Jump to content


  • Topics

  • Posts

    • Evo danas kroz Bugarsku, dizel im je 1,42 eur. 
    • Mislim samo da je zakasnio u pakao jedno 5 godina
    • Da, u pravu si, mATX je kućište, mada i da je neko ITX obično, i ona su tu 10-15L zapremine. To je ono što sam gore napisao, jedna od prednosti u odnosu na DIY SFF PC je što će biti manja kutija. Ali opet, performanse ne opravdavaju ovu cenu. Tu je negde kao PS5 vanila, a skuplji je prilično, i to ova osnovna verzija. Ona 2TB koja jedina i ima smisla je tek preskupa. Možda bi mogao malo da uštediš da uzmeš 512GB a negde na nekoj akcji uzmeš 2TB SSD, ali onda treba da instaliraš sam sistem, sumnjam da je to ciljna grupa za ovo 🙂 Plus ti treba i neki kontroler.   I da, dobra stvar, može da se pali mašina preko kontrolera, i ima onaj suspend mod, i podržava HDMI CEC. E sad, da li je to do hardvera (one kastom ploče recimo?) ili do OS, pa bi onda moglo da radi i na bilo kom drugom PC?  
    • Ali opet poredi babe i žabe - ovo je normalan cooler sa 120mm ventilatorom i mATX kućištem. Onda realno baca pare na ITX ploču i SFX napajanje... Apsolutno možeš da napraviš bolji PC za te pare čak i kod nas, ali ne u tom formatu...
    • Ono, svajcarci pre nedelju dana glasali da li zele da se ogranici maksimalan broj stanovnika na 10miliona :-D Naravno, zahvaljujuci Cirihu i kantonima na granici, blagom vecinom je pobedila opcija NE, da i dalje bude otvoreno sve kao i do sada. Sad se setili, a ne smetaju im Xhake i Saciriji u repki :-D 
×
×
  • Create New...