Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

edit: znam da vecinu od vas bole kurac sto je srbija u finalu, ali nadam se da ima barem neko ko je srecan....

1. Postoji podforum "Sport", tamo ces naci srecne ljude :)

2. vidim da si jedan od onih sto citaju RUR a ne postuju, ali eto registrovao si se da napises taj post. ok, super, zaista (ozbiljan sam).

Odgovaram na tvoj post jer sam nedavno saznao od nekih ljudi da postoji zaista MNOGO ljudi koji citaju RUR ali ne postuju, sto je isto ok, ali mi je glupo to kad nas neko sa strane gleda kao hejt dark sektu ili tako nesto, i onda jos dodjes i napises ovako nesto (mislim na quote).

Link to comment
Share on other sites

Msm da se zove beviplex,vitamin, taj neki zon,popijes pred spavanje i ujutru ti je banja :D

Ovo mi zvuci interesantno, moram to da vidim da nadjem

Generalno, kad se napijemo, mi tesko mozemo da pijemo vodu pred spavanje, pogotovu ja sinoc, pokusao sam na silu al' za malo da bacim peglu

Ceo dan me uzasno bolela glava, + naravno dehidracija...

A ujutru nema sanse da jedem nesto, zato sto mi muka naravno, al cuo sam za to da treba sto kalorichnije da bude... Al' osecam da bi momentalno bacio peglu kad bih pojeo :D

Opet je frka piti aspirin ili kafetin na prazan zeludac kad te probudi glavobolja ujutru...

I zasto mi firefox onako "zakochi" na svakih 10-ak sekundi jedno 2 sekunde u proseku ? Mnogo me nervira, a poubijao sam sve zive servise i nista nije previse zahtevno upaljeno... I video na youtube-u kochi konstantno, nervira meeee!

Link to comment
Share on other sites

svaka cast kosarkasima i dudi!

prvi put posle dugo godina sam se osecao ko devedes pete, djipao sam ispred televizora, drao se i cuka mi iskakala...svaka cast i na shvatanju igre, ej bre, pa da sam ja tamo sa nekih devetnes dina, pa ja bi se samo tuko i iso na kucanja. svaka cast, sv. teodosije car!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Havarija nisam spavao 4 dana, radio po 12h nije mi dobro... josh me plus nocas lik dok sam razdvajao ljude u tuchi nabode 2x u glavu i pobezhe iz kluba, koja jajara... gatu... udara ko sisa,no nebitno, vreme je da se odvalim od spavanja...

ae poz i dobro jutro onima koji nedeljom rane jako! :D

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...