"tebraaaa čitao sam na nekom forumu da ovaj oće da nam vrati auto, da mu damo nekakve pare?"
- ufff... joj. Aj ti mali uzmi crevo a ja ću spremim priču! 👍💪
da, nema ništa od toga da ti vrate pare, to odma da znaš.
budi fin sa njima i nek je upeglaju, mazde su dobri automobili, kapiram da će biti sve posle okej
Renault Scenic E-Tech
očekivao sam više od najboljeg proizvođača porodičnih automobila na svetu!
dva elektro motora u izboru (170 ili 220 KS), sa 60 ili 87 kWh baterijama, po meni ispod-standardni kapacitet.
pozadi su izbacili treće sedište u sredini, vratili klupu.
auto rln liči na DS4, zbog batice dizajnera što je došao iz Sitroena
jebiga brt
Pričam baš juče sa drugarom koji je upravnik na dve NIS pumpe - na obe pumpe ima povećanje od 15-20% (!) prodaje goriva u litrima u odnosu na prošlu godinu. Pa i ja bi dizao cene, da se razumemo.
Gubi se lagano kompakt klasa, Fieste nema, neće biti Punta, drugi su upitni. Neisplativi su, a to je bio backbone prodaje u Evropi. Videćemo, očekujem da svi vozimo polovna kola za 5-10 god a da majstori imaju vile sa bazenom 🤷🏻♂️
Nikad inscription nije bio ispod 65k i možda volvo kod nas nije dobar primer, ali eto X5 danas jednostavno ne možeš uzeti ispod 100k a ranije su slično koštali kao xc90 🤷🏻♂️