Sajro

[EU] HS BattleTags

Recommended Posts

Dobrodošao :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Pozdrav momci, dobrodošli, dodao sam vas tamo u listu na prvoj strani :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Eo i ja da se dodam na listu. Stancho#2298

Najveca zelja mi je da podignemo HS zajednicu u Srbiji na neki veci/visi nivo, tako da svako druzenje, coaching, dueli i slicno su uvjek dobrodosli zarad obuke i napredka igraca na obostrano zadovoljstvo.

Pozdrav svima, Ja sam Bojan Krsmanović iz Niša i igram Hearthstone od februara 2017.

Moj battletag je  BojaniMarko#2993 (Marko je moj sin i on mi otvara pakete :) )

Slažem se sa prethodnim postom i ja bih  voleo da Hearthstone scenu podignemo na veći nivo u Srbiji.

Voleo bih da imam što vise prijatelja iz Srbije koji redovno igraju.