Jump to content

dovlagsi

Moderatori
  • Posts

    9,779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by dovlagsi

  1. dovlagsi

    Carbage

    Danas vozih iza jednog Ne pijem kad vozim, može da se prospe!
  2. Sad odma da naplati i neko osiguranje tamo! 😄
  3. E da, meni je boja vrh! 💥
  4. E ali odličan je sleeper: "tata tata tata, vidi bmw sa ratkapnama na semaforu! joj joj, pa vidi još ko ga vozi! ajde ga pobedimo hihihi!"
  5. "tebraaaa čitao sam na nekom forumu da ovaj oće da nam vrati auto, da mu damo nekakve pare?" - ufff... joj. Aj ti mali uzmi crevo a ja ću spremim priču! 👍💪
  6. SIGURNOSNE SARAFE ZA FELGE!
  7. molim da se po potrebi ustoliči izraz "desi Kosta" na forumu, hvala
  8. da, nema ništa od toga da ti vrate pare, to odma da znaš. budi fin sa njima i nek je upeglaju, mazde su dobri automobili, kapiram da će biti sve posle okej
  9. NAJGORI SMO NAROD! KAKO SU U ŠVICI REŠILI?
  10. Šta fali felgicama? Baš su dobar heritage uradili sa prvog Golfa GTI 👍
  11. Plus te felne, majko mila, ko ono sranje sa 4008...
  12. Renault Scenic E-Tech očekivao sam više od najboljeg proizvođača porodičnih automobila na svetu! dva elektro motora u izboru (170 ili 220 KS), sa 60 ili 87 kWh baterijama, po meni ispod-standardni kapacitet. pozadi su izbacili treće sedište u sredini, vratili klupu. auto rln liči na DS4, zbog batice dizajnera što je došao iz Sitroena jebiga brt
  13. dovlagsi

    Gorivo na NIS-u

    treba iskoristiti ovaj početak anarhije. nema ni poreske inspekcije više kao nekad!
  14. baš sam razmišljao ali ne, ovakav auto voziš samo kao benzinac sa manuelnim menjačem!
  15. dovlagsi

    Gorivo na NIS-u

    Pričam baš juče sa drugarom koji je upravnik na dve NIS pumpe - na obe pumpe ima povećanje od 15-20% (!) prodaje goriva u litrima u odnosu na prošlu godinu. Pa i ja bi dizao cene, da se razumemo.
  16. za nekoga ko vozi smarta izuzetno je bitno da je auto ko tenk 🙂
  17. Enterijer budućeg Superba i Kodijaka. 🔥 Lit on brt! https://www.instagram.com/reel/Cwp5TR7NLGY/?igshid=MWZjMTM2ODFkZg==
  18. Gubi se lagano kompakt klasa, Fieste nema, neće biti Punta, drugi su upitni. Neisplativi su, a to je bio backbone prodaje u Evropi. Videćemo, očekujem da svi vozimo polovna kola za 5-10 god a da majstori imaju vile sa bazenom 🤷🏻‍♂️
  19. Nikad inscription nije bio ispod 65k i možda volvo kod nas nije dobar primer, ali eto X5 danas jednostavno ne možeš uzeti ispod 100k a ranije su slično koštali kao xc90 🤷🏻‍♂️
×
×
  • Create New...