rep uopšte ne slušam, ali kad je neko (Kanje) sebi dozvolio da pretežno poznat postane po skandalima u javnosti (prepucavanje sa Obamom, ženidba onom soušl klajmberkom itd itd) umesto svojom umetnošću (pa neka je i rep umetnost), onda je sebe izložio istoj toj areni niskosti, gde će mu se ovako nešto obiti o glavu. sam je sebe stavio u rang sa Kardašijanovom, što je njihov ekvivalent naše Mimi Oro (ne čak ni Karleušom, jer ona bar pokušava jadna nešto da peva), tako da sve što je uradio na muzičkom planu pada u vodu.
i treba da ga prozivaju, treba bulju da mu razvale zbog tog porno snimka, zbog budalaština koje pravi, jer je on sam stavio takvo ponašanje i takav diskurs ISPRED svog stvaralaštva.
jebiga, recimo Miroslav Ilić je Miroslav Ilić, zavoleo devojku iz grada, polomio čaše od kristala, voli do kraja života i po tome ga pamtimo, kao pevača, slavuja, stvaraoca, a Dača Ikodinović je bivši muž rogonja, jednoruka budalčina, a ne jedan od najboljih naših vaterpolista ikada. eto tako. ili uzmimo Bobu koji je oženio Brenu. oni NIKAD ni jedan skandal nisu u javnosti napravili, oboje su bili sjajni u svom poslu, i oboje ih percipiramo kao ono što jesu, oni su imali simbiozu, sinergiju, za razliku od Dače ili Kanjea.
ko se igra sa vatrom, mora da bude spreman da izgori. ništa više, ništa manje.