Jump to content

RUR MAJICE 2009 - informacije & naručivanje


Recommended Posts

  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dude...

Студент јебига, студентска је мука поголема  [:D]

Edited by CABKE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

UPS! Evo sad sam sredio tako da možete slobodno da šaljete PM-ove.

Sa druge strane, da odgovorim Chikiju, iako mislim da sam vec bio napomenuo, majice ćemo slati ili krajem ove nedelje ili početkom naredne, u zavisnosti od količine poručenih.

Još jednom, drago mi je da vam se majice dopadaju. Ja sam malo bio skeptičan prema materijalu, ovaj prošlogodišnji mi je delovao nekako malo bolje, pošto je bio deblji, mada znam da su se neki baš na to žalili, kao bilo im je vruće u majama.

Link to comment
Share on other sites

ALE TEBRA!

najavljujem se, dolazim bajsom!

dolazim mrtav i mokar, tako da .. spremi neko okrepljujuce pice ;)

e, jel moze da se ostavi bajs u podnozju zgrade, da ne vucaram na 3. ili koji vec sprat?

Mozes da ga ostavis u prizemlju, samo ga vezi za gelender da ti ga neko ne makne ;)

Dolazi sada po maju...Nadam se da ce nekoga biti tamo posle 10 :)

Tu sam do 17h.

Link to comment
Share on other sites

Još jednom, drago mi je da vam se majice dopadaju. Ja sam malo bio skeptičan prema materijalu, ovaj prošlogodišnji mi je delovao nekako malo bolje, pošto je bio deblji, mada znam da su se neki baš na to žalili, kao bilo im je vruće u majama.

Pa da, ja sam recimo malo razocaran ovim FOTL majicama sto se kvaliteta tice. Mislim, ne razocaran, ok su majice, ali ocekivao sam veci kvalitet, recimo bela majica koja se providi - to mi se ni malo ne svidja... mada to je slucaj sa vecinom belih majica (i to me jako nervira, imam samo jednu belu majicu koja je nesto deblja i kvalitetnija, neka noname majica) , tako da sto se toga tice bolje su mi one od prosle godine :)

Link to comment
Share on other sites

Par stvari....

DEBLJI materijal za majice je daleko BOLJI jer se ne lomi toliko i majica bolje lezhi... Znaci npr CRNE deluju tako, mozda

zbog te vrne farbe kojom je ofarbana tkanina dok su bele bas flis-papir tanke i ne stoje nesto na mom apolonskom telu...

Dalje, odmah ovde bih predlozio da u sledecoj seriji obavezno ide majica "SPRCO?" i da se pojave i neki materijali u

plavoj, zelenoj i sl bojama, logoi su prejaki svaki put i lezace do jaja na bilo kojoj boji, bar ja tako mislim...

PS: I dalje ostaj zhal za RETRO KLAN RUR dizajnu koji jebeno nije realizovan u ovoj seriji a izgleda prejebeno!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Pa ti izdefiniši mišiće!

iako znam da se zajebavaš, moram da ti odgovorim :)

koje bre pomenuo ikakve mišiće? niti sam pomenuo da mi loše stoji ili tako nešto, samo me nervira to kad se bela majica providi pa mi se vidi moja arijevsak koza isod. I da, tako je vudu, nateraj me sad da pljujem majice za koje sam radio dizajn, molim te :))

Link to comment
Share on other sites

Kud i meni pade napamet da ih uopšte komentarišem :) Sve u svemu, poenta je u tome da će uvek nekome biti bolje one stare majice u odnosu na nove, nekome će pak nove biti strava a stare sranje... realno, dosta vas je tražilo da radimo tanje majice jer su one prošle bile predebele pa ste se znojili :) A ove koje smo uzeli su one koje se koriste u 99% slučajeva za majice ovog tipa.

No, ok je da imamo sve komentare, pa ćemo lako na kraju napraviti veliku anketu koje majice vam se dopadaju i koji dizajnovi :)

Link to comment
Share on other sites

bia stanko, bia bia!!! :D

dobre su majice, samo nema vise crvenih ssi XL, dok zuto/plava varijanta i nije nesto, nekako ona plava boja ne lezi, tj ne slaze se sa zutom varijantom, tako da cekam crvenu duzmem :)

meni su isto nekako bilo bolje proslogodisnje majice, sto svakako ne umanjuje kvalitet novih :)

Link to comment
Share on other sites

Odlicna je maja, uzeh sada rejv ... i L mi fino cuci za divno cudo...tako da one price da su vece maje, i ne piju vodu :)

Dizajn natpisa je takodje odlicno uradjen, na slici mi se ucinilo da je dosta jednostavnije. GJ

Ostalo...Ne izlazite iz gajbe, ako bas ne morate...u gradu ima 1000 jebenih stepeni, GPS da ne spominjem... :(((

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...