Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mrs u pizdu materinu

mislim, generalno, ne na nekog od vas

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

bio na madoni

nashao super mesto tachno kod hotela in (fala ivane)

cert ej kasnio vishe od sat vremena

imao sam karte za ono gold standing do same bine, ako je nama bilo loshe ko zna kako je bilo svakom drugom iza nas

ozvuchenje raspad, basovi prenapucani da se ne chuje madonino krestanje

koreografija raspad (nema sisa i dupeta, madona je zgrabila jednu tu sto djuska za bulju i lupila joj zvaku i to je to )

aranzmani totalni raspad, sv pesme koje su iole valjale su izmixovane do neprepoznatljivosti

madona poluraspad, pevala je poneki refren u svakoj 5 pesmi

mislim kada su mi se sestra id evojka snorile totalno da ne pricam o zetu i meni (doduse onako iz pozadine smo gledali kako se nashrkane pozerke trljaju u haljinicama bez bruseva)... cert nije bio ni za djusku ni za pevanje, vishe kao amaterska pozorisna predstava

i pored 12 piva ubedljivo najloshiji koncert na kojem sam bio, pogotovo sto sam bio na ac/dc koji su nas izuli

odoh da radim nesto

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zakuntao sam u 1 gledajuci seriju i probudio me bol u ruci! Jbt hoce prestati da boli vishe? :C

must_not_fap2.jpg

[:D]

Kafica, umivanje da se rasanim pa road trip u Novi Sad. Posla 40 minuta, merak

...a tamo te docekuju devojcurci u narodnim nosnjama sa sveze naseckanom slaninicom novosadskom i pogachom cim izadjes iz vozila \o/

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Dobro, skoro da je tako :)

A inace su 2 matora IT-evca koji su uspeli da iskljuce core switch tokom rada pa im je sad zabranjeno da diraju ista.

Verovali ili ne idem da im isecem produzni kabl i da namontiram drugu (c20) viljusku na kraj :S

Al zamisljacu da su vesele sose :) A JEA!

nashao super mesto tachno kod hotela in (fala ivane)

Pa sigurno nece Ivan preporuciti hotel Out, kad je sav IN. A jea fora!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

bio na madoni, imao dz kartu, koncert poceo u 10, ja otisao kuci u 10.30.

riba je odradila trening i pevala na plejbek, dok su u pozadini isle njene pesme a na video wallu spotici sa jutjuba. katastrofa

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

cek, stvarno si se naduo od teshe ili te savato vajrus?

Ma retardi u teši skratili sajlu na veslu i sad moraš duže da se opružiš da bi je dohvatio. I juče se previše savijem napred a loše povučem, i ćaos s grudnim košem i gornjim leđima. A to mi je bila treća ili četvrta serija, plus nekoliko vežbi pre toga, bio sam dobro zagrejan, wtf... nadam se da je samo upala, jer ako sam sjebao neke kosti, biće veselo.

Link to comment
Share on other sites

i posle me pitaju zašto se svađam sa ljudima kada im objašnjavam da ne treba vežbati u svakoj teretani, tj. na svakojakim home-made spravama :( get well vudz

inače naspavao sam se kao car, nadoknadio prošlu noć koju nisam kuntao, i kao šlag na tortu izašli rezultati ispita iz mate koju sam položio \0/

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...