Jump to content

Counter Strike 1.6 Serbia


Shokica

Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Evo i ja malo da prosipam mudrost, posto vidim da vas je sve krenulo pa sam pomislio mozda i mene krene :)

Imam komentar samo na pricu o turniru i zaradi organizatora istog. Mislim da vam je potpuno pogresna percepcija, nije poenta u tome koliko organizator zaradi, nego koliko UZME IGRACIMA.

Kao sto je neko rekao, postojali su turniri gde su organizatori mnogo vise zaradili, ali ja ne znam za turnir gde su vise uzeli igracima, ako shvatate razliku koju pokusavam da napravim. Ako je organizator sposoban, i uspe da privuce sponzore etc, njegovo je pravo da zaradi dok god i igraci dobijaju "fer" nadoknadu za ulozeno. S druge strane, slucaj ovog turnira nije sposobnost vec bezobrazluk organizatora, to je jedino sto treba shvatiti i na sta treba ukazati.

Link to comment
Share on other sites

ti mene ne razumes, njihova odluka jeste koliko uzimaju sebi , koliko traze za ufur i daju za nagrade, dal je to bezobrzno , lose , jadno , dobro ili ne, to je stvar misljenja, ali igraci su ti koji daju te SVE pare i imaju potpuno pravo da znaju gde i za sta idu te SVE pare

i da na osnovu toga odluce dal ce da igraju ili nece

razumem te u potpunosti, al ti ne razumes da on tebi nema sta da objasnjava sta radi sa tvojim parama, ako ti je obezbedio nagradu. Ti kad odes u kladionicu das svoje pare na tiket, ako dobijes on ti daje koliko ti je rekao da ce ti dati, ako ne, uzeo ti je pare, ali ti ga nisi pre uplate pitao "e sta ces ti da radis sa mojim parama". Isto tako njega ne zanima da li si proveo sate kuci proucavajuci statistike i prateci sve sportove ili si dosao i nalupao 3 sifre i lupio 3 rezlutata. E sad taj sistem primeni na turnir.

Evo i ja malo da prosipam mudrost, posto vidim da vas je sve krenulo pa sam pomislio mozda i mene krene :)

Imam komentar samo na pricu o turniru i zaradi organizatora istog. Mislim da vam je potpuno pogresna percepcija, nije poenta u tome koliko organizator zaradi, nego koliko UZME IGRACIMA.

Kao sto je neko rekao, postojali su turniri gde su organizatori mnogo vise zaradili, ali ja ne znam za turnir gde su vise uzeli igracima, ako shvatate razliku koju pokusavam da napravim. Ako je organizator sposoban, i uspe da privuce sponzore etc, njegovo je pravo da zaradi dok god i igraci dobijaju "fer" nadoknadu za ulozeno. S druge strane, slucaj ovog turnira nije sposobnost vec bezobrazluk organizatora, to je jedino sto treba shvatiti i na sta treba ukazati.

sa ovim se u potpunosti slazem

Edited by Shoocky
Link to comment
Share on other sites

razumem te u potpunosti, al ti ne razumes da on tebi nema sta da objasnjava sta radi sa tvojim parama, ako ti je obezbedio nagradu. Ti kad odes u kladionicu das svoje pare na tiket, ako dobijes on ti daje koliko ti je rekao da ce ti dati, ako ne, uzeo ti je pare, ali ti ga nisi pre uplate pitao "e sta ces ti da radis sa mojim parama". Isto tako njega ne zanima da li si proveo sate kuci proucavajuci statistike i prateci sve sportove ili si dosao i nalupao 3 sifre i lupio 3 rezlutata. E sad taj sistem pripremi na turnir.

Iskreno, to sto ti pises, nema veze s vezom. :)

Ljutnje bez :)

Dovoljno je samo da se procita Filipom komentar i da se iskljuce svi ljudi koji misle drugacije :)

Link to comment
Share on other sites

Moje misljenje je da kucno (ne)vaspitanje ne moze da se ispravi na podforumu Counter-Strike, a najvise ima nevaspitanih i neostvarenih ljudi zato sto je i dalje najigranija igrica kod nas, a ne zato sto jednostavno glupi ljudi igraju ovu igricu. Pozdrav svim oldskul i skorojevicima (holmesu) vaspitanim igracima!

