Jump to content

Quit smoking, possible?!


Recommended Posts

good point, struktura recenice mi je takva da se cini da je prestala da pusi 10 god nakon sto je procitala knjigu :)

Ne pejo, hteo je da kaze da mu je riba 10 godina pusila, sve dok nije procitala tu knjigu. Ja bi na dvinijevom mestu nasao tog Ješu koji je napisao knjigu i jebo bi mu mater.

Realno.

jevreji su to, i ovako ne mogu da dobijem pozajmicu od banke

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A shta ja da radim koji sam naviko da zapalim dok kenjam? XD

Da zamenim u drkanje? Ahahahahahaaaa

Ti si se sjebao u startu [:D]. PRESTANI DA KENJASH!!!? [:D]

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

kad bi to bilo moguce ne bi bilo bitno shto pushe klinci ko shto jedu chokoladu... ali da li vi razmishljate dok kucate ovde? kako je to moguce?? chak i da te ne truje igra se sa tvojim mozgom, sve shto ti muti zdrav razum ne moze da bude zdravo :| (osim ako je izazvano prirodnim putem, tipa orgazam). Drugo jel razmishlja iko od vas ikada o nepushachima jebote, sad sam se vratio iz usa i lepo u miamiu ne samo unutra nego i napolju imaju male ogradjene pushachke zone ispred aerodroma. Ja sam strogo za to, znachi lepo sobicu vidim punu ljudi koji pljugaju, realno u sobu ne moze da stane toliko ljudi koliko jeste unutra... i onda mi je josh odvratnije. Najbolje od svega, osim shto zagadjuju sami sebe, je shto brate klinci kad ih vide u tom kavezu zgroze se :D i nece im pasti na pamet da sebi dopuste da moraju da idu u kavez zbog pljuge! uh chekam taj dan!!!

Znaci ako si doneo svinjskog gripa, tucicemo te motikama.

Edited by lakjgvsmlkhvlsmekhgmlsergm
Link to comment
Share on other sites

pa nisi ti pusio, ti si se zajebavao...

2 pakle dnevno, jos kad se igra dota i vise.... I to davidov klasika... Iskreno nije bilo toliko tesko, kapiram zato sto nisam puno pusio, ali eto... I dalje kad gledam film pa neko zapali ili blejim u kaficu malo mi fali da zapalim, ali malo razmislis i to je to...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

e da provalila sam i ja da uz neke aktivnosti vishe pushim neke manje

najvishe kad pijem pivo, shto pretpostavljam svi..

onda shto se kompa tiche:

igranje igrice>net>gledanje filma/anime

najmanje pushim kad chitam knjigu

tako da oni koji hotje da smanje/prekinu recimo trebalo bi da cheshce rade ono pri chemu manje purnjaju kapiram

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Ne javljam se jer sam se razboleo i izbegavam ovaj topik i bilo kakvo dodatno razmishljanje o pljugama - takoretji u najvetjim mukama sam ovih par dana, chak ni prekomerno gledanje fap klinkica na Fejsu ne pomaze jedino o chemu mogu da razmishljam je sweet sweet nicotine. Ozbiljno razmishljam o Krukovoj/Ivanovoj ideji, da se navuchem na vetje zlo da bih zaboravio na pljuge. Pazi kada se budim na svakih sat-dva, shetam po stanu polu-budan i pokushavam da nadjem pljuge koje nemam. Eto... jebem ti zivot.

Link to comment
Share on other sites

Brate Ciro ako ne preuvelicavash onda morash pod hitno da ostavish pljuge. Ako vec hocesh da budesh neciji rob bolje nadji neku seksi domino ribu, a ne pljuge zbog kojih ce ti smrdeti iz usta i biti loshe...

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ne javljam se jer sam se razboleo i izbegavam ovaj topik i bilo kakvo dodatno razmishljanje o pljugama - takoretji u najvetjim mukama sam ovih par dana, chak ni prekomerno gledanje fap klinkica na Fejsu ne pomaze jedino o chemu mogu da razmishljam je sweet sweet nicotine. Ozbiljno razmishljam o Krukovoj/Ivanovoj ideji, da se navuchem na vetje zlo da bih zaboravio na pljuge. Pazi kada se budim na svakih sat-dva, shetam po stanu polu-budan i pokushavam da nadjem pljuge koje nemam. Eto... jebem ti zivot.

pa rekli smo ti da ce biti tako, ajde, ajde, nemoj da budes cka i lepo izdrzi krizni period.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

e da provalila sam i ja da uz neke aktivnosti vishe pushim neke manje

najvishe kad pijem pivo, shto pretpostavljam svi..

onda shto se kompa tiche:

igranje igrice>net>gledanje filma/anime

najmanje pushim kad chitam knjigu

tako da oni koji hotje da smanje/prekinu recimo trebalo bi da cheshce rade ono pri chemu manje purnjaju kapiram

Seeeeeeeeksssssss 24/7! Odlichna ideja...sad samo harem da napravim

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...