Jump to content

RUR MAJICE 2009 - informacije & naručivanje


Recommended Posts

  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U pitanju je veličina L

Dosta ljudi je pokupilo svoje majice, koje i vi znate, pa će postovati već koje su uzeli veličine i kako im se čine.

I naknadnom proverom slika sam izvalio da Samo Rejv crna sa zelenim ispisom uopšte ne izgleda kao u prirodi, ovde se ni ne vidi ta lime-fluorescentna zelena. Meni je lično ta majica jedna od najboljih.

Link to comment
Share on other sites

Dozvolite da prenesem celu korespodenciju:

P: Brate koji horor. Ja sam probao onu L sto je bila na stolici i kao kul, i onda sam uzeo L iz onog sanduka i evo sad da je obučem - nije ni do pupka stigla :D

Ja: To je bash cudno, ali nevermind, dodji sutra pa zameni. Ali bash cudno.

P: Triple checkujem po cetvrti put :D L pise, a i 100 posto sam siguran da je i ta na stolici bila L... Sutra dolazim, ali autobusom! Crko sam :D

* pet minuta kasnije *

P: A vidis, tek sam sad primetio da pise i LADY ispod tog L :)))) Fejlovo sam k'o Dule u guitar herou :(

Link to comment
Share on other sites

Nek mi neko kaze jel za ljude od 1,81 ide M? Relativno sam prosecne tezine, ne znam nisam se merio odavno, valjda oko 73-4 kila :D

Znam da mi je prosle godine M lego ko saliven, ali ako su ove godine vece... Elem:

1x Sve su iste | Cigla Crvena | M ili L

1x Zupcanik | Crna | M ili L

Uzecu ih u redakciji sledece nedelje, samo nek me neko podseti gde bese redakcija? :D

Ово је онда моја коначна поруџбина, сада када се знају тачне боје и величине.Претходни пост са наруџбином сам избрисао како не би било забуне.

1х Све су исте | Цигла Црвена | L

1х Зупчаник | Сунцокрет жута | L

Долазим по мајце у понедељак, само ћу замолити још једном за адресу редакције  [:D]

Edited by CABKE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ljudi majice su HUGE! Ladno sam stao u L........ ejj aloooo, U "L" JEBOTE !!!!!!!!!!!!!!!

Iam 95kg i 185cm sam visok... Zato zipa kad naruchujete!

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ljudi majice su HUGE! Ladno sam stao u L........ ejj aloooo, U "L" JEBOTE !!!!!!!!!!!!!!!

Iam 95kg i 185cm sam visok... Zato zipa kad naruchujete!

U lejdi L :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Dozvolite da prenesem celu korespodenciju:

P: Brate koji horor. Ja sam probao onu L sto je bila na stolici i kao kul, i onda sam uzeo L iz onog sanduka i evo sad da je obučem - nije ni do pupka stigla :D

Ja: To je bash cudno, ali nevermind, dodji sutra pa zameni. Ali bash cudno.

P: Triple checkujem po cetvrti put :D L pise, a i 100 posto sam siguran da je i ta na stolici bila L... Sutra dolazim, ali autobusom! Crko sam :D

* pet minuta kasnije *

P: A vidis, tek sam sad primetio da pise i LADY ispod tog L :)))) Fejlovo sam k'o Dule u guitar herou :(

ahaah, epic...mada, mogao bih i ja da proverim, ko zna koju mi je majicu vudi dao...sva sreca pa mi nije ostala majica kod ortaka, bem ti cirku...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

1x sve su iste | cigla crvena | e sad ne znam za velicinu l ili xl ? 191 sa 95 kg ? help plox

Isti ja!! :)) Samo ja imam par KG manje... Znachi prema tebi tju da uzimam maje :)

edit:

koje su dimenzije modela? :)

Edited by InfernOwn
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...