Jump to content

Counter Strike 1.6 Serbia


Shokica

Recommended Posts

Takav scenario mozes da ocekujes kad pravis turnir u tetrisu deci iz osnovne skole, al ne ovde.

Realno, trebalo je da uradis to sto si napisao, sad bi te bolela kara, ne bi morao da se smaras sa mnom [;)] [;)]

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hteo sam da se javim i ja, kao neko ko je najmanje od svih vas na ovoj cs sceni....

Mnogo stvari ne znam, mnogo stvari imam jos da naucim, ali dovoljno sam pametan da u te "turnire u beogradu" spadaju i par turnira koje sam i ja organizovao, tako da se osecam prozvanim i hocu da odgovorim...

Turniri u Delta City-ju koji sam ja organizovao, znaci GS.GIGATRON #2 i #3, prvi turnir ne znam koliko je tacno para organizaciji islo, stvarno sam zaboravio, za taj sam turnir uzeo sebi 1k ( da nisam osvojio drugo mesto poludeo bih ), trebao sam da uzmem 3-4k, ali par ljudi mi nije donelo pare koje su mi obecali, nebitno. Cak je dobijen i hostel za dzabe, sto su ljudi zloupotrebili.

Drugi turnir u Delti, koji sam ja organizovao, organizaciji je islo 80k... ( Da napomenem igraonica ima 20 racunara ) E sada vidim da je to problem tih 80k... Ako vam navedem da ekipa kgb cmstorm nije platila sto znaci da je 74k ostalo, ali su njihovi sponzori dali 5 cmstorm kucista koja su u vrednosti oko 500e, i ekipa gs.gigatron je platila samo 3k (znaci pola su morali da doplate) to je 71k (njihovi sponzori su dali 20 racunara za turnir ). Niko ne pita odakle nama kablovi da spojimo tih 20 racunara, ko ce da digne sisteme i namesti sve sto treba, treba platiti igraonicu u delta citiyju koja vikendom zaradjuje preko 20-30k (a za turnir su trazili 10k, a jos su i manje uzeli) odakle 15 produznih kablova (jedan kosta oko 400dinara sa 5 uticnica), a sve u svemu opet je kao da imas ful nagrade jer su sponzori dosta dali. Ja koji nisam spavao 4 dana uopste skoro sam uzeo 5k, a ljudi su zauzvrat ukrali 4 misa i 2 tastature, koje smo trebali da platimo own i ja... Lepo...

Turnir u igraonici Defuse, top8, niko dinara nije uzeo ( kasad, gojko (koji je bio zaduzen za servere i racunare) i ja koji sam se za skoro sve iscimao da objavim i najavim kako bi sve proslo kako treba ), jos je sank bio otvoren i moglo je da se sluzi koliko god je ko hteo... Sve je bilo vrhunski i svaka cast tim momcima sto su izasli u susret i opet je samo par ljudi to pohvalilo.

I da mogu slobono ovo da kazem i da stojim iza svojih reci, "DA... PRAVIM TURNIRE I IGRAM KANTER IZ LJUBAVI", ko hoce moze da me pljuje, sta da radim, dajem uvek sve od sebe i jos nisam sve naucio.

Jedino Du-hast je imao postovanje svih kanterasa jer mu je sve uvek bilo crno na belo i tacno se znalo ko je gde, ko gde sedi, ko sta sme, ko ne sme! Zbog toga je i pravio vrhunske turnire... Greska "NAS" organizatora je sto uvek hocemo da napravimo tako da niko ne zna gde idu pare, a to se uvek sazna...

Toliko od mene....

Link to comment
Share on other sites

Sjajna tema shoki.

Hm, procitao sam svaki post pa cu probati da u jedan sve obuhvatim ako sta zaboravim koga jebe.

Prva stvar, ovaj forum dugo pratim ma da nisam nikada pravio kojekakve akaunte jer mi nisu ni trebali, valjda zato sto sve mogu procitati bez njega a nemam potrebu da ucestvujem u diskusijama. Na ovom forumu se odjednom pojavilo mnogo imbecila koji je smatraju da su neko i nesto i da ce njihov post bilo koga potresti, dok se ne pocnu banovati nece se ni smiriti.

Sto se tice organizovanja turnira, tu nema sta mnogo da se prica gazdama "popularnih" igraonica vise nije cilj promovisanje, jer vec su ocigledno navukli stalne goste, medjutim imamo tu i nove igraonice koje itekako mogu posluziti (sjecate se svi prvog CSS turnira, mocna igraonica za koju niko znao, a vjerujem da ih jos puno ima)

E sad konkretno taj famozni matrix,

"e-frag se povukao radi postova raznih ljudi", molim STA?

