Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jel panduri samo za neke kazne daju da se plate u banci na racun a za druge ne, nego stigne na kucu ?

ovo mi je milion i hiljadita kazna i to zato sto pored troje kola nisam stala na pesacki ... :P

jel to mogu nekako da izbegnem ? :P

mrzim ovaj dan... mrzim.... sve mora da mi ide po k.......

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

jel panduri samo za neke kazne daju da se plate u banci na racun a za druge ne, nego stigne na kucu ?

Ako je vodjen prekrsajni postupak, stize ti presuda sa popunjenom uplatinicom na kucnu adresu, samo treba da uplatis...za sve prekrsajne kazne...

On topic...jos ne pada kisa...ima nade za moje trcanje.... [buck]

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Kakva je nova profesorka engleskog u skoli, hijaoo, '85 godiste, prelepa, prezgodna... Zavrsila fakultet i jos radila neko vreme u banci.

Koliko li je ona očajna kad je sa svojih 2x godina odlučila da predaje u Tesli :) Ili to, ili je klinka iz ormarića pa hoće pažnju :)

Sutra 9 stepeni, al' će da rokne :) A Vićo hvala za želju za Suncem, bilo ga je malo danas!

Link to comment
Share on other sites

hocu ja da dam podnaslov za sledeci pricajte

intheothernews

ajde pet, u sedam kod ortatja na poker, plus taman da uradim nesto od pola 6 do 7 za sebe

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Ako je vodjen prekrsajni postupak, stize ti presuda sa popunjenom uplatinicom na kucnu adresu, samo treba da uplatis...za sve prekrsajne kazne...

ma samo mi je uzeo podatke i rekao da ce mi stici poziv kod sudije :P ali hocu da nadjem nacin da ne platim to jer imam utisak da je to neka velika cifra... ( nisam stali na pesackom) ..

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

ma samo mi je uzeo podatke i rekao da ce mi stici poziv kod sudije :P ali hocu da nadjem nacin da ne platim to jer imam utisak da je to neka velika cifra... ( nisam stali na pesackom) ..

kuliraj postare i dostavljace dok ne zastari, npr.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ako je vodjen prekrsajni postupak, stize ti presuda sa popunjenom uplatinicom na kucnu adresu, samo treba da uplatis...za sve prekrsajne kazne...

On topic...jos ne pada kisa...ima nade za moje trcanje.... [buck]

simpsons_nelson_haha2.jpg

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

JEBO IM JA PAS MASTERS! Josh gledam konj im djavo, al ne vredi, da nisam prochitao ovo leshkovo obaveshtenje zapalio bih im sve lokale! E tako! :D

inache , sha raite? :D

Edited by uNkindTJM

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...