Jump to content

dovlagsi

Moderatori
  • Posts

    9,779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    22

Everything posted by dovlagsi

  1. ništa ovde, samo najsnažnija fabrička s klasa ikad Merc S63 E Performance 4,0 V8 plug-in 🔌 802 KS 1430 Nm 290 kmh 3,3 sek
  2. Imali ste svoju priliku za Insigniju, Rurovci!
  3. https://www.instagram.com/p/ClOzqdCp7e8/?igshid=MDJmNzVkMjY= admine kad ćemo srediti ovaj embed za IG?
  4. Nemaju navodno više para u budžetu za te subvencije.
  5. Pored toga, da među finalistima nema nijedan Merc/Audi/BMW model, a oni se ubiše od ekspanzije elektro modela... Ovaj izbor definitivno funkcioniše po SAT principima odabira 🙂
  6. dovlagsi

    Carbage

    SAMO BOG MOZE DAMI SUDI
  7. BMW 3.0 CSL nažalost 50 godina od legendarnog CSL modela pada na piggy generaciju 😞 mada su ga ipak malo upristojili za ovu priliku 3,0 bi-turbo I6 560 KS 550 Nm 7200 rpm
  8. imam neki lav-hejt odnos prema novom abartu, al jbg ja sam ložana
  9. "Finally, the New Abarth 500e is the first and only city car that can be equipped with the Sound Generator, for those who don't want to give up on Abarth's signature - the unmistakable Abarth "roar". The Sound Generator accompanies the engine performance, faithfully reproducing the sound of an Abarth petrol engine. Designed to offer all the emotions that every Abarthist seeks when driving an Abarth, perfectly combining performance and sound, this innovative sound system gives a true Abarth driving experience." da ne brigate 155 KS 42 kWh 7,0 sek/100 kmh 1,5 sek 40-60 kmh ok
  10. Pa raspali su se od stajanja 👍
  11. Znajući Talijane, vrv su samo nabacili ove motore koji su teži na isto ogibljenje kao standard modeli, pa se malo spustio 😁
  12. Alfa Tonale Q4 plug-in hybrid 1,3 turbo benz + elektro 15,5 kWh e-AWD 280KS 6,2 sek 206 kmh
  13. Desi se to sa diskovima. Nepravilno trošenje i ćao. Možda eventualno da se uradi obrada diskova, ja sam to nekada radio na Kiji i bilo je dobro tj. disk je imao "mesa" fino za takvo što
  14. a kad smo već kod hibrida, predstavljen novi Prius prius i dalje samo kao hibrid 1,8 hybrid 195 KS i 2,0 hybrid 225 KS tojote su počele da budu lepe, priroda se obnavlja!
  15. dobro, i? čovek već 15 god pravi egzotične ev automobile, daj nešto i za sirotilju brale! npr, Lucid Gravity, naravno jebla ih sportska utilitarna vozila više
  16. dovde su stigli, toyota mirai - serijski automobil na vodonik
  17. ZAGLAVILA MU SE PAPUČICA GASA KO TOJOTAMA
  18. meni koji pratim auto industriju pa vrv veo zivot, nista sad nije jasno. to su nenormalne pare koje se ulažu u r&d za električna vozila, a toliki je rizik da to ne uspe. deluje maltene kao da je samo tesla sa svojom onom brzom ekspanzijom pre 7-8 god napravila sve ovo... tad su svi bitni krenuli u razvoj. mislim, nije sad sve ovo zbog klimatskih promena, naravno, to se samo koristi kao marketing. nema tog obnovljivog izvora za svu tu potrebnu struju jel.
  19. Lambo Huracan Sterrato, iliti Huracan CrossCountry, iliti Huracan Scout, iliti Huracan AllTerrain, iliti Huracan AllTrack... pa birajte koji vam je najlepši naziv. Izdignuti Uragan će biti poslednji Lambo sa V10 atmosfercem (640 KS), svi budući Lamboi su plug-in hibridi ili EV, gde se za naslednika Aventadora za 2023. najavljuje plagin sa V6 turbo motorom... WHAT
  20. btw te kockice su na elektro motoru, sklanjaju se gore i dole kad se upale prava svetla 🙂 šou
×
×
  • Create New...