Jump to content

dovlagsi

Moderatori
  • Posts

    9,779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    22

Everything posted by dovlagsi

  1. kad ste poslednji put videli ovo? 🙂 i danas izgleda vrlo sveže za 25 GODINA star auto 😮
  2. sve što ja znam je da sam bivšu insigniju novu platio 22400 eur a da je ista, dok je bila u ponudi, u restajlingu, u istom nivou opreme i sa 5 KS više, koštala 41500 eur. sad je više ne možeš ni poručiti. mada opel se ne trudi više ni oko sajta
  3. Nisam siguran da se prodaju dobro, ni približno kao pre korone. Pored toga, jel, nemaš ni šta da kupiš 🙂 ne znam dal postoje neki zvanični podaci, al cenim da je razlika ogromna.
  4. suludo. bukv jure budale koje bi danas kupile nov auto kao fizičko lice, kapiram da flotna prodaja i dalje postoji u nekom volumenu. idem na parking sajma, uvaljaću espejsa za 50k nekom ko bude izlazio iz hale 🙂
  5. U ja sam čuo baš strašne priče za USA u vezi sa tim autoputevima. Mada ono kapiram da je svakako teže voziti u Mumbaju ili Istanbulu 🙂
  6. Ovde je kao više prilika da uzmeš nešto što je dostupno, napravljena je atmosfera da treba da budeš srećan što uopšte nešto ima na lageru!
  7. jbt niko nije stao iz suprotnog smera
  8. Pozitivni su utisci na testovima, samo se vi smejte! a kad smo već kod affordable EVs: novi Polo EV, za sada pod nazivom ID.2ALL 450 km range, 7 sek. 25k eur startna verzija (ova sa slika je vrv 55k lol)
  9. A njega bi stavili bar na neke fosne i ogradili lancima, da ga ne ogrebe dugme sa nečije mont jakne.
  10. SORAJA IMA ONU BRAVICU ZA ISKLJUČIVANJE ERBEGA I SA VOZACEVE STRANE HE HE
  11. ne zaboravi maserati mc20 295k eur toe isto fiat 👍
  12. Fin i pošten gospodin. Društveni benčmark.
  13. Sajam, kako ne bi propo, reko ajde ljudi nemate izdatke za štand, sve ćemo mi to uraditi SAMO DOĐITE zanima me i koliko njih neće izlagati
  14. Idealna prilika za naše čip tjunere da otključavaju softvere!
  15. Ali što je sad standardna cena za opremljeni X5 115k eur, fascinantno.
  16. Evo malo da uporedite cene BMW lagerskih modela u nas: https://www.bmw.rs/sr/stocklocator.html#/results?filters=%7B%7D
  17. neka neka, kupićeš mustanga jednom!
  18. i saćemo imati situacije da hitna pomoć stane na svako crveno, a neko tamo umire. čuo sam da je orlovača kupila celo brdo sa druge strane ibarske...
  19. Pa dobro onda je to render sa ekranima iz novog sada, biće spremni do početka proizvodnje e-klase 👍 btw, karavan možda izgleda i bolje od sedana
  20. jesu to ovi novi ekrani iz novoga sada? 🤔
  21. pežo na svom pijadestalu!
  22. A svi su danas oštri, to je opšti trend! 🙂
×
×
  • Create New...