Baš sam se pitao što te nema... ali javila se mudrost... samo mi malo (ne)jasno što sebe opisuješ ? [:o)]

Edited by ChieF.
Link to comment
Share on other sites

Znaci,organizatori su od ovog turnira matrixa znaci sve sto su mislili zaraditi hteli uzeti od igraca,a na drugim turnirima npr u beogradu organizatori su nagradjeni od sponzora turnira i zato su toliko zarade imali ?

<3 Dorica

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa tobom, ne znam da li si ukapirao da meni (nama) nije to problem, mi bi u svakom slucaju dosli na turnir zato sto nam je sve placeno uvek bilo :) Sto ne znaci da je ostalim ekipama bilo sta placeno, nego ce morati da daju svaki dinar iz svog dzepa. :)

Prvi tvoj post koji je onako realan, sa zemlje postovan. Posto uglavnom dok sam citao topik bio si na nebu ili gde vec :) "Sta vas boli kurac gde idu te pare, koji ste vi kurac ovde?! Ja prota, jedan od boljih organizatora turnira u Srbiji organizujem ovaj turnir i ja zelim 8k ni dinar manje! Ko hoce neka dodje, ko nece, ne mora!" fuuuckj yeah

nisam bio na nebu, nego sam stitio ostatak organizacije.

parafrazirao si moje reci i uneo nepostojeci bezobrazluk u njih, ali sustina je tu, da.

Proto, 10 godina odricanja i cimanja je po tebi "malo vrtenje skrola za 12000" ? Nemam reci..

Prosto ne znam zasto ti proto ne igras kanter jos uvek kad je tako jednostavno uzeti 12000 :). Pogodio si srz igrice i znas sve cake ocigledno, f0restu je trebalo 8 godina da shvati ovo sto ti znas odavno ;)

a recite mi, jel sve sto ja radim lupanje restarta ?

naravno da nisam bio ozbiljan kada sam napisao to, bio sam putpuno jednako maliciozan koliko i egze.

Evo i ja malo da prosipam mudrost, posto vidim da vas je sve krenulo pa sam pomislio mozda i mene krene :)

Imam komentar samo na pricu o turniru i zaradi organizatora istog. Mislim da vam je potpuno pogresna percepcija, nije poenta u tome koliko organizator zaradi, nego koliko UZME IGRACIMA.

Kao sto je neko rekao, postojali su turniri gde su organizatori mnogo vise zaradili, ali ja ne znam za turnir gde su vise uzeli igracima, ako shvatate razliku koju pokusavam da napravim. Ako je organizator sposoban, i uspe da privuce sponzore etc, njegovo je pravo da zaradi dok god i igraci dobijaju "fer" nadoknadu za ulozeno. S druge strane, slucaj ovog turnira nije sposobnost vec bezobrazluk organizatora, to je jedino sto treba shvatiti i na sta treba ukazati.

razume se da bismo obezbedili robne nagrade kao nadoknadu za uzete pare, samo sto obezbedjivanje tih robnih nagrada nije islo potrebnom brzinom, pa je topik morao biti otvoren pre nego sto sam znao koje su te robne nagrade radi blagovremenog informisanja igraca.

svi ste pretrcali preko boldovanog dela u prvom postu, koji sam jos jednom naglasio, da ce biti robnih nagrada.

sada je bezveze da pisem da, ukoliko tih nagrada ne bi bilo, mi bismo povecali novcane nagrade, jer sam vec etiketiran kao lopov i mojim recima se ne veruje.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

Shoki +1 od doktora takodje [:X] Jbt ja kada sam dosao pre skoro 11 godina na ovaj forum kada sam gledao postove tadasnjih najboljih igraca i ljudi koji su vec dugo dugo na ovom forumu tacno sam pazio sta sam pisao iako sam bio ne toliko mladji od njih koliko nebitan u celoj toj prici , danas svaki drugi clan iz ovog dela foruma pise neke totalne nebuloze koje nemaju veze sa vezom , ko je najbolji pucac a ko najbolji clutcher(zna se ko je :tf: ) su totalno retardirane teme , i spameri koji budze postove i ostala sranja. Ja dok sam bio ne toliko dugo moderator ovog dela foruma barem sam vodio racuna sto se tice toga ko i zasto to pise , dok ga nisam izgubio zbog toga sto pri kompu nisam bio mesec dana :) Slobodno procitajte neku temu pre 6-7 godina da vidite sa kojim rispektom prema ljudima se pisalo i sve ostalo , tada je pajsi jos i bio dobar decko :tf:

