Jump to content

Quit smoking, possible?!


Recommended Posts

Ja rekoh tofu medju cigaretama, ne u smislu da je ukus sranje, vec da je zdravije, tj. manje shtetno od standardnih cigareta...

A koji je to trip? dal ima buzz ima, dal ima dima ima, dal ima kartana i hemikalija nema, dal je istog ukusa ko cigareta ljudi pushachi kazhu da jeste, il cak je i boljeg.

a jebiga, ne mozes tako da fronclas na cinioce:) jednostavno znas sta je i tu se zavrsava neka diskusija, barem sto se mene tice. ko da ti daju da jedes kuce, jesces ga sve u sesnaest, al ako ti kazu da je kuce, bice ti bezveze iako je mozda i hranljivo i zdravo i ukusno i jeftino i humano ubijeno i sta sve ne. nije sve racionalno:)

Ja iskreno mrzim taj smrad od dima koji mi se zarobi u odeci, koji posle ni koshava ne mozhe da izbaci, a plus kolko shteti nepushacima dim od cigareta, da ne krenem da pishem o tome:)

ovo je sasvim u redu i to podrzavam, i sam sam prestao da pusim pre pola godine (mada mi ne smeta dim ni sad, niti mi je ikad smetao), ali kazem ti, ja ono sranje ne bih purnjao:) skontaj da jednostavno znas sta drzis u ruci i da to nije to.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pazi, meni ne smetaju, jbg, kontam da sam navikao, poshto sam okruzen pushachima..

chak me i jako smara pricha "u ovim kolima/stanu/shta god se ne pushi, smeta mi dim"..

ok, ne volim ni ja taj smrad, ali shta sad, ne volim ni gooomilu drugih stvari, pa, jbg, nismo svi isti, kontam da i drugima smetaju neke moje navike..

a plus kolko shteti nepushacima dim od cigareta, da ne krenem da pishem o tome:)

ma daj..

tako da me chudi shto recimo ti ko ne pushach nisi u fazonu super proizovd bash bi bilo kewl da to pushe umesto real cigareta... (but thats just me):)

ma daj.. ponovo.. [:D]

Link to comment
Share on other sites

a jebiga, ne mozes tako da fronclas na cinioce:) jednostavno znas sta je i tu se zavrsava neka diskusija, barem sto se mene tice. ko da ti daju da jedes kuce, jesces ga sve u sesnaest, al ako ti kazu da je kuce, bice ti bezveze iako je mozda i hranljivo i zdravo i ukusno i jeftino i humano ubijeno i sta sve ne. nije sve racionalno:)

ovo je sasvim u redu i to podrzavam, i sam sam prestao da pusim pre pola godine (mada mi ne smeta dim ni sad, niti mi je ikad smetao), ali kazem ti, ja ono sranje ne bih purnjao:) skontaj da jednostavno znas sta drzis u ruci i da to nije to.

mmm its good it tastes like chicken, what is it? ... rat... /spit bhljak :P a nije bash tako:)

al ae da kazhemo da je u pitanju neka pushachka kultura, razmena cigareta (ovako sa e-cig bi bilo nehigijenski) il zhickanje, igranje sa upaljachem, tresti pepeo u pepeljaru, il sha vec to standardno pushenje chini.

mada kontam da je jedino shto bi ti smetalo jeste to da mislish da izgledash ko sisica zato shto pushish takvu cigaretu, bolje voziti yamahu r-1 nego neki skuter od 250kubika, or is it?:D

( [;)] )...

“The finest steel has to go through the hottest fire...”

Link to comment
Share on other sites

pre ce biti da je ta 'pusacka kultura' nego ovo sa sisicom, jednostavno bi mi bilo nekako besmisleno da to radim. zato sam i prestao na suvo da pusim i samo sam reko dosta i to je to.

sad udjes u, lupam, elektricnog lambordzinija i ti ono turiras, a on se ne cuje:) ili, ajde, cuje se, ali ti znas da je to snimljeni zvuk jer je auto elektrican, e bas to:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pre ce biti da je ta 'pusacka kultura' nego ovo sa sisicom, jednostavno bi mi bilo nekako besmisleno da to radim. zato sam i prestao na suvo da pusim i samo sam reko dosta i to je to.

sad udjes u, lupam, elektricnog lambordzinija i ti ono turiras, a on se ne cuje:) ili, ajde, cuje se, ali ti znas da je to snimljeni zvuk jer je auto elektrican, e bas to:)

to za lamburdzinijem, da kazhemo dobijesh iste performanse, brzinu i shta god josh ide. Jedino ga ne chujesh... kako god okrenesh to bi bilo savrsheno vozilo za drajv baj, em ga ne chujesh em proleti kad obavi akciju [:D]

aj kent chejndz jors ju kent chejndz majn majnd natin mor produktiv ken kam aut of dis so lets just stop vajl vi ar ahed:)

( [;)] )...

“The finest steel has to go through the hottest fire...”

Link to comment
Share on other sites

pusenje ove cigarete mi je isto ko da pusim dild...oh wait

self pawn [:D]

still, cant touch the post #239 :)

pushenje ove cigarete je isto kao kad se posle momachke veceri vracash taksijem kuci, i plus da si zalepio na jaknu adresu de da vozi. (double dmg) :D

( [;)] )...

“The finest steel has to go through the hottest fire...”

Link to comment
Share on other sites

random fact:

Kole je jedina osoba koja dok pushi ovu cigaretu u isto vreme puni bateriju u njoj [:D]

khmm pushenje ovih cigareta pomazhe polarnim medvedima!

9479_50bb.jpeg

(uzeto sa RUR Industries Forums > Misc & rest > Rastibudjilizovane klejbezable > FAJLOVI - slike, fotografije, video, audio, flash...)

:)

( [;)] )...

“The finest steel has to go through the hottest fire...”

Link to comment
Share on other sites

sa tom elektronskom cigarom moj fensi zippo upaljac koji mnogo cenim i stalno ga nosim sa sobom nema poente :/ :(

ona je jedino prekul da pravis zazubice pusacima u mestima gde ne sme da se pusi :D :D :

edit: WHAT WHAT WHAT!? NEMA KATRANA? HOW CAN THAT BE FUN?! :D

nego realno, da ima da se kupi negde u srbiji, kupio bi cisto da probam da vidim kakav je trip

edit ponovo: ali nije to to... nema to char studentske cigare koju popusis celu i cak malo filtera to je tr00

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

drago mi je da neko razume sta sam teo da kazem:)

migsa:

pusenje ove cigare je ko kiso kupus bez aleve! ko pasulj bez kobaje! ko da popravljas auto a ne viri ti pola dupeta iz trenerke!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ih meni danas 2 meseca da nisam ni pipnuo pljuge.

Par puta mi se pripalilo dok sam cekao nekog da mi zavrsi nesto, tj stajao besciljno.

Jedino sto sam se kao opet ugojio nesto malo iako ne jedem vise niti ista. Mada mozda i zato sto zadnja 2 meseca dupe iz kola i krevete ne vadim.

Sve u svemu mogu reci da su pljuge vrh, samo da ne smetaju :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...