70k je manje od 110k koliko košta X5! 🤷
A onaj novi X2... Bože, samo treba da mu iseku horizontalno jedno 10-15 cm linije struka i bio bi zapravo vrlo sexy! 🫨
što da ne, ako je jeftinije i može da stane u kolica!
btw, ontopic, ako putuješ zimi na planinu stalno onda ne, ali vreme nam je postalo takvo da su allseason gume skroz ok izbor za naše podneblje 💥