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

razumem te u potpunosti, al ti ne razumes da on tebi nema sta da objasnjava sta radi sa tvojim parama, ako ti je obezbedio nagradu. Ti kad odes u kladionicu das svoje pare na tiket, ako dobijes on ti daje koliko ti je rekao da ce ti dati, ako ne, uzeo ti je pare, ali ti ga nisi pre uplate pitao "e sta ces ti da radis sa mojim parama". Isto tako njega ne zanima da li si proveo sate kuci proucavajuci statistike i prateci sve sportove ili si dosao i nalupao 3 sifre i lupio 3 rezlutata. E sad taj sistem primeni na turnir.

i dalje me ne razumes ili se pravis da me ne razumes , ne interesuje mene sta ce on da kupi sa parama koje mu ja vec dam,

Mene zanima koliko cu ja njemu zapravo dati, koliko cu dati za igraonicu , koliko cu dobiti ako osvojim i , ako budem drugi i sta cu dobiti dok igram i kad sve to saznam , onda da mu kazem

e brate dolazim ili E ipak necu doci ...

Link to comment
Share on other sites

nisam bio na nebu, nego sam stitio ostatak organizacije.

parafrazirao si moje reci i uneo nepostojeci bezobrazluk u njih, ali sustina je tu, da.

View PostCONFY, on 21 March 2012 - 14:41, said:

cisto onako pitam

ako ti ne podnesem finansijski izveštaj, hoće li to uticati na tvoju odluku o učešću ?

I ja sam posle parafrazirao tvoje reci, da te ne poznajem mislio bih da si neki prenapucani bog. :)

Link to comment
Share on other sites

Ne lupas ti restart, planirao si da das 1000 din po danu sudijama kako bi oni to radili [;)]

Ti si mastermind organizacije i to kosta 8000 din ni dinara manje izgleda. A kad te Bizic pita ili ko vec gde idu pare, onda izvadis svoj trozubac i gadjas munjama. Nemam ja nista protiv da ti uzmes i 1000e za organizovanje turnira, lepo ti je napisao Filip gore, samo da to nije na stetu igraca. Ufur za gejming festival je bio 3000 din, nagrada je bila 900e. Ljudi su iscimali sponzore i uzeli su koliko su uzeli, igraci to nisu ni osetili. Pogledaj malo siru sliku i pokusaj da razumes ono sto pise nas nekoliko.

Egze nije bio maliciozan, naprotiv. Ti si sve vreme takav. Jebe mi se za taj turnir iskreno, otkazan je i nema sta da se prica vise o tome, samo ubuduce ne bih vas voleo da se to opet desava. Matrix je dobra igraonica i uvek je lepo kad je turnir u NS-u, lep gradic i dobro druzenje ali ne moras ceo trosak da prebacis na ucesnike turnira, nadji neke pare sa strane, ukljuci neke sponzore, neka gazda malo i izgubi ako treba jer je turnir najbolja reklama za igraonicu.

Edited by E-FRAG shok1ca

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

Nisam procitao ovoliko u zivotu :D, pogotovo ne srpski jer sam RUMUN (jebem vam sve :D), jednostavno je puno da ide orgi 24k, te sudije itd, svi znamo sta rade te sudije po turnirima NISTA, kao tu su bla bla, pola njih ne znaju sta je mouse fix (bez ljutnje), a ti i trba ko vec hoce da uzme 8k za 2 dana, pogotovo jer su te pare iz nasheg dzepa (igracha), mnogo bezobrazno i alavo, nadjite posao i uzimajte "postene" pare.

Link to comment
Share on other sites

Ima dosta ljudi koji pricaju ko hoce da dodje na turnir ko nece ne mora, a u celoj prici je tuzno sto bi i na ovaj turnir, doslo minimum 16 ekipa, jer ljudi dolaze jer VOLE kanter, niko u ovoj zemlji ne igra kanter zbog para, ako se zadesi da je najbolji, pa da onda i dobija pare uz to sto radi ono sto voli to je samo dodatni plus.

