ne znam sad više dal da kačim u EV topik ili ovde, al kao možda će biti ICE motora kasnije u ponudi:
MINI Countryman E
dva agregata - FWD 204 KS 250 Nm 170 kmh i AWD 313 KS 490 Nm 180 kmh
jedva čekam da sva ova nova EV sranja sretnem negde na autobanu 😁💪
naravno, tu je i mali novi MINI gde mi stara generacija zaista deluje lepše, nzm, možda sam ja stvarno previše bumer jbg