Jump to content

RUR majice sezona '08


Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Samo se javljajte, pa ću ja u jednom trenutku napraviti presek prijava.

Moram da primetim da niste javili na koji način želite da preuzmete svoje majice (osim nekih) što će samim tim ostati otvorena stavka u tom preseku. U slučaju da sami hoćete da preuzmete majice u redakciji ili na RHHu, dobićete rok od dve nedelje nakon čega ćemo jednostavno obrisati vašu rezervaciju, da bismo izbegli one šeme "e došli smo po majice koje smo rezervisali pre tri meseca". Nakon toga možete da pozovete redakciju ili pitate na mail "jel ima majica ta i ta?", "ima/nema" i onda dođete i pokupite je, ili ne :)

Da radite od 00-24 ja bih mogao i licno da preuzmem,ali ovako.... ; ) posta it is.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li ću danas stići, ali možda napravim presek narudžbina i vidimo gde smo i šta smo. Ako ne, očekujte sutra, pošto ću sutra konačno biti u redakciji u jednom trenutku.

Jel' mozes samo da mi kazes da li ce mi biti mala XL,visok sam 195,ako mislis da nece,onda cu XXL

Link to comment
Share on other sites

OK ljudi, idemo ovako:

- Ispod je spisak ljudi koji su naručili majice.

- Ja ne znam tačno ko je bio već da pokupi svoje, pa vi javite koga eventualno sa liste treba skloniti

- Pored imena stoji naznaka u slučaju da nemam način preuzimanja kao i lične podetke (ako se šalje postexpressom). Lične podatke možete poslati meni na PM ili email.

1. Kibo - KlanRUR XL crna - nedostaje način preuzimanja i lični podaci

2. Prota - Samo Rejv L bela - Post Express - nedostaju lični podaci

3. Koma - Samo Rejv M crna, KlanRUR M crna - Post Express - nedostaju lični podaci

4. Cali - Samo Rejv L crna x 2 - nedostaje način preuzimanja i lični podaci

5. Trooper - Samo Rejv L crna

6. Sharulja - Samo Rejv L crna - nedostaje način preuzimanja i lični podaci

7. Dende - Samo Rejv XL crna - nedostaju lični podaci

8. Fata - Samo Rejv L crna, KlanRUR L crna - nedostaje način preuzimanja i lični podaci

9. SilentCat - Samo Rejv M crna - nedostaje način preuzimanja i lični podaci.

10. Joker - Samo Rejv XXL crna x 2, Samo Rejv XXXL crna x 2

11. Dvny - KlanRUR L bela

12. Vadadah - Samo Rejv XL bela, Samo Rejv XL crna - nedostaju lični podaci

13. dMan - Samo Rejv L crna

14. Assassin - Samo Rejv XL crna, KlanRUR XL crna - nedostaju lični podaci

15. Playa taliban - Samo Rejv L crna - nedostaje način preuzimanja i lični podaci

16. Rade Orhideja - Samo Rejv L crna - nedostaju lični podaci

17. Nikola Rage - Samo Rejv L crna - nedostaju lični podaci

18. Overkind - KlanRUR M crna - nedostaje način preuzimanja i lični podaci

19. Kreator - Samo Rejv XL crna

VAŽNO: Svi koji su stavili da će pokupiti u redakciji mole se da to urade u narednih 10 dana, odnosno do 16. februara, ponedeljka. Nakon toga im više nećemo čuvati rezervaciju. Najbolje je da zovnete redakciju i vidite da li ima nekoga, mada sad generalno ima uvek nekoga između 10 i 17h na primer.

VAŽNO 2: Svi koji hoće da preuzmu majicu na RHH-u moraju da daju finalnu potvrdu da će doći, da se ne bismo cimali i nosili majice za džabe. Ako neko hoće da dođe večeras na RHH, neka potvrdi najkasnije danas do 16h da će doći.

@ Coll - Stvarno nemam pojma kako ide slanje necega preko. Ja bih ti rado poslao. Eventualno mozhemo da vidimo kad neko od nashih dolazi do BGD-a pa da ti ponesu nazad kada se budu vracali. Ako ne poslacemo ti paket preko, ali nemam pojma ni oko troskova ni oko pouzdanosti toga.

Još jednom molba - javite što pre način preuzimanja kao i lične podatke (ako hoćete da vam pošaljemo post expressom) da bismo se organizovali sad preko vikenda, pa da to krene prema vama već od ponedeljka.

Link to comment
Share on other sites

velika ce da ti bude xl, ja sam uzeo L i ok je. a manji si od mene! :D

Vidi stvarno, nisam ni gledao koje su velicine ove dve sto imam koje sam prvi put uzimao (pusci i obicna klan rur), mislio sam da su XL. Ispravka Laki, L mi treba crna Camo Pejb :)

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...