Jump to content

dovlagsi

Moderatori
  • Posts

    9,779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by dovlagsi

  1. ne znam sad više dal da kačim u EV topik ili ovde, al kao možda će biti ICE motora kasnije u ponudi: MINI Countryman E dva agregata - FWD 204 KS 250 Nm 170 kmh i AWD 313 KS 490 Nm 180 kmh jedva čekam da sva ova nova EV sranja sretnem negde na autobanu 😁💪 naravno, tu je i mali novi MINI gde mi stara generacija zaista deluje lepše, nzm, možda sam ja stvarno previše bumer jbg
  2. To je toliko mnogo novca da je deplasirano pominjati uopšte 😞 toliko je Lendkruzer bio, a bio je skup
  3. Oduvek sam se pitao ko bi kupio aJonik šest. A evo odgovora - onaj koji bi stavio ovakvu tablicu
  4. Nova trojka 340-440 milja range a 4,4 do 6,1 sek do 100, jer to je najvažnije. biće naravno i Perfomance verzija posle Drugi volan, ekran pozadi u sredini, malo kozmetike
  5. ma smrt svim svim ev-jevima, bumeri su budućnost!
  6. Ali ako napakuješ neku novu Dačiju sa gomilom opreme, nije li to onda još veći potencijal problema? Kapiram da kontrola kvaliteta odlazi u đoku jer jednostavno niko ne može adekvatno da proveri baš sve sisteme koje auto posleduje, kojih je sve više.
  7. Sistem funkcioniše, to je bitno 👍
  8. Može i nešto između! Renault Espace 5 💪
  9. Napred je nešto između ID ekipe i Golfa, šta znam, idu na siguricu čini mi se. Svakako mi je drago što nisu ubili lozu, kao što je bilo najavljeno 👍
  10. NOVI GOLF PASAT EVO GA! Za sada samo karavan, skapirali ljudi da treba da popune prodajne kolone! Tri dizela, dva benzinca i dva plag-ina, nema ev 💪 122-272 KS
  11. kod nas je značajno veća razlika između novog golfa dizel i ID3
  12. nije valjda da je brži od (bilo kog) Kodijaka??
  13. Ma ćuti dok je samo ručna kočnica... To se jednostavno dešava jbg
  14. znači BMW i4 kao polovna 320d jelte 😄
  15. ZAR TI NE VOZIŠ KAŠKAJI ZBOG TEBE SAM STAVIO NISANA
  16. ELEKTRICNI HAMERE STIZEEEEM
  17. pa kad se družiš samo sa elitom koja vozi nova kole 3 godine i onda uzmu druga nova!
  18. Ima on šta da štiklira, ništa ne brini. Ti piši tamo Tojota i ćuti! Bukv tuga što ga nema, majke mi 😞
  19. ili - koji je proizvođač automobila najbolji na svetu? 🙂 Ko ima više kola (jbg ipak je ovo RUR forum), nek ih štiklira sve!
  20. Čestitamo! Lep auto! Šteta što nije Soul Red boja!
  21. To treba da stave kao dodatnu opremu! Range extender!
  22. I treba ti granični EV punjač od 167MW 🙂 Ja se sad vratih iz Grčke bukv nisam video nijedno čardžing mesto tamo do Halkidikija, a ni u MK. Kroz Srbiju ih ima fino čak.
  23. retko odvratan enterijer i videti ovako neku sportsku liniju koja je kao povišena da bi bila krosover 🙄 grozno, ali i očekivano 🤷🏻‍♂️
  24. Laki iznajmio rentakar na Santoriniju!
  25. Ma to je ta ekipa, šta se ložite svi. Uvek ih je bilo, uvek isto sa njima, samo sad eto svi imamo telefone sa kamerama i bb internet. Iskulirajte i ne idite u Budvu 🤷🏻‍♂️
×
×
  • Create New...