Poenta je da su ljudi poceli da zloupotrebljavaju tu ljubav prema igrici, da bi uzeli pare za kurve drogu i izlaske sta vec...A kontam da je sokica otvorio ovaj topik jer mu je pun kurac da neko radi tako nesto jer mu se eto "moze". A on je igrac iz trenutno najbolje ekipe kod nas, pa razmislite iz kojih je razloga bas ON otvorio topik, kad bi verovatno bio taj koji bi svejedno uzeo pare na turniru. Zbog ljudi kao sto je on i njegova ekipa, kasadovaca, momaka iz kgb-a, nislija, dps-a (PRAVOG !! :D) kragujevcana, i mnogih drugih koji godinama dolaze na turnire ova igrica je i dalje najpopularnija kod nas.

Ja kada sam krenuo da igram kanter "takmicarski" sa rumunom odozgo, dolazili smo na turnire i ispadali u grupama, ali smo uvek ucili od starijih, osetili atmosferu sto nas je samo motivisalo da vezbamo vise i da budemo bolji. Pred po nas kobni Dreamhack online qualy, on je imao 140 a ja 120 sati na stimu, ne znam ko od ovih "novih" ekipa, mada ih ja ni ne vidim nesto iskreno, toliko vezba za neki turnir. A tek posle razocarenje kad smo diskvalifikovani zbog "cita", a toliko smo se trudili i zeleli da se takmicimo sa najboljima. I tu je opet bila diskusija, gde mi nikad nismo omalovazavali starije, cak nam je dosta znacilo kada su nas igraci kao sto je TATA ARM podrzali i govorili nam da se ne obaziremo mnogo na tu "kradju" i da nastavimo da se srafimo.

A ovo za sudije i kako su oni mnogo bitni, samo u 3D turniru, i u kgb-u sam ja imao osecaj da sudije postoje, koje me kontrolisu da li pritiskam tab, pricam kad umrem itd, na ostalim turnirima gde su kao bile sudije, nisu radile nista. A za pricu o parama samo procitajte Filipov post sve vam je objasnio lepo.

my2cents

Evo i ja da bacim neku mudrost.

odslusajte ovo i iskulirajte.

A ovakvi likovi recimo zasluzuju instaban i zbog njih malo igraca postuje na forumu

Ae do Bucka ?

Link to comment
Share on other sites

I ja sam posle parafrazirao tvoje reci, da te ne poznajem mislio bih da si neki prenapucani bog. :)

i jesi ih parafrazirao.

ja tim postom nisam nisam njega pitao koji je on kurac, niti sam rekao da sam ja jedan od boljih organizatora u srbiji, ciljao sam na bitnost podnošenja finansijskog izveštaja.

konfi ga je istog tog dana i dobio, uz objašenjenje zašto ga ne kačim javno. razlog što nisam svima napisao je da bih izbegao ovo što se sad dešava. tj. da bih izbegao postavljanje pitanja zašto sudijama ide toliko para, zašto meni ide toliko para, zašto trbi ide toliko para i zašto igraonici ide toliko para. opet ponavljam da raspodela para nije bila moja odluka, nego odluka trbe i e frag organizacije. meni su samo saopštene te informacije kao tehničkom organizatoru turnira.

i zajebi me sa tim prenapucani bog. ja oslonac svojim rečima ne tražim u svojim mišićima nego u svom intelektu i nikada mi ne bi palo na pamet da primitivnim nasiljem branim svoje stavove.

Ne lupas ti restart, planirao si da das 1000 din po danu sudijama kako bi oni to radili [;)]

Ti si mastermind organizacije i to kosta 8000 din ni dinara manje izgleda. A kad te Bizic pita ili ko vec gde idu pare, onda izvadis svoj trozubac i gadjas munjama. Nemam ja nista protiv da ti uzmes i 1000e za organizovanje turnira, lepo ti je napisao Filip gore, samo da to nije na stetu igraca. Ufur za gejming festival je bio 3000 din, nagrada je bila 900e. Ljudi su iscimali sponzore i uzeli su koliko su uzeli, igraci to nisu ni osetili. Pogledaj malo siru sliku i pokusaj da razumes ono sto pise nas nekoliko.

