Jump to content

Quit smoking, possible?!


Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

heeeh, a ona chuvena pljuga posle sexa eeee....

Ovo sam zaboravio, sada moram opet da propushim - nema mi druge alternative!

sajro si ziv???

Ako se moje trenutno stanje moze nazvati zivotom - jesam, kao, valjda. Venem...

Link to comment
Share on other sites

heeeh, a ona chuvena pljuga posle sexa eeee....

jebem mu misha, ima li ista gore od cigarete u krevetu...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ja sam pusac 6 godina, al' ne pusim mnogo, otprilike 5-10 cigareta dnevno, retko kad vise. Al' ne znam dal' bih mogla da se odreknem - pre par meseci sam nesto bila bolesna, kasljala nenormalno, al' bez cigara sam izdrzala tipa 5 dana, sestog sam vec zestoko krizirala, bila u fazonu 'moram da zapalim'... tako da stvarno ne znam kako cu kad dodje vreme da totalno batalim cigarete.

dbsk5hp9.jpg
Link to comment
Share on other sites

jebem mu misha, ima li ista gore od cigarete u krevetu...

krevet u cigari!

Ja imam veci problem da shvatim kako neko moze da krene da pusi,. za drogrianje cak mogu i da shvatim [prst]

pa ovo imash da kupish na trafici, a drugo samo u coffy/magic shopu ;)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pljuge su divna stvar!

duvan je divna stvar!

ih koliko puta sam imao trenutke "kupiti pivo ili pljuge = pljuge"

"kupiti hranu ili pljuge = pljuge"

3 ujtru meceva pada, led svuda, ali pljuge u trafici cekaju i taj osecaj prvog dima kako ispunjava tvoja pluca... FUCKING WORTH IT!!!

samo moram da smanjim malo. dve pakle dnevno je cak i za mene previse

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

pljuge su divna stvar!

duvan je divna stvar!

ih koliko puta sam imao trenutke "kupiti pivo ili pljuge = pljuge"

"kupiti hranu ili pljuge = pljuge"

3 ujtru meceva pada, led svuda, ali pljuge u trafici cekaju i taj osecaj prvog dima kako ispunjava tvoja pluca... FUCKING WORTH IT!!!

samo moram da smanjim malo. dve pakle dnevno je cak i za mene previse

Sve se to slazhem, al kad pogledash bolje je bez.

Najbolje je nikad ne probati i ne znati sve te osecaje!

24h Smoke free.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

pljuge su divna stvar!

duvan je divna stvar!

ih koliko puta sam imao trenutke "kupiti pivo ili pljuge = pljuge"

"kupiti hranu ili pljuge = pljuge"

3 ujtru meceva pada, led svuda, ali pljuge u trafici cekaju i taj osecaj prvog dima kako ispunjava tvoja pluca... FUCKING WORTH IT!!!

samo moram da smanjim malo. dve pakle dnevno je cak i za mene previse

brate wtf ako su toliko dobre shta ti fali da cepash 2/5 na dan??

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

pljuge su divna stvar!

duvan je divna stvar!

ih koliko puta sam imao trenutke "kupiti pivo ili pljuge = pljuge"

"kupiti hranu ili pljuge = pljuge"

3 ujtru meceva pada, led svuda, ali pljuge u trafici cekaju i taj osecaj prvog dima kako ispunjava tvoja pluca... FUCKING WORTH IT!!!

samo moram da smanjim malo. dve pakle dnevno je cak i za mene previse

kralj losih poroka :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

brate wtf ako su toliko dobre shta ti fali da cepash 2/5 na dan??

pa zato sto zelim da i dalje tako uzivam u pljugama kad budem imao 60 godina, a da ne krkljam niti da nosim onu bocu sa kiseonikom :)

malo manje uzivanja sada za produzeni efekat :D

dreadlord> jedna od najboljih odluka u zivotu je sto sam krenuo da duvanim! i zbog posla i zbog uzitka, jer vidis ti kao pusac MORAS da imas pravo da zapalis cigaru kad ti dodje kriza i dok drugi to vreme ako izadju iz kancelarije i piju kafu budu osudjivani jer bleje i ne rade nista, ti pusis cigaru i to je respected od strane svih, ti MORAS da zapalis cigaru da bi bolje funkcionisao, jos ako radis u firmi gde oba vlasnika duvane a direktor przi preko dve pakle dnevno onda si na konju :D\

kal1 > :*

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

agreed, dok sam radio u comtrade mrzeo sam jebeno kad krenu da idu na push pauze, ja koji ne pushim imam pola sata pauzu a pushachi imaju sat ipo jer moraju da zapale, nabijem im u pedu pljuge! napushi se pre nego shto dodjesh pa pushi posle posla, ja bi te pauze za pljuge ukinuo keve mi!

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

dreadlord> jedna od najboljih odluka u zivotu je sto sam krenuo da duvanim! i zbog posla i zbog uzitka, jer vidis ti kao pusac MORAS da imas pravo da zapalis cigaru kad ti dodje kriza i dok drugi to vreme ako izadju iz kancelarije i piju kafu budu osudjivani jer bleje i ne rade nista, ti pusis cigaru i to je respected od strane svih, ti MORAS da zapalis cigaru da bi bolje funkcionisao, jos ako radis u firmi gde oba vlasnika duvane a direktor przi preko dve pakle dnevno onda si na konju :D\

ajde jos jednom ovo procitaj, razmisli dobro i donesi razuman zakljucak

ako je isti onda stvarno imas neki problem.

ovo je toliko retardirano na toliko razllicitih nacina da stvarno ne znam.

jedno je kada ti iskoristis pauzu da bi se odmorio od nekog posla, a drugo je ako ti zavisis od necega i ako tvoje raspolozenje/funkcionalnost na poslu zavisi od jebenih cigareta.

Link to comment
Share on other sites

jedno je kada ti iskoristis pauzu da bi se odmorio od nekog posla, a drugo je ako ti zavisis od necega i ako tvoje raspolozenje/funkcionalnost na poslu zavisi od jebenih cigareta.

A naročito "ja sam pušač, ja MORAM da imam pravo da zapalim" lol.

Zamisli tako dođe ti neki i kaže ja drkam, ja MORAM da imam pravo da ga tresnem, dajte mi pauzu od sat ipo.

Zaista, pušačima se mnogo štošta dopušta ovde.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam gde vi zivite i radite pa to "ja sam pusac ja moram da zapalim" prolazi.

U mom svetu to ne vazi trpi ako ti se pusi.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Iz mog iskustva ta priča oko zaposlenih pušača zavisi od slučaja do slučaja odnosno od šefa do šefa, bez obzira na to da li i on puši ili ne. Neki su tolerantniji prema odlasku na pauzu (pošto se u radnom prostoru svakako ne dozvoljava pušenje) dok neki čak i ne dozvoljavaju da se puši mimo te pauze od 30 minuta dnevno za ručak. Treći su pak na fazon - može ali na po minut i 2-3 puta dnevno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...