Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zapravo ja tacno u glavi imam sliku te dvojice (dragor pejovic i njegov brat mislim) i znam tacno koji je to tip. Verovatno su vec imali par prebijanja/ubistava na dusi.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Другар има празну гајбу већ два дана и тако ће бити до крја месеца.

Зове он нас јуче, дошао неки тип из Шпаније и донео пун к...ц сангрије. У почетку, није ништа посебно, онако слатко као сок неки, али је после рајски рад, много боље од ове наше. Кренули другар и ја да играмо PES, а пошто су ови у међувремену пустили да грува неки R'n'B тако нас је болео к...ц да се враћамо међу људе, снабдели се с неколико флаша и цепај. У међувремену су дошле неке другарице, што ми, наравно, нисмо констатовали. Играмо ми тако, кад чујемо да је неко ушао у собу, али трипујемо дошао још неко, хоће да игра. Не обраћамо пажњу. Уствари, ушла је девојка, већ онако припита и кренула да игра као, губи се нешто, ваљда је послао неко да нас зове. И сад игра она тако, ми немамо појма, шта се иза нас догађа. Ја у стопостотној прилици, таман да шутнем, кад она се уватила за столицу и како је играла, губила се нешто, углавном у'вати се за моју столицу, дрмне ме, ја, наравно, промашим. Онако сав изнервиран дерем се у фазону "Добро бре, пуши к...ц, не можемо да играмо од тебе!", окрећем се, кад оно риба стоји забезекнута, телећи поглед. Сморила се невиђено, а ми се мртви 'ладни окрећемо и настављамо игру.

И не боли глава сутрадан ни најмање, трипујем да понављамо вечерас, ако је остало још.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

da ne otvaram novu temu...

da li neko zna koji tv playeri postoje sem christv-a..

uzeo sam iptv ali hocu da ga namestim na komp...

player koji ja imam nema to jebeno AV!!!

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

Ne razumete se

Vudi prica o gledanju tv-а преко neta, a depresivni je uzeo telekom Open IPTV :)

Niggeru obnjasni depresivnom zasto je epski fejlovo :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

^^

ma bre imam TV, nego hocu da probam da namestim na kompu, pa sam lepo pitao za plejere, nista vise...

ako sam hteo reci "ja sam noob, molim te fatso pametuj mi i podari mi mudrost", rekao bih tako!

Edited by depresSed

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...