Egze nije bio maliciozan, naprotiv. Ti si sve vreme takav. Jebe mi se za taj turnir iskreno, otkazan je i nema sta da se prica vise o tome, samo ubuduce ne bih vas voleo da se to opet desava. Matrix je dobra igraonica i uvek je lepo kad je turnir u NS-u, lep gradic i dobro druzenje ali ne moras ceo trosak da prebacis na ucesnike turnira, nadji neke pare sa strane, ukljuci neke sponzore, neka gazda malo i izgubi ako treba jer je turnir najbolja reklama za igraonicu.

i nije bilo na štetu igrača. trba može da potvrdi da sam ja rekao da je 20k i 10k malo za nagrade, dok je on rekao da će biti robne obezbeđene. obezbeđivanje tih nagrada nije bio moj posao, nego posao ljudi iz e fraga. pogledaj u odgovoru gore šta je bio moj posao.

Link to comment
Share on other sites

Pa nisi izbegao ta pitanja ocigledno.. Moras da priznas da smo svi doziveli blagi sok kad smo videli da 54k nasih para ide na neko drugo mesto. Da je to bilo 20k ili 30k niko ne bi nista ni napisao. Dobro je to sto si se ogradio time da si ti samo tehnicki organizator. Nemam ja nista protiv tebe licno, mogao si samo da odgovoris na prosta pitanja koja su postavljali ljudi na onoj temi a ne da se postavljas kao da si superiorno bice koje je poslednja grana evolucije ljudskog roda. Pogresili ste jbg, ko radi taj i gresi. Mogli ste da stavite veci akcenat na te robne nagrade, da kazete ljudima da cete time nadoknaditi tih 54k, al sto bi vi to radili, ipak vi nama cinite uslugu sto organizujete turnir :)?

Zar ne primecujes da svi ljudi koji aktivno igraju kanter trenutno imaju sta da kazu povodom svega ovoga i povodom NN ljudi koji pisu po forumu samo da bi nesto napisali

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

i jesi ih parafrazirao.

ja tim postom nisam nisam njega pitao koji je on kurac, niti sam rekao da sam ja jedan od boljih organizatora u srbiji, ciljao sam na bitnost podnošenja finansijskog izveštaja.

konfi ga je istog tog dana i dobio, uz objašenjenje zašto ga ne kačim javno. razlog što nisam svima napisao je da bih izbegao ovo što se sad dešava. tj. da bih izbegao postavljanje pitanja zašto sudijama ide toliko para, zašto meni ide toliko para, zašto trbi ide toliko para i zašto igraonici ide toliko para. opet ponavljam da raspodela para nije bila moja odluka, nego odluka trbe i e frag organizacije. meni su samo saopštene te informacije kao tehničkom organizatoru turnira.

i zajebi me sa tim prenapucani bog. ja oslonac svojim rečima ne tražim u svojim mišićima nego u svom intelektu i nikada mi ne bi palo na pamet da primitivnim nasiljem branim svoje stavove.

i nije bilo na štetu igrača. trba može da potvrdi da sam ja rekao da je 20k i 10k malo za nagrade, dok je on rekao da će biti robne obezbeđene. obezbeđivanje tih nagrada nije bio moj posao, nego posao ljudi iz e fraga. pogledaj u odgovoru gore šta je bio moj posao.

Decko, ja tebi vise nemam sta da kazem. :) Drago mi je da sam video dosta "bitnijih" ljudi koji podrzavaju pricu na ovom topiku, gde se tvoja misljenja ne uklapaju. :)

Ti si postao preveliki filozof i koristis totalno nebitne fraze u celoj prici, ne znam sta si se istripovao. :)

Nemoj pogresno da me shvatis, nemam ja nista protiv tebe... ti si meni totalno nebitan ovde kao i ja tebi :)

Ti si samo jedan neshvaceni organizator turnira kome je propao politicki i filozofski plan. :)

Samo se nadam da ce ovaj topik promeniti nesto sto se tice cs scene i nebitnih ljudi na ovom forumu. :)

Poz

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima.

