Jump to content

RUR MAJICE 2009 - informacije & naručivanje


Recommended Posts

  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Drago mi je da su svima majice stigle i da su svi zadovoljni :)

Je l' mora da se rezervise sad ili cu moci da pazarim kada se vratim u BG i probam maje? Uzeo bih najverovatnije 6 komada - 3 rejva i 3 zupcanika, pa bi bilo bzvz da omasim broj...

Naravno da nije frka da dodjesh kad se vratis u BGD, nema potrebe da rezervises bilo sta.

Stigla majica. Super je... samo mi nije jasno kojom rachunicom je lik mom calu naplatio 917 dinara za jednu majicu? ;/

Predpostavljam cena majice + isporuka, ne pada mi ništa drugo napamet, pošto ja ne znam tačne cifre koje PostExpress naplaćuje za isporuku. Ocigledno cena dostave varira, gledajuci sada vase ove cene koje dajete, od grada, naselja, poste, utrosenih kilometara ili cega god, dok vam ne donesu majice.

Link to comment
Share on other sites

Važno je da priča sa PostExpressom šljaka ok, odnosno da nema problema sa dostavama pošiljki ljudima.

To treba da "ohrabri" ove koji su imali problema sa naručivanjem i dostavom da se okuraže pa slobodno naruče majice koje žele :)

Link to comment
Share on other sites

Podigoh majice.

Mogu samo da kazhem da su pobeda. \o/

Kvalitet je super, velichina mi sasvim odgovara, bash kao shto treba da bude, izgled do jaja. Zupchanik je pobeda.

Keva uzima zupchanik majicu i prvo shto je rekla je "Shta je ovo ? Daj otkaz! Milutine ovaj je tebi kupio majicu (misletji na tjaleta)." i krene da se cepa.

Josh uvek se smejem. :D

Link to comment
Share on other sites

Obavestiće Ale svakako kad stignu, ali sutra bi do podneva trebalo da pristigne nova količina belih Samo Rejv i crvenih Sve su Iste.

To znači da svi koji su želeli Sve su Iste a nisu mogli da ih dobiju usled manjka, mogu od sutra doći da ih pokupe na dobro poznatoj adresi.

Nevezano za ovu priču, oni koji su naručili majice putem Post Expressa trebalo bi da ih očekuju ili krajem ove nedelje ili početkom sledeće, imajući u vidu da smo juče poslali prvi kontigent. Čekamo sad da se malo nakupi :)

Link to comment
Share on other sites

Hhaha pokazao sam calu majicu sve su iste, samo se nasmejao i rekao svaka ti chast! Ima i njemu jednu da naruchim! :)))

Ја сам паре за мајице узео баш тако што сам му показао ''све су исте''  [:D]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...