Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Ako misliš na ovo, I'll skip it, ne bih da bacam oči još uvek.

wl2a0l.png

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

DriventoKill2009f672a.jpg

driven to kill (aka ruslan)

najbolji stevin film u poslednjih par godina :)

nista specijalno, standardna osveta prica, steva je rus, ruslan, dolazi u ny iz la na vencanje cerke, koje se ne naravno nasilno prekine, i tu steva krene da bije

iako je mator i debeo, i dalje bije, iidalje imate osecaj da to boli :)

na momente dosta podseca na gta4 :)

Link to comment
Share on other sites

Skajnet koji namami ljude u svoju bazu da bi ih docekao sa jednim jedinim zastarelim modelom terminatora? Dude... Film fejluje u kriticnim detaljima.

hvala ti shto si to podelio sa nama koji nismo odgledali film..

Link to comment
Share on other sites

Skajnet koji namami ljude u svoju bazu da bi ih docekao sa jednim jedinim zastarelim modelom terminatora? Dude... Film fejluje u kriticnim detaljima.

http://bittorrents.ro/ postanes premium user i svet je tvoj ;)

Mozda ti je promaklo... ali cela radnja filma se deshava u 2018. godini, "zastareli" terminator je ustvari tek tada i napravljen (model t-800, aka svarci)

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

lol, bioniche idi u bioskop gledaj :) film zapravo nema toliko rupa, ima par onih "ma jeeeeeste" momenata preg kraj, ali to je terminator, mora toga da ima malo, mislim mushki sf akcioni film :] ... ali sama prica je dobro pokrivena... jedino fali przachka muzika (ili je nisam cuo)... film je dobarrr, gleda mi se opet... ne secam se poslednjeg dobrog akcionog filma (ok, taken)...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Odgledao The Hurt Locker - svidja mi se ovaj film. Arapi i njihovo okruzenje su odradjeni zaista vrhunski (znam, ziveo sam medju njima), Ameri takodje, no to sasvim nije poenta ovog filma, kao ni to shto mnogi misle da je ovo josh jedan film koji pricha o tome kako su opaki Ameri postali josh opakiji u Iraku. Poenta ovog filma je
onaj momenat kada lik dodje kuci i gleda u supermarketu na police sa milion jebenih cornflake-sa.
Ko razume, shvatice.

Svaka, jebena, chast!

neces mi verovati ali nema bioskopa u novom sadu. tj ima jedan mali, bedni al ne idu ljudi tamo

Daj bre organizuj se i idi do Begea da odgledash, unishtitjesh sebi dozivljaj tom cam-sklepanom verzijom! :(

Ili makar sachekaj DVD/BR verziju da izadje.

Link to comment
Share on other sites

neces mi verovati ali nema bioskopa u novom sadu. tj ima jedan mali, bedni al ne idu ljudi tamo

da znam za to, tuga... ali prave vam neki cineplex zar ne?

kad sam ja skoknuo do bg-a mozes i ti ;)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4bjeiac.jpg

bio je skoro na b92, uhvatio sam kraj, pa resio da skinem i pogledam ceo film...

film ima puno zanimljivih detalja, vidi se slicnost sa eternal sunshinom koji mi je genijalan..

preplitanje sna i jave, puno zanimljivih situacija, neke istine i neistine o zivotu, naravno kroz pogled autora...

sef pandura iz taxija glumi, skroz je genijalan, lik kojeg glumi je blizak rur masi :P

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

HURT LOCKER

HLposterUSA2.jpg

Dobar, ali ne baš toliko. Svi likovi su dobro prikazani, ta hladnokrvnost i opuštenost prilikom razminiravanja je realna i zaista postoje likovi koji tako odrađuju posao, ali su mogli više radnju da koncentrišu oko toga a ne oko nekih stvari koje su uobičajne za svakdnevne jedinice i njihove patrole (mada je scena u pustinji kad nalete na one banti hantere odlična). Takođe, koja je poenta rizikovati život i seći žice na IED-u, kad sa svakog prozora vreba potencijalni Džafar koji drži detonator u ruci (a da ne pričamo o robotu koji stoji na raspolaganju). Pred kraj ga malo i usraše sa tim preteranim kurčenjem i ignorisanjem procedura, ali ništa strašno.

