Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

miss beograda 2009

jovana_bisevac_(1).jpg

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Da, umirujuca boja privatnih zubnih ordinacija...dobra za smirivanje zivaca kad ti uzmu 30 EUR za 1 plombicu :(

meni zavrsava za 15!

gde nalaze ribe sa ovim groznim seljackim facama.

pa u shahtu!

josh tri sata i trk na bazen da se okupam kao chovek, nema ni 12 sati a vec smrdim kao lav

ponesi sapun! :D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

kako me nerviraju, na fejsbuku, ljudi koji pozivaju u grupu Sloboda za Zarka Lausevica. Covek ubio dvojicu u kafanskoj tuchi i sad ja treba da mu oprostim jer je glumac. Izvinite ali meni se Braca po materi i sivi dom uopste ne svidjaju

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ponesi sapun! :D

mjok, stavio sam rakiju kao aftershejv :D

hijao, nemate fontane tamo u shapcu? [:D]

imamo neku novu, ne moyesh da dodjesh na red od gancija

kako me nerviraju, na fejsbuku, ljudi koji pozivaju u grupu Sloboda za Zarka Lausevica. Covek ubio dvojicu u kafanskoj tuchi i sad ja treba da mu oprostim jer je glumac. Izvinite ali meni se Braca po materi i sivi dom uopste ne svidjaju

zar tu nije neka pricha da je osudjen pa je odlezao nesto pa onda pomilovan, pa onda kada je crna gora dobila nezavisnost oni su preimenovali odluku u to da mora da dosluzi kaznu...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

A i da je ta priča crno-bela, a nije. Ubio je neke dvadesetogodišnjake crnogorčine, iste one koji po crnogorskim putevima drkeljišu ljude sa stranim tablama pa posle jure da ih biju ako ih preteknu. Priča ide valjda da je Žarko sa tim burazom nešto u poluzajebanciji rekao "kakva je to buka" i onda su skočili ti likovi u fazonu, "što je, što ti smeta" i krenuli da ga biju. Dalje ko zna kako je tačno bilo, al cela situacija je jako maglovita (a i ja sam na strani Žarka).

Link to comment
Share on other sites

koliko ja znam, a to u ovom slucaju nije mnogo, valjda je pomilovanje ponistneo na vrhovnom sudu srbije a on nije odlezao ni dan u zatvoru...

bio je 4 godine i 7 meseci u zatvoru, pa je pusten posle ponovnog sudjenja uz zakljuchak da je to ipak bilo u samoodbrani, 99. otisao u USA..

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kako me nerviraju, na fejsbuku, ljudi koji pozivaju u grupu Sloboda za Zarka Lausevica. Covek ubio dvojicu u kafanskoj tuchi i sad ja treba da mu oprostim jer je glumac. Izvinite ali meni se Braca po materi i sivi dom uopste ne svidjaju

U pitanju je Obilic....OBILIC!!!!

:(

Slazem se...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...