Jump to content

RUR majice sezona '08


Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

hpim7621.jpg

upozorenje: ne preporucujem penjanje na onu vasu redakciju ako niste napredni atleta!!

otvara lik i kaze udji, ja crko/ulazim, i on "aj gore"?! pa gde ces vise gore, majka mu stara... :)

4 spratova matore zgrade (plafon 4m.) <=> 8 spratova novije. :( ali sam uspeo! :)

p.s. majca je ispala super!

Link to comment
Share on other sites

hpim7621.jpg

upozorenje: ne preporucujem penjanje na onu vasu redakciju ako niste napredni atleta!!

otvara lik i kaze udji, ja crko/ulazim, i on "aj gore"?! pa gde ces vise gore, majka mu stara... :)

4 spratova matore zgrade (plafon 4m.) <=> 8 spratova novije. :( ali sam uspeo! :)

p.s. majca je ispala super!

Jeste, jeste, tako je i mene Bole zezao prvi put "pa de ti je mladost" :D

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Jeste, jeste, tako je i mene Bole zezao prvi put "pa de ti je mladost" :D

ostala u Houstonu, ova cuka koju setam okolo je starija 8 godina od mene. :)

svaka čast što si se izverao u onaj golubarnik, nudlo! to znači da oporavak napreduje sasvim fino :)

nego!

Nudlo prijatelju pa sto ne rece da bi dolazio (ili si rekao ali ja nisam gledao topic) pa poslali bismo ti je postom, ili tako nesto. Sad moramo da ti posaljemo josh neku ;)

neka, neka, moram da treniram. sledeci put, dva puta gore, dole pa tek onda majca! :)

Link to comment
Share on other sites

kada ce '09 maje?vreme je :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

istripovao sam da je bilo vec krajem maja prosle godine...

ali mogle bi neke ideje za print na majici :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mogle bi neke "Sve su iste" da se rade maje :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...