Nego,

koja je poenta imati u filmu jednog Gaj Pirsa i Ralfa Fajnsa i skrljati ih pet minuta nakon što se pojave na ekranu :))

I to sa suštinom filma i corn fleksom na kraju stoji, tip je jednostavno war džanki koji se plaši običnog života i odgovornosti koje to donosi, pustinja i mine su njegov život.

I, da, hvala prvobitnom forumašu koji je preporučio film, da ne ispadne da se ne čitaju i cene postovi ovde :))))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

HURT LOCKER

koja je poenta imati u filmu jednog Gaj Pirsa i Ralfa Fajnsa i skrljati ih pet minuta nakon što se pojave na ekranu :))

I to sa suštinom filma i corn fleksom na kraju stoji, tip je jednostavno war džanki koji se plaši običnog života i odgovornosti koje to donosi, pustinja i mine su njegov život.

Pu, zaboravio si Morse-a u spoileru! [:D]

Enivej, odgledao sam Terminatora, kul je totalno... svakako ga vredi pogledati, i to NE na sklepanoj cam-lulz verziji! :)

Odgledah danas opet "Strange Days", onako, meni se film svidja - shta tju, gotivim mnogo Fiennes-a. :)

Nego, video sam trejer "Public Enemies" - obeeeetjava, jedva chekam da odgledam, trejler me je totalno kupio!

Link to comment
Share on other sites

odgledah i ja danas hurt locker, opcinjen sam bio tokom celog filma. ni trunka americkog proseravanja, propagande i nerealnosti. jednostavno su prikazali kako je to bilo. i drago mi je sto su te poznate glumce gurnuli u 5 minuta, jer su se ovi anonimusi posteno pokazali. 10/10 ocena.

hvala na preporuci

Edited by bionic.man

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

odgledah i ja danas hurt locker, opcinjen sam bio tokom celog filma. ni trunka americkog proseravanja, propagande i nerealnosti. jednostavno su prikazali kako je to bilo. i drago mi je sto su te poznate glumce gurnuli u 5 minuta, jer su se ovi anonimusi posteno pokazali. 10/10 ocena.

hvala na preporuci

kako se zna kako je bilo u iraku?

citao sam dosta komentara na imdbu, i negativne su dali ono koji su u iraku bili ili se bavili slichnom tematikom... evo skinut film nocas pa cu da odgledam da ne prdim vishe napamet

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kako se zna kako je bilo u iraku?

citao sam dosta komentara na imdbu, i negativne su dali ono koji su u iraku bili ili se bavili slichnom tematikom... evo skinut film nocas pa cu da odgledam da ne prdim vishe napamet

Hmmm, ja sam video bash dosta pozitivnih komentara na konto tog "kako je bilo/kako jeste" bla bla. Inache scenario je pisan od strane novinara koji je bio u Iraku sa "tim" ljudima etc. Enivej, meni se BASH BASH svideo film, josh jednom velika preporuka da ga svi odgledate.

lost in translation

skroz mi je prijao

six shooter

sjajan

+1

+1

xD

Link to comment
Share on other sites

kako se zna kako je bilo u iraku?

citao sam dosta komentara na imdbu, i negativne su dali ono koji su u iraku bili ili se bavili slichnom tematikom... evo skinut film nocas pa cu da odgledam da ne prdim vishe napamet

Znam kako je bilo u Iraku ranije i znam kako zive i gde zive pravi Arapi (sestra od tetke je udata za jednog, a i ziveo sam godinu dana u Libiji). Ovo shto je pokazano u filmu kao da je preslikan neki arapski grad + dodano malo djubreta (shto je i logichno jer se sistem raspada tamo). Sami Arapi su bash tr00 pokazani - svi su kao deca na prvi pogled, ali su inache jako zajebani...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

CoralinePoster.jpg

genijalno.

ko voli bartonove fazone neka obavezno pogleda!

veceras sam gledao u Koloseju. nije film za sve, pogotovo za decu. uvrnuta i savremena Alisa.

prvi put sam gledao 3d film i mogu da kazem da je super!

koje preveo knjigu kod nas?? kapiram da knjiga super, a igrica ce bit ako je uradi McGee. :)

p.s. pazite ovo!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...