Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Који панк синоћ. Нисам ни знао да је Madonna имала церт, то јест знао сам да треба да има, али не и који дан. Идемо другар и ја да циркамо и сад, у пивници нестало црног пива, јебем им матер баш. Шта ћемо, где ћемо, идемо на Калемгдан, да кваримо угођај заљубљеним паровима. Попели се изнад једне од оних кула стражара изнад Ушћа, кад нешто грувају неки флешеви као чује се нека музика, ал ' не можеш да извалиш шта је. Сетим се ја оји би то једино могући догађај требало да буде и ту креће хејт Madonnе, мада онако уполовачено пијан и бзвз, али хејт. Млади заљубљени парови полако беже од нас, ми задовољни настављамо да циркамо, кад чује се нека галама са десне стране. Ладно се сељанија окупила код победника да слуша концерт. Ок, јбг, можда немају паре за карту. Кад одједном цареви кренули да терају курац распалој Американки, значи прво се чује комешање, гласнији жагор, а онда хорски "Пролеће на моје раме слеће", да сам био ближе и могао да добацим конзерву, гађао бих их, који љаксеи.

А то ме подсети кад је другар водио жену на Santanu, али не на прави церт, него да гледају на видео биму. :)))) Цар. :)))

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Dokle god ima takvih žena, niko ne treba da se brine oko svog seksualnog života!

Inače ultimativni komentar sa b92:

Upravo sam dosao sa Usca, prezadovoljan. Koncert bolji nego onaj u Budvi prosle godine, iz prostog razloga jer su ovaj put u fan-pit prostoru bili ljudi koji tu i pripadaju, pa se pevalo i skakalo sve vreme. Paul je bio super, iznenadio je masu kada je pustio najnoviji Madonnin singl "Celebration" a onda sat vremena kasnije, otvorila se kocka....Spektakl. Hvala ti Madonna sto si na trenutak unela Ray Of Light u nase zivote.

Sramota je to da je u Beogradu bilo cak 20 000 ljudi manje nego u Budvi, a treba imati u vidu da je trebalo otici do te Budve....ali to govori samo o nama, i o tome kakav smo mi narod. Kratko i jasno ZAO. Samo kada se setim kakve sam sve komentare procitao poslednjih dana, pozelim da odem odavde.Ponovo.

Znači tvrdim, ništa gore od ovih pokondiranih pobegulja iz devedesetih koji misle da su svetski ljudi jer su prali sudove u Londonu.

Link to comment
Share on other sites

Dokle god ima takvih žena, niko ne treba da se brine oko svog seksualnog života!

Inače ultimativni komentar sa b92:

Znači tvrdim, ništa gore od ovih pokondiranih pobegulja iz devedesetih koji misle da su svetski ljudi jer su prali sudove u Londonu.

kakvih retarda je sve bilo u tom fan pitu zvanom gold ili sta vec

paul oakenfold je pushta kao neke hitove od pre 3-4 godine i tu se nesto majmunisao skakutao i trljao bananom po glavi kao da razgali masu... a on WTF kao da smo izasli ispod kamena pre 3 dana... i onda kao madona DO YOU WANT FREEDOM, marsh u pichku materinu babac... jedino eto te raspale klinke sto su se tu vatale trljale guzicom o mene i polivale pivom po svojim preplanulim butinama

jebali ih svi koncerti kada depeche nisu mogli da zadrze

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ma vecina tih velikih zvezda dolaze kod nas samo da uzme para,ni ne zanima ih da ispostuju te ljude koji se pojave ... ciganija

welcome to the real world

/word

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

Ma vecina tih velikih zvezda dolaze kod nas samo da uzme para,ni ne zanima ih da ispostuju te ljude koji se pojave ... ciganija

jok brate, placaju racune od RISPEKTA...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...