Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kako T2 i Ambis mogu da budu bolji od T1 i (naročito) Aliensa?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

taj film je popio opasno lose kritike, vec pola god mi stoji na hardu zbog toga i ako bude valjao vise ne posecujem review sajtove :|

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Kako T2 i Ambis mogu da budu bolji od T1 i (naročito) Aliensa?

stvar ukusa, ali meni je T1 krshina, ako ni zbog cega drugog onda zbog one komichno loshe scene kada terminator sebe opravlja ispred ogledala u nekom wc-u a izgleda kao jadna gumena mapet lutkica

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

stvar ukusa, ali meni je T1 krshina, ako ni zbog cega drugog onda zbog one komichno loshe scene kada terminator sebe opravlja ispred ogledala u nekom wc-u a izgleda kao jadna gumena mapet lutkica

Gasp, gasp, šećera i vode, šećera i vode...:((

T1 je među najznačajnijim SF filmovima svih vremena, mogu sad da napišem sastav o tome koliko je to genijalan film (ali bez brige). Možda produkcijski izgleda zastarelo, ali to je zato što je snimljen u vreme kad je u pitanju to bila top-notch tehnologija (i kao dete dok sam prvi put gledao tu scenu, bila mi je nekako čudna, ali i strašna u isto vreme). Osim toga, production values su totalno minorni u poređenju sa ostalim kvalitetim filma. Uostalom, za dvadeset godina će i efekti iz novih Transformersa da budu nešto što će se rutinski raditi iz nekog Photoshop plug-ina, nije u tome stvar.

Pa dobro, i kretanje robota je urađeno stop motion tehnikom i mnogo je jadno, al to ne čini film :)

i...

Pa to ga upravo i čini više pretećim i strašnijim, daj mi to umesto najboljeg CGI-ija u bilo koje doba dana (ako je odrađeno kako treba, naravno). Sa druge strane, meni je T2 jedan od naprecenjenijih filmova svih vremena (ne loš, već precenjen), da bih mogao tri sastava o tome da napišem.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ona gumena lutka je ispod produkcijskog nivoa tog vremena...pa pogledajte samo et-a, maske u poltergajstu, egzorcistu itd...Kapiram da se mnogima t1 svidja ali meni je u poredjenju sa dvojkom, film b produkcije

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

taj film je popio opasno lose kritike, vec pola god mi stoji na hardu zbog toga i ako bude valjao vise ne posecujem review sajtove :|

film ima mnogo sporih i konfuznih pochetnih pola sata, ali posle toga mozhesh da vezujesh delove slagalice. u mnogo chemu vishe podseca na video igru nego na film. specifichan je, ali se meni svideo

@schwartzy

Oba dela su do jaja, prvi zbog originalnosti, drugi zato shto su u istu tu pricu ulili brda kesha.

Link to comment
Share on other sites

^ odpilike tako

gledao sam T2 mozhda pre manje od godinu dana i da sam reditelj/producent/montazher filma mogao bih slobodno da kazhem da i posle xyz godina teshko da je neshto bolje izashlo :))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

UP

upposter.jpg

sestri se gledalo nesto i slucajno naisli na neku online verziju..

mada je kvalitet snimka los, ocigledno, vidi se da su majstori animacije..

filmic je super, kakav i treba da bude, mada sam ja ocekivao komicniju varijantu...

svakako kad izadje neki lep rip za pogledati..

za neku 4gb varijantu kasnije na nekom velikom monitoru da ne pricam..

odlucio sam da pocenem da postujem postere posto mnoge filmove koje postujem posle 2,3 nedelje vidim kao u jbte do jaja film i to i kao da su prvi put pomenuti...

ili niko ne cita postove drugih ili sve te preporuke ne vrede nikome i svako pise samo svoje ili su mi postovi ruzni :P

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

Marley and Me...

ok film koji i nema neku poentu osim mozda one - Zivot je ono sto vam se desi dok imate druge planove i jedino na sta mozete da se oslonite jeste da ce vam ker umreti pre vas (sori Reki)...posto i sam imam kucnog ljubimca bio mi je film malo tuzniji nego sto sam ocekivao.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

+1 preporuka za ovaj film, odlichan je.

P.S.

Imash BluRay rip na netu, 99.FRANCS.2007.FRENCH.1080p.BluRay.x264-FHD / 99.FRANCS.2007.FRENCH.720p.BluRay.x264-FHD.

Jedan od boljih filmova sto sam gledao u zadnje vreme !

Stvarno me je odushevio :)

Rider on the storm...

Link to comment
Share on other sites

Šta ste se svi uhvatili za žene i taj film, evo, moja bi prva tražila da gledamo One Eyed Monster nego to :))))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

gledao Choke, od palahniuka. sta znam meni se svideo jer sam procitao nekoliko njegovih knjiga. sto se glume tice skroz je kako sam zamisljao po knjizi. al ne bih mogao svima da preporucim

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

odlucio sam da pocenem da postujem postere posto mnoge filmove koje postujem posle 2,3 nedelje vidim kao u jbte do jaja film i to i kao da su prvi put pomenuti...

ili niko ne cita postove drugih ili sve te preporuke ne vrede nikome i svako pise samo svoje ili su mi postovi ruzni :P

bravo za postere, kada vec mene mrzi :)

vrede i preporuke i postovi, citaju se oni i cene vise nego sto mislis

anyway gledao sam konacno dobar snimak Wolverina, kakvo razocarenje :|

Pored toga gledao sam i Escapist, http://www.imdb.com/title/tt0961728/ , poprilicno dobar, kraj (koji se moze nazreti poprilicno lako) objashnjava neke nelogicnosti :) ali sve u svemu sasvim dobar film sa dobrom muzikom i glumcima i prichicom i tako to... dobar dobar

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...