Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jer su oboje znali da ce dobiti malo slatke digitalne pichke?

hahaha, pa mozda :D

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Od danas menjam logiku zivljenja... i dajem dva ponedeljka za sredu!

I ti mrzis svedske kurve? :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

znachi nije mi dobro, za mene se tek danas zavrshila zhurka koja je pochela u subotu u 16h .. ko krpa sam, a josh nisam u komi, gajba u haosu, glava u haosu, haos, haos

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

antihistaminici, dekongestivne kapi za nos, kromolin, kortikosteroidi, biraj :D

Sad dulej, koliko se secam hemije i bajologije iz srednje, histamin je amin koji je proizvod nekog tkiva (valjda vezivnog) i on se otpusta na "napadnuti" deo (u mom slucaju - nos) i ako ga ima previse, mene svrbi i nervira.. Jel?

Jebem li ga, koristim neki Vividrin (koji je kromoglicinska kiselina) ali ne izgleda da mi pomaze puno.

Link to comment
Share on other sites

Sad dulej, koliko se secam hemije i bajologije iz srednje, histamin je amin koji je proizvod nekog tkiva (valjda vezivnog) i on se otpusta na "napadnuti" deo (u mom slucaju - nos) i ako ga ima previse, mene svrbi i nervira.. Jel?

Jebem li ga, koristim neki Vividrin (koji je kromoglicinska kiselina) ali ne izgleda da mi pomaze puno.

pa to je taj kromolin, on treba da stabilizuje membrane mastocita i bazofila kako ovi ne bi pucali i otpustali histamin, leukotrijene i ostala sranja...jebiga, ne reaguju sve alergije isto na terapiju, ako ti bas ne pomaze nista idi kod doce da proba sa necim drugim...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

guba, stari

samo sa kim si igrao basket? sa frendovima ili prosjechnim posjetiteljem Zamka? ;)

ako cemo vec da se zezamo, podjebavajmo do kraja kako treba!! :)

pa to je taj kromolin, on treba da stabilizuje membrane mastocita i bazofila kako ovi ne bi pucali i otpustali histamin, leukotrijene i ostala sranja...jebiga, ne reaguju sve alergije isto na terapiju, ako ti bas ne pomaze nista idi kod doce da proba sa necim drugim...

a sta si ti, kao neki doktor, a?

[:)]

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

ako cemo vec da se zezamo, podjebavajmo do kraja kako treba!! :)

ti si poslednji koji bi trebao, za rad sebe, da ispravljash druge u pisanju hrvatskog. But you're the expert, so ok

@topik...zavrshio sa poslom, sada ne znam da li da gledam The Fountain ili fudbal, jer mi je zao Shirera.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

down sam do jaja, cini mi se da neke stvari nisu bas onakve kakve ih ocekujem da budu...cudno...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

down sam do jaja, cini mi se da neke stvari nisu bas onakve kakve ih ocekujem da budu...cudno...

Opusteno matori, jos si normalan smrtnik. Dobar rejv ce da popravi sve. I cheese cake.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...