Jump to content

dovlagsi

Moderatori
  • Posts

    9,779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by dovlagsi

  1. čuveni Ferari F40 iz 1980 🫠 klip je katastrofa ja sam shvatio da smo mi samo matori boomeri koji ne mogu da skapiraju "novi val" kao što naši nekad nisu mogli nas da skapiraju, pa su išli linijom da to novo ništa ne valja btw, Lucid goes SUV - Gravity base entry model 480 KS dual AWD 😂, pa onda Touring sa 620 KS, Grand Touring 1050 KS i Sapphire sa 1234 KS 🙃 od 80k do 250k $ išlo se na siguricu prilično za osobe koje nose ovakve pantalone na plažu! -pežo has entered the chat room-
  2. Mokka je kul autić kad je sa normalnim motorom.
  3. dovlagsi

    Carbage

    Nemoguće da je ovo Alfa odobrila ikad...??
  4. Ostaće to samo u Kini, moooožda SAD btw neverovatno koliko Evropa danas više nije ozbiljno tržište automobila, sa svojih 750 miliona stanovnika od kojih su pola u top ekonomijama...
  5. da, ovo je zaista strasno... čuveno crtanje sata za te starije ljude, ako ne možeš taj test proći bre stan ne smeš da napustiš, a ne da voziš kola!
  6. kad smo već kod superba 🙄 pronađite se i vi: https://www.instagram.com/p/CzT2mwoMyOZ/?igshid=MXd4OW9pMGNxbmg0dA==
  7. Haha lepote devedesetih, plus Italija ❤️🇮🇹
  8. Koji vas Kvatroporte više radi - 1963 ili 1994? uskoro stiže novi model 👍
  9. Ne verujem da se Laki često vozi u Škodama!
  10. treba biti fer i okačiti nekad i sad enterijera Superba:
  11. e prvi put da čujem da je neko štelovao kilometražu na gore!
  12. Ako nemaš za bolji auto, počasti svoj sa jednim duksićem za menjač!
  13. Odlaze automobili u staro gvožđe češće no što misliš. Ljudi kupuju te krševe po Italiji npr. bukv za jednu sezonu vožnje
  14. Japanci (opet) na misiji da spasu auto industriju 🙏
  15. dovlagsi

    Gorivo na NIS-u

    Pazi, uopšte mi ne bi bilo žao da ukradem od Gasproma, posebno sa saznanjem da to kasnije ne plaćaju radnici. 👍 sa 3 odlaska na pumpu napuniš rezervoar, samo malo vrtiš, menjaš pumpe da te baš ne zapamte, fala bogu pumpi kolko oćeš. Plus, imaš neki generički Golf za tu radnju 👍
  16. dovlagsi

    Gorivo na NIS-u

    pa ne, onda će radnici odma izvaliti šta se smera. Nego skinem nekom autu za koje znam da dugo stoji negde, pa mu ih vratim posle. Najbolji životni saveti - RUR forum since 1998!
  17. dovlagsi

    Gorivo na NIS-u

    Znači stavim nečije tuđe tablice i mogu da sipam stalno za džabe? 🤔
  18. dovlagsi

    Gorivo na NIS-u

    I kako te onda posle ganjaju?
  19. evropsko tržište automobila se sada ravna sa brazilskim i indijskim 🤷
  20. Sad ćeš bez osnove da se dodatno uzbudiš kad budeš sledeći put prilazio Slaviji 😁
×
×
  • Create New...