Jump to content

Hearthstone


536 topics in this forum

  1. Klan RuR Discord server

    • 3 replies
    • 31.5k views
  2. [EU] HS BattleTags 1 2 3 4

    • 85 replies
    • 74.6k views
    • 2.8k replies
    • 513.9k views
    • 0 replies
    • 18.5k views
    • 1 reply
    • 21.7k views
  3. Hearthstone Battlegrounds

    • 0 replies
    • 11.8k views
    • 1 reply
    • 14.6k views
  4. Promene u deckovima

    • 0 replies
    • 10.2k views
  5. E ovako se to radi...

    • 0 replies
    • 10.3k views
    • 0 replies
    • 15.8k views
    • 0 replies
    • 11.3k views
    • 1 reply
    • 15k views
    • 0 replies
    • 14.9k views
    • 0 replies
    • 12.8k views
    • 0 replies
    • 13.4k views
    • 0 replies
    • 9.8k views
    • 1 reply
    • 13.9k views
    • 0 replies
    • 9.7k views
    • 1 reply
    • 13.8k views
    • 0 replies
    • 10k views
    • 4 replies
    • 18.3k views
    • 0 replies
    • 9.8k views
    • 0 replies
    • 9.5k views
    • 0 replies
    • 11.1k views
    • 0 replies
    • 7.1k views


  • Topics

  • Posts

    • Evo danas kroz Bugarsku, dizel im je 1,42 eur. 
    • Mislim samo da je zakasnio u pakao jedno 5 godina
    • Da, u pravu si, mATX je kućište, mada i da je neko ITX obično, i ona su tu 10-15L zapremine. To je ono što sam gore napisao, jedna od prednosti u odnosu na DIY SFF PC je što će biti manja kutija. Ali opet, performanse ne opravdavaju ovu cenu. Tu je negde kao PS5 vanila, a skuplji je prilično, i to ova osnovna verzija. Ona 2TB koja jedina i ima smisla je tek preskupa. Možda bi mogao malo da uštediš da uzmeš 512GB a negde na nekoj akcji uzmeš 2TB SSD, ali onda treba da instaliraš sam sistem, sumnjam da je to ciljna grupa za ovo 🙂 Plus ti treba i neki kontroler.   I da, dobra stvar, može da se pali mašina preko kontrolera, i ima onaj suspend mod, i podržava HDMI CEC. E sad, da li je to do hardvera (one kastom ploče recimo?) ili do OS, pa bi onda moglo da radi i na bilo kom drugom PC?  
    • Ali opet poredi babe i žabe - ovo je normalan cooler sa 120mm ventilatorom i mATX kućištem. Onda realno baca pare na ITX ploču i SFX napajanje... Apsolutno možeš da napraviš bolji PC za te pare čak i kod nas, ali ne u tom formatu...
    • Ono, svajcarci pre nedelju dana glasali da li zele da se ogranici maksimalan broj stanovnika na 10miliona :-D Naravno, zahvaljujuci Cirihu i kantonima na granici, blagom vecinom je pobedila opcija NE, da i dalje bude otvoreno sve kao i do sada. Sad se setili, a ne smetaju im Xhake i Saciriji u repki :-D 
×
×
  • Create New...