"nije mali auto" - spolja je velik, ali unutra mesta koliko i u klasičnom golfu. jedino što je visok, iako tako ne deluje, pa unutra ima mesta za visoke ljude, ali da bi ti unutra a posebno pozadi bilo lepo, moraš bit visok. waistline stakala je dosta visok, normalni ljudi jedva vide kroz prozor 🙂nema ni prednji gepek kao tesla npr. i deklarišu ga kao suv lol.
ima usb-c?