sve što ja znam je da sam bivšu insigniju novu platio 22400 eur a da je ista, dok je bila u ponudi, u restajlingu, u istom nivou opreme i sa 5 KS više, koštala 41500 eur. sad je više ne možeš ni poručiti.
mada opel se ne trudi više ni oko sajta
Nisam siguran da se prodaju dobro, ni približno kao pre korone. Pored toga, jel, nemaš ni šta da kupiš 🙂 ne znam dal postoje neki zvanični podaci, al cenim da je razlika ogromna.
suludo. bukv jure budale koje bi danas kupile nov auto kao fizičko lice, kapiram da flotna prodaja i dalje postoji u nekom volumenu. idem na parking sajma, uvaljaću espejsa za 50k nekom ko bude izlazio iz hale 🙂
Pozitivni su utisci na testovima, samo se vi smejte!
a kad smo već kod affordable EVs:
novi Polo EV, za sada pod nazivom ID.2ALL
450 km range, 7 sek. 25k eur startna verzija (ova sa slika je vrv 55k lol)