Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aj jedno pitanje posto sam se realno uzentao :)

sve u svemu,u poslednje vreme tako tj. poslednja tri cetiri dana,trnu mi ruke,znachi ono krenem da pomerim ruku i ona mi onako utrne,ko da me pecne nesto i nista.A npr. desna ruka mi je jednom bila jedno pola dana u nekom kao stanju blage utrnutosti,znaci osetim jednostavno da mi je onako malo utrnuta ali me ne sprecava da bilo sta da radim.Danas sam se bash uzentao posto mi danas prvi put utrnula leva ruka.I sad nemam sta to mozhe da bude,jebote,pa nije valjda sa 20 godina da ce da me ripi chuka.

Takve iste simptome je imao i moj komsija

pa je umro posle nedelju dana od sloga

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Malopre me smekala ona Mirka iz Mi nismo andjeli 2. Mada moguce zato sto sam bio sa svecom pa je pomislila, sta ce ovaj pekinezer sa njom.

pozdravicu je u tvoje ime :).

zavrsio se vikend,napokon...sutra i prekosutra nemam predavanja,ali sutra ipak imam neke obaveze...jedva cekam utorak da ceo dan lezim,jedem,i blejim... :))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

au smorio sam se, gledam stream fudbal san luis - atlante ( meksiko ) i taj mech chekam za isplatu ( Igrao x ) i 1:0 pochinje drugo poluvreme, ovi napadaju i napadaju... ne znaju shta tje sa prilikama i bump 87. minut penal i ja kao extra ovo ono, da ovaj penal 1:1 .. ja sam happy, i 94 minut ovi se ushunjali nekako do kaznenog i bzvze primishe gol... tuga... da popizdish..

Link to comment
Share on other sites

Rekoh da vas formi pozdravi sve... ima toliko vremena od kad vas nisam video ljudski, i pisao kao chovek ovde, ali citam shta ljudi pisu... samo zelim da vam kazem da vas formi nije zaboravio, nije se amerikanizovao, i cheka neko novo okupljanje strpljivo!

elem, citam topic koji sam napisao 20tog novembra 2007me godine kako sam zeleo da raskinem sa devojkom ali nisam znao kako... e epski breakup se desio pre mesec i po dana, i dalje sam sjeban, pratim savete koje sam dobio na tom topicu, ne kupam se, igram heroje, ne izlazim iz kuce, nasao sam novu ribu odmah, jebem non stop... ovaj salim se.

da sjeban sam malo, ali dobro ide zivot, mozda sam trebao da cekam neki bolji trenutak, ali eto resio sam da budem chovek i da stisnem muda i zavrsim sa tim jednom u zivotu.

ok, nadam se da ste mi svi dobro i da vam dobro ide u zivotu, da se budite nasmejani i zivite lepim zivotom u nasoj lepoj drzavi! cokim vas sve!!!! FORMISHA

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...