Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

a i ice age slobodno preskoči, zlatno pravilo holivuda je da je kvalitet scenarija obrnuto proporcionalan broju u imenu.

indiana jones?(cetvorku ne priznajem) star wars? leathal weapon? c'mon man, your not even trying :)

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a i ice age slobodno preskoči, zlatno pravilo holivuda je da je kvalitet scenarija obrnuto proporcionalan broju u imenu.

Potvrdjujem. Da nije zastrasujuce bilo bi tuzno sta serviraju deci danas. Jebeno ih zaglupljuju i pretvaraju u retarde ovakvim crtacima.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

umetnost >>> bruno

fuck usudjujem se cak i reci http://www.imdb.com/title/tt0088885/ >>> bruno

ceo sam da je preterao, da je bizaran a neduhovit, ali za drustvo u bioskopu je bolje on nego ljubavnice.

a i ice age slobodno preskoči, zlatno pravilo holivuda je da je kvalitet scenarija obrnuto proporcionalan broju u imenu.

ice age bi gledao sam u 3d zbog 3d ne zbog filma koji je bio dobar u prvom delu, sve posle je silovanje fransize.

Link to comment
Share on other sites

Time

time.jpg

Sta reci sem da me je moj omiljeni reziser jos jednom odusevio..

Obozavam njegove price, njegovu emociju kroz film, njegovu jednostavnost misli..

Ko voli istok, vredi pogledati ne samo ovaj nego sve njegove filmove..

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

indiana jones?(cetvorku ne priznajem) star wars? leathal weapon? c'mon man, your not even trying :)

Indiana 4 je ubedljivo najgori deo.

Prva Star Wars trilogija (po redosledu kojim su snimani) je definitivno bolja od druge.

Lethal Weapon? Nigga please. Chetvorka je toliko losha da ne mora da se objashnjava.

Back to the noobie box with ya!

bek on d trek:

Dollhouse

joss-whedons-dollhouse.jpg

Tajanstvena organizacija pruzha usluge najimućnijima: za dovoljno visoku cenu možete dobiti ženu iz snova, naučnika, dadilju ili nindžu. Tehnologija koju poseduju omogućuje da u lutke (ljudi kojima je mozak izbrisan) aploaduju sećanja, znanje, veštine, kompletno novi identitet Osim FBI koji pokušava da otkrije da li ova organizacija postoji i nepoznatog entiteta koji pokušava da je uništi, opasnost postoji i iznutra - pojedine lutke počinju da sastavljaju fragmente sećanja iz starog života..

Joss Whedon nam je doneo još jednu seriju, i postavka je sjajna, pogotovu Eliza Dushku. Pošto pola postave igra različite osobe u svakoj epizodi, prijatno sam iznenađen pošto niko od njih nije imao krupnije uloge. Druga sezona bi trebalo da počne sa emitovanjem za mesec dana.

Link to comment
Share on other sites

indiana cetvorka je govno, ali treci deo je najbolji, sto govori? fail for you :P

star wars, epizode 1 2 i 3 su krsh, ali epizoda 5 je bolja od 4ke, sto govori? :P

leathal weapon sva cetiri su dojajna :D pure phun! :D

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

mozda, ali to ne znaci da nisam u pravu :D
Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

meh more or less :)

ali i dalje stojim iza toga da to pravilo "sto kasniji nastavak to losiji film" ne mora da bude pravilo. e setio sam se jos jednog primera, bourne :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

kapiram da se niko nece sloziti sa tim... svaki nastavak je loshiji od dobrog originala, nekad manje nekad vishe ali loshiji, i uz podsecanje da svako pravilo ima izuzetak, zaista tesko dobijash diskusiju na ovu temu :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kapiram da se niko nece sloziti sa tim... svaki nastavak je loshiji od dobrog originala, nekad manje nekad vishe ali loshiji, i uz podsecanje da svako pravilo ima izuzetak, zaista tesko dobijash diskusiju na ovu temu :P

+1 da Kerr sere :P

e, sad, u poslednje vreme ne gledam toliko filmova kao ranije, trudim se da nadjem neshto vredno gledanja, ali to ne ide tako lako (naravno, ne ulazim u diskusiju o tome shta je dobar film, vec iskljuchivo govorim o dobrim filmovima iz mog ugla)..

u sushtini, vecina filmova iz 2008/2009 koje sam ima prilike da pogledam (ili bar pochnem da gledam iste) su bili na neki nachin potpuno predvidljivi i, hm, dosadni.. I, koliko se, trenutno secam, samo 2 filma su bila stvarno vredna gledanja:

1. Blindness (2008)

BLINDNESS325.jpg

dugo nisam zeleo da pogledam ovaj film, jer je radjen po knjizi, i to knjizi jednog od meni omiljenih pisaca, José-a Saramago-a, iako je i sam pisac uchestvovao u pisanju scenarija i pohvalio film..

sve u svemu, ideja mozda (na filmu) ne bash orginalna (knjiga je pisana 15ak godina ranije), ali jako dobro uklopljena i savrsheno snimljena, toliko savrsheno da je na trenutke film uspeo da prenese atmosferu Saramago-vih knjiga (ne uporedjujem knjigu i film, to gledam kao dva vidjenja iste teme)..

zanr, hm, jako teshko svrstati, delom drama, ali ne jedna od onih 'drama' + misterija/horor(?)...

preporuka..

2.Palermo Shooting (2008)

palermo_shooting_poster.jpg

Wenders ponovo radi posvetu velikim reziserima! I to, naravno, jako dobru! Posle "Lisabon story (1994)", posvecenog (jednom i jedinom) Felliniju, prvi film ovog odlichnog rezisera koji zasluzuje da se pogleda. Ovog puta, film je posveta Antonioniju i Bergmanu, dostojna njihovih najboljih filmova.

Sa potpuno novom kamerom i (sa fotografske strane) svakim, ali bash svakim, tehnichki savrshenim kadrom, pricha prati jednog fotografa, naravno, uz savrshenu muziku, ali to i jeste jedna od nezaobilaznih karakteristika svakog Wendersovog filma.

Da ne serem previshe, PREPORUKA! (pogotovo za sve one koji su uzivali u "Lisabon story-ju", Bergmanovom "Seventh Seal-u"...)

Link to comment
Share on other sites

+1

Time

time.jpg

Sta reci sem da me je moj omiljeni reziser jos jednom odusevio..

Obozavam njegove price, njegovu emociju kroz film, njegovu jednostavnost misli..

Ko voli istok, vredi pogledati ne samo ovaj nego sve njegove filmove..

taj sam prvi i gledala od Wong Kar Wai-a

odgledaj Breath ako nisi do sad

i ako si mi ti dao onaj link za dl korejskih i ostalih filmova molim te daj mi opet

Edited by Dz

oO

 

Link to comment
Share on other sites

+1

taj sam prvi i gledala od Wong Kar Wai-a

odgledaj Breath ako nisi do sad

i ako si mi ti dao onaj link za dl korejskih i ostalih filmova molim te daj mi opet

ostalo mi je jos par prvih filmova i odgledao sam sve njegove..

i to je kim ki duk :D, mada je i wai odlican!

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

Hmm, nisam znao gde ovo da stavim, ali ako moze neko da mi odgovori na sledece pitanje.

Skinuo sma neki film (torrent) i kao mora da se pusti u media playeru i posle me baci na sledeci link http://wmvlicense.com/pluginerror/ i trzi mi da to instaliram. Ovo je sigurno neka viruscina ili shta vec?

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...