Jump to content

Counter Strike 2 & 1.6


3,576 topics in this forum

    • 43 replies
    • 16k views
    • 94 replies
    • 16k views
  1. ODLOZEN TURNIR IGF 1 2 3

    • 67 replies
    • 15.9k views
  2. KGB CM Storm Vol.1 1 2 3 4

    • 77 replies
    • 15.8k views
    • 37 replies
    • 15.8k views
    • 127 replies
    • 15.8k views
  3. computerland SEC qualy 1 2 3 4

    • 93 replies
    • 15.8k views
    • 104 replies
    • 15.8k views
    • 118 replies
    • 15.7k views
  4. Nexus cup 1 2 3 4 7

    • 152 replies
    • 15.6k views
  5. C17 Cup 1 2 3 4 6

    • 134 replies
    • 15.5k views
  6. PITANJE 1 2 3 4 5

    • 103 replies
    • 15.5k views
  7. Varvarin Tournament Vol. 2 1 2 3 4

    • 79 replies
    • 15.5k views
    • 119 replies
    • 15.4k views
    • 102 replies
    • 15.4k views
  8. Sid Lan Turnir 1 2 3 4 5

    • 106 replies
    • 15.4k views
  9. Sarac LAN #4 1 2 3

    • 69 replies
    • 15.3k views
    • 163 replies
    • 15.1k views
    • 69 replies
    • 15.1k views
  10. MISHLJENJA O HITOUT-u 2 1 2 3 4 6

    • 147 replies
    • 14.9k views
  11. Cs???? 1 2 3 4 6

    • 139 replies
    • 14.9k views
    • 84 replies
    • 14.8k views
    • 81 replies
    • 14.7k views
  12. Lan Turnir u Zemunu! 1 2 3 4 6

    • 142 replies
    • 14.5k views
  13. ESS cup 1 2 3

    • 64 replies
    • 14.4k views


  • Topics

  • Posts

    • Reći ću mu da izdrži do kraja  
    • Ako. Taman nama manje guzve
    • Brat moj recimo godinama iz Beča kad ide u kuću u Kladovu ide preko Rumunije.    Fakaju granica Srbija - Mađarska.
    • Pričao sa kolegom Bugarinom, počeli da zaobilaze Srbiju zbog nenormalnih gužvi. Umesto toga kad idu u centralnu Evropu, zapiče preko lošijih puteva do Rumunije, pa se preko Mađarske "uvežu" na autoputeve.  Kapiram da je za robni saobraćaj još veća razlika zbog granica.
    • pa duže je, ali ljudi hoće da izbegnu dve granice, otuda cela priča, plus je možda na ovoj nekoj našoj sa bugarskom manja gužva nego direkt dole na grčkoj. to je sve vrlo čudno, jedini koji me do sada nije "izdao" je prohor pčinjski, tu kad god sam išao stvarno nije bilo više od 3-4 automobila u oba smera a interesantan je i put plus ima sam manastir itd. a da kažemo nije toliki detour. ovo drugo sve je totalni rendom. recimo baš kad pomenu Dojran, mi smo pre godinu dve išli na Dojran u odlasku, nikog nije bilo, utorak, sve kul. Malo ideš okolo ali ajde. U povratku mi takođe Dojran, opet isto nije bilo nikoga.  Jedina napomena tu je da kad prođeš onaj Serres i sve do granice nema ničeg živog, nijedna pumpa ništa sve zatvoreno ali odlučimo da prespavamo tu na jezeru sa makedonske strane. Sutra krećemo nazad u neko vreme slično kad smo prolazili Dojranom "na tamo" red kola onoliki ne vidi se gde se završava. Zašto kako, pojma nemam. A evo recimo kad kažeš to bili oko 8-9 ujutru na granici Makedonija Grčka, mi smo tako možda baš prošle godine ili one pre više se ni ne sećam kad smo išli i na makedonskoj nije bilo nikoga, na Grčkoj malo više ali ništa specijalno.
×
×
  • Create New...