Jump to content

pričajte


Recommended Posts

http://b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2...p;nav_id=386243

PICZ OR IT DIDN'T HAPPEN!

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Al' je super vreme, Ivane jel uživaš, jelda je strava baš onako kul?

Jedino kada mogu da volim ovakvo vreme je kad recimo ne moram nigde da izlazi pa ceo dan sedim u toplom i zezam se a gledam kroz prozor kako pada kiša. Ali pošto nemam taj luksuz, ondaK ništa.

A jutros sam uspeo da se uspavam pola sata, i na kraju ipak stignem na posao na vreme, baš zanimljivo.

Ima li neka fora da se 2 mts prepaid broja umreze i da razgovor bude dzabe ili neka smeshna cifra?

Imaš i one Friends&Family brojeve koje možeš da definišeš, pa je onda 50% jeftinije pozivanje. A bili su i oni paketi (mada su to novi brojevi) dva broja MTS-a koji međusobno pričaju džabe. A ima i ovo što su te već drugi uputili.

Link to comment
Share on other sites

to je samo dokaz da mozes da spavas jos

Ja sam uspeo da nadjem optimum.

Ako ustanem u 7 i 30 u 8 i 10 sam doruckovan, okupan, sedim za radnim stolom, cak stignem i da presvucem beburu.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

to je samo dokaz da mozes da spavas jos

Ja sam uspeo da nadjem optimum.

Ako ustanem u 7 i 30 u 8 i 10 sam doruckovan, okupan, sedim za radnim stolom, cak stignem i da presvucem beburu.

Au brate, pa to jedino ako radis od kuce, onda je to ok ... adrvajs, ili si flash ili ti je posao 2min od kuce :)

Ja ustajem u 7:45 (+-) i oko 9h sam na poslu ... sto mi je extremno tesko jer proteklih x godina sam radio od jebenih 10 :) najveci luksuz u ovom kapitalizmu, al sta cu :(

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

koji smor...

otkazala sam casove jutos, mrzi me da se cimam na Bezaniju kod dosadne decurlije :P

lol, ti si smor!

kupio sam kisobran, sad sam spreman za kisu, ali fora je sto je i hladno, duva ovaj vetar, da nije njega, ne bih se bunio da ceo dan budem na kisi :D

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...