"bilo puno ljudi u organizaciji" what? Mi smo znali samo za protu i TRBU

"poradi na komunikaciji sa organizacijom za koju igrac" ????????????????????????????

"gazda matriksa i ja smo prihvatili ponudjeno" opet jedan facepalm

"nisam bio na nebu nego sam stitio ostale"

Iz ovih tvojih recenica, da ne znam ko si i sta si, pomislio bi da si juce iz vrtica izasao... traziti opravdanje na ovakvim stvarima je suludo

E-Frag se nije povukao radi postova raznih ljudi, nego radi prisvajanju velikog novca, mnogi su zaboravili da je e-frag iz svog dzepa dao mnogo para (skoro k'o pola prve nagrade) da bi se ono odrzalo i nije prisvojio ni dinara, tim putem planiramo i nastaviti.

Koje to zapravo bio u organizaciji kada smo znali samo za protu i trbu i kako je to E-Frag ucestvovao u raspodjeli novca... mi sigurno nismo odobrili organizaciji 200+ eura, za te pare neko radi 20 dana na gradjevini.

Ovo trece me je posebno intrigiralo, sta to tebe briga ili bilo koga kakva je komunikacija izmedju nas i eSports timova koji nastupaju za E-Frag, da li ti o tome trebas da brines ili bilo ko drugi?

Sta je to vama ponudjeno? 500+ eura? sigurno NE, godfather igraonica u Nisu (znate svi o kojoj se radi) pa za organizaciju turnira ne uzme vise od 20k

Koga si ti to stitio? pricamo kao da se desilo ubistvo pa jedni druge prikrivate, vama ovde niko ne zeli nista lose, ovo je jednostavno opomena svima kako se ovako nesto ne bi desilo u buducnosti.

Ko god je zainteresovan da saradjuje sa E-Fragom, dobrodosao je, pomocicemo i oko turnira i oko svega sto treba, al' ovako nesto NIKADA.

Nadam se da ovim postom nisam nikoga uvrijedio, pokusao sam iznijeti nas vid dogadjaja, kako je ko shvatio to je do vas.

Link to comment
Share on other sites

trba je smislio raspodelu para. on je meni rekao da se on na to dogvorio sa ianom, čak da ga je on savetovao.

ako nije bilo tako, ja to nisam mogao da znam.

ako ste se povukli zbog prevelikog uzimanja novaca, zašto ste pristali na turnir ?

zašto ste odustali od turnira zbog prevelikog uzimanja novaca nakon 5 dana, a i pre objave turnira znala se raspodela para ?

u pravu si. nismo pristali na ponuđeno, ja nisam tražio određenu količinu para nego mi je ponuđeno 8k i ispod toga nisam hteo da idem.

isto to je uradio matriks.

pod previše ljudi u organizaciji mislim na sebe, trbu, 6 sudija i plaćanje puta trojici ljudi. iz informacija koje ja imam, ta trojica su iz e frag organizacije. ako je previše novca prisvojeno, što se niste odrekli tog dela ?

niste, iz istoga razloga iz kog ja nisam svog dela. istini za volju, vaš deo je bio manji.

i jesam štitio ostale.

mogao sam da prebacim ta pitanja na trbu i vas, ali sam smatrao da je bolje da se sam uhvatim u koštac s njima. očigledno sam se i tu zajebao.

šokice,

pouku sam izvukao. na prilično težak način, ali sam je izvukao.

smatram da ako nastavimo konverzaciju i ja i ti bismo samo obrtali teze koje smo već izneli, bar što se tiče sve priče pre ovog posta.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

Hteo sam da se javim i ja, kao neko ko je najmanje od svih vas na ovoj cs sceni....

Mnogo stvari ne znam, mnogo stvari imam jos da naucim, ali dovoljno sam pametan da u te "turnire u beogradu" spadaju i par turnira koje sam i ja organizovao, tako da se osecam prozvanim i hocu da odgovorim...

Turniri u Delta City-ju koji sam ja organizovao, znaci GS.GIGATRON #2 i #3, prvi turnir ne znam koliko je tacno para organizaciji islo, stvarno sam zaboravio, za taj sam turnir uzeo sebi 1k ( da nisam osvojio drugo mesto poludeo bih ), trebao sam da uzmem 3-4k, ali par ljudi mi nije donelo pare koje su mi obecali, nebitno. Cak je dobijen i hostel za dzabe, sto su ljudi zloupotrebili.

