Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E tako je kad neces da ucis skolu. Mada picko ne pricas o dobroj strani a? O mladim i milf mamama a? Siso jedna,imam ja ortaka Animatora ;).

@ Topic

1:02

Cetri ogromna sendvica sa kremsijem,kackavaljem i salamom i 4 parceta pite. Dva od jabuke,dva od breskve. ZDRAV ZIVOT!

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

nakon celog vikenda, setio sam se da ucim u 1, tako da nema spavanja veceras, jebo mater

nego, muci me msn, da ne otvaram bezveze topic, hvala unapred

ne radi mi ovaj windows live msn, radila mi je stara verzija, dok mi msn sam nije izbacio da moram da koristim novu verziju, koja mi ne radi, tacnije, izbacuje error kada pokusavam da se ulogujem..

pa, da li postoji neki alternativni msn program, koji radi sa npr gmail accountom, skinuo sam bio trillian, ali sam kasno otkrio da on zahteva poseban trillian account.. :/

MASIIMOOOU

Link to comment
Share on other sites

Fenseri orobili rokere, a zaradili modrice i prijave

NOVI SAD – Novosadska policija uhvatila je najmanje deset 16-godišnjaka iz Novog Sada i okoline zbog učestvovanja u masovnoj tuči i pljački u subotu oko ponoći u Dunavskom parku. Policajci će podneti nekoliko prijava protiv aktera razračunavanja pesnicama i narušavanja javnog reda i mira, a protiv dvojice golobradih momaka i zbog razbojničkog prepada koji je, kako je naknadno utvrđeno, svemu prethodio.

Kako smo saznali na mestu događaja, grupa od desetak momaka starih oko 16 godina koji sebe nazivaju fenserima prolazeći kroz Dunavski park napala je manju grupu momaka ljubitelja rok muzike koji su se nalazili u centralnom delu parka. Započela je svađa, a zatim je brojčano nadmoćnija grupica otela novac u iznosu od oko pet evra i 100 dinara, kao i polupraznu kutiju cigareta i otišla. Ubrzo, međutim, kivni zbog otimanja džeparca, rokeri su pozvali još nekolicinu prijatelja i organizovali hajku, koja je na kraju okončana masovnim razračunavanjem pesnicama. U kolopletu ruku i nogu, nekolicina učesnika lakše je povređena, ali se sve svelo na modrice i oderotine.

Policajci su vrlo brzo nakon sukoba uhvatili nekolicinu aktera tuče, dok je veći broj njih identifikovan. Pošto je prilikom operativnog rada utvrđeno da postoje elementi krivičnog dela razbojništva, slučaj je prosleđen inspektorima za suzbijanje maloletničke delinkvencije, a, po svemu sudeći, epilog događaja biće u sudskim klupama.

Па се ви после зајебавајте са Дакијем. [roflmao]

Edited by Ребел
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro...

ja se juce raspao od jela, a i od pica...

malo sam popustio sa disciplinom, ugojio se par kilograma, moram priznati da me "the dark side" malo zavela...moram se vratiti ispravnom nacinu zivota, inace cemo tetka-Kole i ja zajedno rucice na ledja, pa na kalis da hranimo vrapce i golubove.... :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...