Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

jebote kako mi je zao sto nisam prihvatio prijateljevu ponudu da se prebacim da odsluzim deo civilne u univerzijadi. Ja kao necu nista preko veze, ne volim, sta bude bude, nisam svilen...bla bla....

A tamo kao u sultanovom haremu, sve same mlade volonterke koje izigravaju japi ribe,a kosulje hoce da im popucaju koliko im sise prshte.

postenje se ne isplati :(

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

UH :)

tipi.jpg

Inace menje krecenje uvk podseti na deda ziku i deda milana, kapicu od politike (KOJA SE KASNIJE JOS JEDNIM PRESAVIJANJEM PRETVARA U CAMAC MATORIII)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

krecenje je laganica, sve je u kuci laganica raditi kada se uporedi sa remodelovanjem kupatila...kada bih morao da biram izmedju kuce bez slavine i kuce bez wc sholje, isao bih po vodu za pice do bunara.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Inace menje krecenje uvk podseti na deda ziku i deda milana, kapicu od politike (KOJA SE KASNIJE JOS JEDNIM PRESAVIJANJEM PRETVARA U CAMAC MATORIII)

+ vopi, one braon plastichne papuche sa reljefom :))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

E, lesko, video sam te u gradu sa devojcicom, sprco?

jaooo,u Balkanskoj?

Video i ja tebe,i bio si mi mega poznat,ali nikako nisam uspeo da te smestim odakle te znam. I jos sam primetio da si se okrenuo par puta,valjda da se uveris da sam to ja :))). E jbg,sledeci put se javljam,obecavam ;).

btw,nije mi to devojcica :).

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

[:D]

te ce biti kada nam ukinu vize kada predamo mladica i priznamo nezavisnost kosovu, jel?

To ne zavisi od eu nego od nashe skupstine koja treba da donese taj zakon ...

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

To ne zavisi od eu nego od nashe skupstine koja treba da donese taj zakon ...

koliko sam razumeo ovo sa otvorenim nebom, problem je i u jatu koji sprecava prodor bilo koje konkurencije. Dve kompanije, iz turske i egipta, su se nudile da lete do Egipta tokom letnjih meseci za ispod 100 evra ukupno, i to iz nisha, ali je JAT sprechio uz izgovor da se po pravilu Evropske unije sve charter relacije moraju prvo ponuditi lokalnom nacionalnom prevozniku koji moze zadrzati prava na njih.

Sve dok je ovakvog JAT-a i sprege sa politicarima koji se otimaju za direktorska mesto u istom, samo da bi ekstra lapali, mi cemo placati stotine i stotine evra i za najblize destinacije

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

bio do bioskopa da gledam star trek, u takvudu nije bilo struje >.<

ko bdenje, ljudi stoje u redu u mrklom mraku dok im ova na blagajni uz halogenku odbrojava pare nazad

Trebalo je da odradimo i one vezbe =)

Inace, dobro jutro, popodne pljuskovi, idem da se ne napijem :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

jos danas pa bleja do utorka, taman mi to treba.

a veceras session - zakazan. mrnjao.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Danas se nastavljaju ovi protesti ... juče je bila tolika gužva da sam do kuće išao preko plavog mosta ... a danas sam prošao nešto bolje, pošto su valjda svi znali da su protesti pa su odlučili da izbegavaju Slaviju, tako da je ona bila skroz prazna, eto radosti :)

Link to comment
Share on other sites

Cek bre Laki koji protesti, oni sto su bili juce ispred vlade ??

Je l' ce i dalje tamo da budu ili kako, da znam kuda da idem ?

Koliko ja znam, nastavljeni su protesti i danas, u Nemanjinoj su, tako da bi Kneza Milosha trebalo da radi.

Link to comment
Share on other sites

Imam nekog petla ovde u selu, na 20-50 metara od prozora, koji krene da "pevushi" od 3 ujutru pa do dobrih 12. Dajem sebi josh par dana onda ili idem da se dobrovoljno prijavim u ludnicu ili uzimam noz i koljem petla!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...