Jump to content

dovlagsi

Moderatori
  • Posts

    9,779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by dovlagsi

  1. restilizovani pežo 208 dobija odvratne felne sa 408 🙄 ovde samo zapažanje da imamo benzince od 75 i 100 KS, obične atmosferske (i pežo je skapirao da mali turbo ne može da izdrži više od 100k km), a sa druge strane imamo hibride sa 100 i 136 KS. molim vas ovde da zastanete i ovo pročitate polako i lepo - 208 sa benz motorom teži 1050 kg, a 208 sa hibridnim sklopom teži 1360 kg. električni e-208 sa jednom motorom 51kW batt i 156 KS ima čak 1580 kg. jel treba nešto da objašnjavam dalje? unsustainable
  2. Super im piše u PR tekstu za motore - imamo ekonomični 1,0 ili motor 1,2 za one koji hoće malo više performansi ili da idu uzbrdo! 😁 majke mi to piše, moš se nađe lako.
  3. takođe imaju samo obične benzince 1,0 i 1,2 sa menjačem od 5 brzina. Nema više 1,0 t-GDI turbo benzinca. Možda zato što nije imao veliki servis, nego mu je lifetime do te kilometraže 🤔
  4. ovo je toliko suludo da je obrnulo krug?
  5. VW produžava odmore u 2 od 4 fabrike koje rade ID modele, tražnja manja do 30% u odnosu na plan za ovu god 🤷🏻
  6. O pa sreća onda da sam bio u stilo karavanu taj dan čoveče 🙏
  7. Mislio sam da kupim veći stan, ali sam ipak odustao: https://instagram.com/citroen_ds_manufaktur?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
  8. Zar nije veća ta subvencija kad je EV?
  9. Ali ipak su zadržali taj mali prozor pozadi, kao to im je sad trejdmark 🙂 neko treba da im kaže da ih pak prozivaju zbog toga.
  10. Nova Toyota CH-R sviđa mi se kako je evoluirao kao i u novom seksi-Priusu, i ovde su hibrid i 🔌 - hibrid u ponudi, oko 150 odnosno 200 ks. slabiji od EV konkurencije, ali i dalje ukupno nešto manja masa auta
  11. GLEDAM ZA ZENU NEKI FIN AUTIĆ ZA GRAD VW ID.3 45k 🫠
  12. niko ne kaže "e riknula mi Pežo pumpa" nego kažu "riknula mi boš pumpa!" 💰
  13. Pa kao sve je otišlo gore, pa i kola 🤷🏻 a nova kola su generalno iracionalna kupovina, sad je samo malo iracionalnija no inače 🙂
  14. međutim, nije se primila dovoljno dobro za sad. ni blizu kao prethodni model. mada, možda će biti popularna 15-20 god kasnije, supra-efekat 🙂
  15. ma sve je ispod bosch ionako 🙂 znaš jedan, znaš sve! 😁 (osim ako ti ne rikne nešto specifično, onda ideš u mađarsku 👍)
  16. Ja mislim da taj salon još jedino Lotusa nije video!
  17. kačio ovo ja pre 10ak dana ovde, uz isti komentar/iste komentare :)))
  18. moj matori pre neki dan prvi put seo u espejsa i zakočio mu sam na parkingu od nekog restorana, nije video napred držač suncobrana sa onim metalnim nastavkom! nisam ni znao da to može!
×
×
  • Create New...