca.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Pa i predviđeno je da se filmovi gledaju u paru, a čak i da nije tako, Letters prikazuju događaje iz japanske perspektive, zašto bi moralo da se dodaje bilo šta što bi odudaralo od toga?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Pa i predviđeno je da se filmovi gledaju u paru, a čak i da nije tako, Letters prikazuju događaje iz japanske perspektive, zašto bi moralo da se dodaje bilo šta što bi odudaralo od toga?

Pre ce biti da film prikazuje Japansku stranu kako je Clint vidi, nego kako je stvarno bilo. Najveca mi je zamerka sto nije prikazivao borbu, vec samo emo scene i razmisljanja. I kad je borba on zumira jedinog vojnika u jedinici koji padne na zemlju u mentalnoj krizi. I kamen je shvatio sta je 'teo da kaze filmom u prvih 15 minuta, daj barem da uzivamo malo.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Išao sam danas da gledam Avatar u 3D sali. Gledam film i ne vidim ništa specijalno u tom 3D-u, kad malo posle pola filma izvali burazer da su name sjebane cvidže i da ih moramo okrenuti naopačke, ali go kurac kada je prošlo dve trećine filma. Izgoreo sam neviđeno, došlo mi da izađem iz one i pobijem se sa nekim, imbecili jedni. Naplate ti 100 dinara na jebeno govno koje ni ne radi svoj posao.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mnogo mi se svideo film, bas sam uzivao...3 sata su mi prosla bas brzo i jos mi bilo krivo sto je kraj filma.

Nisu ga sjebali cak ni banda dece koji su bili ispred mene, tripovali se i skakali, ali je malo falilo da dobijem nervni slom zbog nekih devojaka koje su se smejale pola filma i govorile "kad ce vise kraj, umrecu ovde" [:(]

Link to comment
Share on other sites

antihrist. dobar, dobar.

na kojim si drogama prijatelju?

film je nesto najodvratnije sto sam ikada video.

svako ko se predomislja dal da pogleda film neka pogleda spojler... to ce ga nadam se odgovoriti...

nemojte pogresno da me skontate, prica je sjajna, gluma je fantasticna, neke scene su genijalne...

ali...

on je jebe, ona skoci sa kite i opizdi ga iz sve snage u mosnice sa onom cepanicom.

onda krene da mu drka i krene da izlazi krv

kasnije mu probije nogu sa onim kamenom i zasarafi sa druge strane

na kraju sebi odsece djanu u JEBENOM KRUPNOM KADRU!

zajebi ti to prijatelju...

trebala mi je terapija meca dobrica i snorkijevaca posle toga...

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Išao sam danas da gledam Avatar u 3D sali. Gledam film i ne vidim ništa specijalno u tom 3D-u, kad malo posle pola filma izvali burazer da su name sjebane cvidže i da ih moramo okrenuti naopačke, ali go kurac kada je prošlo dve trećine filma. Izgoreo sam neviđeno, došlo mi da izađem iz one i pobijem se sa nekim, imbecili jedni. Naplate ti 100 dinara na jebeno govno koje ni ne radi svoj posao.

meni se isto sinoc desilo, jedino shto sam odmah uzeo druge.upozoravali su na tu mogucnos pre pochetka filma, a i neka riba je blejala sa spremnim cvikama za zamenu u samoj sali, samo je trebalo da se spustish do platna;)

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem kako ste gledali film bez kada naochare nisu radile?!? Mislim, zar niste primetili da je sve mutno i razdvojeno?

@Joker - hvala shto si mi rekao za Antihrista, hteo sam da ga gledam ali zaista ne volim takva proseravanja...

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

pa taj rad, al ljudi kanda ne znaju shta da ochekuju shta ga znam.

radile su nego je trebalo da se okrenu naopako, sochiva su zamenila mesta nekako, naravno shto bi tako gledao film ako je neudobno zbog otvora za nos pa odesh i zamenish.

enivej

ceo vizuelni dozivljaj je omg, tako da mi je prvenstveno zbog toga ovih dva i po sata proletelo, radnja sad ono, ajde da kazemo da moze da prodje nekako, par rofl momenata,a ono shto me najvish nerviralo su scene za onim mudom shto pije kafu u roflcopteru i to zato shto me podsecaju na michael ironside i CnC.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Da li je moguce gledati 3d film ako nosis naocare za vid, ima li neko iskustva s'tim?

nemoj da te mrzi da prochitash dve str unazad;)

naravno da mozesh da pogledash i da, mogu cvike da stanu ispod ovih 3d.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

meni taj 3d i nije bio neki 3d :D slova su bila 3d stalno :D a slika ponekad :) ponekad :D film je ok ali nista posebno ima ona americka sranja koja su vidjena 1000puta :D gospodari prstenova su mi mnogo bolji :)

pazi kad meni gospodar nije bolji iako sam se mnoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooogo vise hajpovo na njega i mnooooooogo vise volim taj setting, stavise, avatarov setting mi ide na kurac i ne podnosim ga. al opet, nesto sad razmisljam, da su dali kameronu da pravi lotr, ja bih bio najsrecniji decak na svetu:)

opet kazem, kad dodje gandalf (ej bre gandalf, on je car po defaultu) u filmu i kaze nesto tipa 'frodo je car', ja dobijem ogroman transfer neprijatnosti ko da gledam kursadzije i zelim da sam negde drugde i blam me je, a kad ovaj zli klilseizirani automatic ban sa liste filmova za odgledati sardznt u avataru kaze nesto tipa 'hah hah glupi divljaci hah hah hah bas sam zao jebote hah' dok pije kafu usred fajta, meni uopste nije neprijatno nego sam u fazonu 'oh odvratni marince, sad bih te zadavio da nisam u ovom bioskopu koji me sputava!'...

a to je velika stvar drugovi pioniri [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...