Samo hocu da na sve ovo vase kazem par reci...U orgi svakojakih turnira sam vec godinama,stvarno ne znam broj turnira iza sebe.....i nikada mi nije bilo zao,nekada se malo manje stavi u dzep,nekada malo vise...mada na kraju price....sve sto stavim u dzep,ma koji tur bio u pitanju,propijem i pojedem za vreme trajanja istog. Zao mi je sto se ovakve stvari desavaju,iskreno. Mi smo se potrudili da u ime internet kafe-a Defuse priredimo jedan dobar LAN party za sve,bez cimanja,pritiska ili treceg,hteli smo da makar jedan tur prodje skroz opusteno i u vrhunskoj atmosferi. Zasto ovo kazem...pa recimo da posle svih turnira nisam posustao,i i dalje mi nije zao da se iscimam da napravim dobar tur i da svima izadjem u susret ( da se razumemo,ovog puta govorim o tehnickom delu ). Nekada nisu sve stvari mogle biti na mestu iz kojekakvih razloga,trecih sila,ili necega potpuno neplaniranog i nepredvidjenog. Troskovi na svakom turniru postoje i realni su,nijedan sudija nece da stoji ceo dan ni za sta,jer onda nije nikakav sudija ( setite se njuske koja je spavala u domu omladine dok su grupe bile u jeku ),iako sam ja tog decka doveo zelevsi da mu izadjem u susret,rekao sam tada Sakalu "Ko ga jebe,neka ostane debil da spava zakljucan"...Ako ce vam biti ista bolje od ovoga,potrudicu se da vrlo uskoro organizujemo jedan veliki pro turnir,i sa dobrim nagradama ( trenutno jurcam sponzore ),ocekujte malo visu kotizaciju,kako bih mogao da vam svima obezbedim i lepe nagrade,a i lepo provedeno vreme. Ispred internet kafea Defuse ovog puta najavljujem jedan veliki turnir,detalje cu objaviti cim pre budem mogao ( kada prikupim sve informacije od sponzora ). Potrudicu se da makar jedna dobra orga ostane kako bi svi mogli da se lepo i druzimo i zabavljamo.

Za sada Over and Out

Stay tuned ;)

Edited by nogga
Link to comment
Share on other sites

Pa nisi izbegao ta pitanja ocigledno.. Moras da priznas da smo svi doziveli blagi sok kad smo videli da 54k nasih para ide na neko drugo mesto. Da je to bilo 20k ili 30k niko ne bi nista ni napisao. Dobro je to sto si se ogradio time da si ti samo tehnicki organizator. Nemam ja nista protiv tebe licno, mogao si samo da odgovoris na prosta pitanja koja su postavljali ljudi na onoj temi a ne da se postavljas kao da si superiorno bice koje je poslednja grana evolucije ljudskog roda. Pogresili ste jbg, ko radi taj i gresi. Mogli ste da stavite veci akcenat na te robne nagrade, da kazete ljudima da cete time nadoknaditi tih 54k, al sto bi vi to radili, ipak vi nama cinite uslugu sto organizujete turnir :)?

Zar ne primecujes da svi ljudi koji aktivno igraju kanter trenutno imaju sta da kazu povodom svega ovoga i povodom NN ljudi koji pisu po forumu samo da bi nesto napisali

nisam ni mislio da imaš nešto lično protiv mene. nemam ja ništa lično ni protiv tebe, ni egzekutora, nemam razloga.

nisam se ogradio da sam tehnički organizator, jer sam to tek sada, kada je gotova cela priča, pomenuo. mogao sam da odgovorim ljudima gde idu pare, ali time ne bih sprečio pitanja koja su svakako postavljena, niti bih izbegao sav ovaj scenario. prebacuješ krivicu na mene što je turnir otkazan, a postovi koji su ostavljeni su doveli do povlačenja e fraga, ne moj stav. ljudima u topiku nije bio problem moj stav, nego pare. moj stav je kao razlog naveden prvi put pre 2 sata.

sledeći put stavljam velika šarena slova upakovana u smajlije i čokoladu da biste primetili da će biti robnih nagrada.

