Jump to content

RUR MAJICE 2009 - informacije & naručivanje


Recommended Posts

  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja danas preuzeo majice, pa bi da naruchim josh... elem reche mi danas ale da nema vishe sve su iste, pa bi ovom prilikom da se obezbedim ako moze za sledecu porudzbinu (ako budete pravili josh) ....

1x - Sve su iste - Cigla crvena - L

1x - Zupchanik - Bela - L

i to bi bilo to,upotpunio sam kolekciju... :D

Edited by uNkindTJM

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Jel nije problem posto u ponedeljak nisam stigao jer sam stvarno bio u guzvi, da do kraja nedelje neko drugi dodje po moje maje, naravno reci ce za koga je i sve to?

Edited by CABKE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Po zupčanik možeš doći već sutra ako želiš, Sve su Iste zaista manjkaju ali ćemo ih poručiti u dodatnoj količini.

Ok,hvala. U fazonu sam da banem opet kad budu i SSI, da ne dolazim 2x naravno ako nije problem :)

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Jel nije problem posto u ponedeljak nisam stigao jer sam stvarno bio u guzvi, da do kraja nedelje neko drugi dodje po moje maje, naravno reci ce za koga je i sve to?

Nije frka naravno, može da dođe ko god hoće kad god hoće. Samo kaže koje majice uzima i to je to.

Inferno, deluje da je to to, mada sad nemam na zgodu metar da bih premerio :)

Link to comment
Share on other sites

E ALE, dolazim sutra oko podneva, SAMO ZBOG MAJICA, probaj ovaj put da cujes interfon ^_^

Ja sam tu, potrudicu se da ne igram Rock Band u to vreme ;)

stižu sutra sigurno...

zašto imam osećaj da će bar neko dobiti žensku majicu greškom? sinister? :D

Ne verujem da ce doci do toga, trudio sam se da pakujem kako treba :D

Evo maja je stigla upravo sada. Mogu samo reci zupcanik je Vrh Vrhova nemam reci i kvalitet i izgled in RL sve naj naj. XXL je sasvim dovoljna velicina meni je cak i komotnija nego proslogodisnja XXXL.

Odlicno!

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je Vudi hteo da kaze da kad ja saljem paketi zaista stignu kad treba, pu pu pu da ne ureknem :D

@dovla blam

Ja svoju ponosno nosim, cak je jutros pored mene prosla Natasa Kandic i blenula u natpis :D

Edited by AlexG
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...