Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovi sa ispunjenim životima :)

Pa tek taj sa ispunjenim zivotom ne bi trebao da se raduje ovakvom vremenu, jer da je suncano, sad bi bio u prirodi i jeo jagnjetinu, dok u isto vreme jednu prca a druga mu pusi!

a nolajferu je svejedno kakvo je vreme napolju, kad je ionako zatvoren u mracnoj sobi :/

Link to comment
Share on other sites

Upravo sam ukljucio tv, pink, neki show sa branislavom lecicem, i recenica :"da li je hendlovanje zaposlenih deo unutrasnjeg piara"?

Tito vrati se.

Ma turci vratite se, koji tito jebote :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

mogu i ja moj WP outfit!

samo sto ce me panduri smarati, u poslednjih 3-4 dana me startovase pet puta usred dana sa sve legitimisanjem, proveravanjem, upisivanjem u knjizicu itd. a imao sam samo frizuru kao sumnjiv element:)

sto je dobro, znaci da barem ovi prasinari kao nesto rade konkretno, mada ce prestati cim se stisa fama oko tatona...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pa tek taj sa ispunjenim zivotom ne bi trebao da se raduje ovakvom vremenu, jer da je suncano, sad bi bio u prirodi i jeo jagnjetinu, dok u isto vreme jednu prca a druga mu pusi!

a nolajferu je svejedno kakvo je vreme napolju, kad je ionako zatvoren u mracnoj sobi :/

Moj stan ima velike prozore i dosta prirodnog svetla :)

Link to comment
Share on other sites

Pa tek taj sa ispunjenim zivotom ne bi trebao da se raduje ovakvom vremenu, jer da je suncano, sad bi bio u prirodi i jeo jagnjetinu, dok u isto vreme jednu prca a druga mu pusi!

a nolajferu je svejedno kakvo je vreme napolju, kad je ionako zatvoren u mracnoj sobi :/

Pa super je sunce przenje i sve to, ali brate 3-4 meseca tako i dosta... smorilo vise, pogotovo ovih poslednjih par dana je bilo haoticno...

A jos mi je do jaja sto sada imam izgovor da zabodem bleju kuci ceo dan, kada je lepo vreme stalno si negde napolju, kuca mi bila kao hotel samo da prespavam... a sad lepo "lol gle vreme, necu nigde" :D

a i instalirao sam Baldurs gate pa taman doslo :D :D

Link to comment
Share on other sites

Jeo sam u Sendvič kingu onaj "Makedonski" sendvič i mogu vam reći da je skroz ok.

Smorilo me je vreme, i ne od danas do aprila više ne volim ivana, longlija i drugare :))

Igrao sam malo Betmena, prao veš koji se sad suši, jeo piletinu pa markizu, čovek bi rekao da je ova nedelja kul :)

Link to comment
Share on other sites

ja sad dosao sebi jer sam u tri dana spavao 7 sati :)

ali kakav provod juche na tekmi ljudi moji :D

sve je pochelo sjajno od ekipe u dvoja kola pa pauza na naplatnoj rampi gde smo stali da pishamo pivo, pa nas docekali boansi sa nekom mnogo dobro radzom :D ali kakvi su ono carevi, koliko se oni primaju na srbiju i fudbal, veci su srbi od nas ;) anyway posle smo pokupili karte u forumu, izsmarali devojku koja radi tamo te nam je dala 4 majce za dz :D sparkirali se blizu stadiona na vreme, izasli da pijemo pivo, i polako ka stadionu...

a tamo! nasi fudbalski carevi! atmosfera na stadionu sjajna, prvi put u zivotu zapravo da sam cuo i doziveo da mi tapsemo nekoj proticnickoj himni! nemam pojma, osetio sam nekakav uvrnut osecaj ponosa dok sam i ja tapsao, fantasticno... sve posle tgoa ste gledali i sami, samo eto da spomenem da je organizaicija zaista bila sjajna, nije bilo ni jednog incidenta, bar na jugu (jbg cela ekipa sem zeta i mene bili grobari)... nigde nije bilo nikakvog divljanja, ni jednog problematicnog iskustva samo pevanje navijanje i fudbal.... pet komada... da mi neko rece samo... posrali smo se na rumune.... tj urumunili smo se po rumunima :D

posle svega pravac u sha kod drugara na rodj, na koji sam nekako i dospeo posle katastrofalne guzve... e tako ... idem ja na palachinke sad da pricham fudbalu :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

aj jedno pitanje posto sam se realno uzentao :)

sve u svemu,u poslednje vreme tako tj. poslednja tri cetiri dana,trnu mi ruke,znachi ono krenem da pomerim ruku i ona mi onako utrne,ko da me pecne nesto i nista.A npr. desna ruka mi je jednom bila jedno pola dana u nekom kao stanju blage utrnutosti,znaci osetim jednostavno da mi je onako malo utrnuta ali me ne sprecava da bilo sta da radim.Danas sam se bash uzentao posto mi danas prvi put utrnula leva ruka.I sad nemam sta to mozhe da bude,jebote,pa nije valjda sa 20 godina da ce da me ripi chuka.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...