Decko, ja tebi vise nemam sta da kazem. :) Drago mi je da sam video dosta "bitnijih" ljudi koji podrzavaju pricu na ovom topiku, gde se tvoja misljenja ne uklapaju. :)

Ti si postao preveliki filozof i koristis totalno nebitne fraze u celoj prici, ne znam sta si se istripovao. :)

Nemoj pogresno da me shvatis, nemam ja nista protiv tebe... ti si meni totalno nebitan ovde kao i ja tebi :)

Ti si samo jedan neshvaceni organizator turnira kome je propao politicki i filozofski plan. :)

Samo se nadam da ce ovaj topik promeniti nesto sto se tice cs scene i nebitnih ljudi na ovom forumu. :)

Poz

poz.

Link to comment
Share on other sites

Shoki bravo sto si se iscimao da napises ovako nesto .Iskreno ocekivao sam da ce neko izdoviti jebenih 5 minuta i prokomentarisati stanje na ovom forumu.Toliko je smorilo ovo spamovanje i "uvlacenje" unknown likova u guzicama ostalih gejmera da je to strasno.Prestao sam da pratim rur odavno bas zbog tih napacenih onlinera koji zele da preko foruma postanu igracine .Unku sam cimao x puta pre nego sto sam napravio drugi acc jer sam zaboravio sifru na proslom i mail .... jednostavno i kad se odigra turnir normalan igrac ne moze da napise nista normalno a da mu neko ne napise "+1" ili "gl" ili samo da quituje ... pre se pricalo samo o kanteru i kada sam bio ja "unknown" igrac pratio sam sam forum i citao sta pricaju bolji igraci i NISAM SE UBUTAVAO kao sto sad rade 90 posto ljudi na forumu ... ako moze neki predlog da ovo bude vip soba samo za pozvane ljude za ljude koje idu na turnire da bi mogli lepo da pricamo i dogovaramo a ne da slusam i citam unknown igrace kako se bude kolika je nagrada , ko je kome sta rekao i tome slicno .Ako se sad ne resi ovo bice sve gore i gore jer dolaze novi tastatura narastaji .

Pozdrav.

Edited by NYANEGREDO
Link to comment
Share on other sites

Kako si ti planirao da to sve prodje? Ljudi pitaju gde je nestalo 54k ti ih napusis i ne odgovoris, nadjes se uvredjenim, oni prestanu da postavljaju pitanja ti odrzis turnir i sve super? Trebalo je da znas kad si prihvatio organizaciju da ces morati da objasnis gde idu sve te pare. Sledeci put kad budes hteo da organizujes turnir uradi to kako treba, prvo iscimaj sponzore i iscimaj se malo pa tek onda izbaci info za turnir, ne moras da mi pises sarenim slovima upokovanim smajlijima i cokoladom nego skupi muda i napisi kako jeste. Procitaj post iznad tvog i napravi algoritam organizovanja turnira, a ne da je jedini bitan faktor da li ces ti dobiti novac za svoj rad. E frag organizacija se povukla iz drugih razloga, to nisu komentari na ruru, izgleda nisi najbolje upucen kakav dogovor je trebalo da bude, al dobro.

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

Kako si ti planirao da to sve prodje? Ljudi pitaju gde je nestalo 54k ti ih napusis i ne odgovoris, nadjes se uvredjenim, oni prestanu da postavljaju pitanja ti odrzis turnir i sve super? Trebalo je da znas kad si prihvatio organizaciju da ces morati da objasnis gde idu sve te pare.

ne. planirao sam da ja postavim info, ljudi kažu ti previše para uzimaš, neću da ti ih dam, neću da dođem.

ili : meni ne smeta što je toliko para otišlo organizaciji, biće robnih nagrada, sačekaću da vidim koje su, pa ako mi se sviđa doći ću.

ono što sam dobio je : kakav je to bezobrazluk, ma gde idu pare ? meni nije presudno da li ću doći zbog nagrade, nego hoću da znam gde idu pare.

nije kao da sam vam uzeo pare, pa onda rekao gde idu. nego sam izneo predlog šta ću da uradim sa parama koje bi mi vi dali. onaj kome se ne sviđa neka mi ne da pare.

skupi muda i napisi kako jeste.

važi, to ću da uradim. ali bez zezanja.

reći ću : meni su ponuđene te pare u dogovoru ljudi koji se vodio bez mene. ja se ograđujem od svega što se tiče para, pitajte ljude koji su odlučivali o raspodeli para.

ispao sam kreten što to nisam uradio, pa sam se našao suočenim sa svim ovim.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...