Drugi turnir u Delti, koji sam ja organizovao, organizaciji je islo 80k... ( Da napomenem igraonica ima 20 racunara ) E sada vidim da je to problem tih 80k... Ako vam navedem da ekipa kgb cmstorm nije platila sto znaci da je 74k ostalo, ali su njihovi sponzori dali 5 cmstorm kucista koja su u vrednosti oko 500e, i ekipa gs.gigatron je platila samo 3k (znaci pola su morali da doplate) to je 71k (njihovi sponzori su dali 20 racunara za turnir ). Niko ne pita odakle nama kablovi da spojimo tih 20 racunara, ko ce da digne sisteme i namesti sve sto treba, treba platiti igraonicu u delta citiyju koja vikendom zaradjuje preko 20-30k (a za turnir su trazili 10k, a jos su i manje uzeli) odakle 15 produznih kablova (jedan kosta oko 400dinara sa 5 uticnica), a sve u svemu opet je kao da imas ful nagrade jer su sponzori dosta dali. Ja koji nisam spavao 4 dana uopste skoro sam uzeo 5k, a ljudi su zauzvrat ukrali 4 misa i 2 tastature, koje smo trebali da platimo own i ja... Lepo...

Turnir u igraonici Defuse, top8, niko dinara nije uzeo ( kasad, gojko (koji je bio zaduzen za servere i racunare) i ja koji sam se za skoro sve iscimao da objavim i najavim kako bi sve proslo kako treba ), jos je sank bio otvoren i moglo je da se sluzi koliko god je ko hteo... Sve je bilo vrhunski i svaka cast tim momcima sto su izasli u susret i opet je samo par ljudi to pohvalilo.

I da mogu slobono ovo da kazem i da stojim iza svojih reci, "DA... PRAVIM TURNIRE I IGRAM KANTER IZ LJUBAVI", ko hoce moze da me pljuje, sta da radim, dajem uvek sve od sebe i jos nisam sve naucio.

Jedino Du-hast je imao postovanje svih kanterasa jer mu je sve uvek bilo crno na belo i tacno se znalo ko je gde, ko gde sedi, ko sta sme, ko ne sme! Zbog toga je i pravio vrhunske turnire... Greska "NAS" organizatora je sto uvek hocemo da napravimo tako da niko ne zna gde idu pare, a to se uvek sazna...

Toliko od mene....

Bio sam na svakom tvom turniru Jure, uvek je bilo korektno i uvek sam se vratio zadovoljan sa turnira sto se organizacije tice. U pravu si da samo par ljudi pohvali turnir, al veruj mi da ce svi koji su bili na tom turniru opet doci kad organizujes jer znaju da si fer i korektan momak. Video sam te na turniru neispavanog, umornog, iznerviranog + moras da igras sa svojom ekipom i da vodis igru = sve pohvale!! Besplatni sokovi na turniru, majice za ucesnike (nisu bile gotove na vreme al opet, alal vera), dali ste rkon tim liderima koji su pokretali live, Gojko je uvek dosao kad nesto ne bi radilo, stvarno svaka cast za defuse turnir, mnogo dobra bleja bila i svima ste izasli u susret [:)]

Nemoj da mislis da niko ne ceni to sto si radio i sto ces raditi, samo je forum pun budala i svima je muka da dodju ovde da napisu bilo sta pored njihovog spama, nista drugo. Znas i sam da je tako <3 :)

Edited by E-FRAG shok1ca

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

Velika vecina ovde dolazi zbog radi spama ..da si nabudzi neki postic i kao on je aktivan a sve i jedan zasluzuje kick pa ban za spam...a u sustini su te odredjene osobe u stvari veliki botovi u svetu interneta i u stvarnom svetu i samo ljudi koji u stvari ---> I wanna seek some attention because I suck ! ...

Svaki organizator postavlja svoje uslove i standarde ali pitanje je sta posle .. ..Ali ako se gleda interes..da se izvuce neka velika suma onda bolje i ne pocinjati ..samo ce doci na los glas :)

Link to comment
Share on other sites

Evo samo da razjasnimo jos jednom taj matrix turnir, koji nije trebalo da bude glavna tema ovog topika. Evo sta se tacno tu desilo i ne znam zasto je bilo toliko tesko napisati ljudima da tu idu pare:

TRBA: 24k

TRBA: tu je najveci problem

TRBA: znaci 6000 ide na sudije koje ce biti 2 dana tu

TRBA: 4 sudija i 2 lika koje ce paziti da ne bude nereda

TRBA: i posto je mali prostor u igraonici povremeno reci ljudima da dodju kad se igra njihov mec

TRBA: onda 8000 ide proti

TRBA: jer je gazda matrixa trazio da prota bude ukljucen u pricu

TRBA: jer je sa njim vec organizovao ranije turnire

TRBA: momci iz e-fraga stvarno nisu trazili ni dinara za to sto rade ali sam im ja ipak rekao od tih 24k ja cu izdvojiti 3k za vase putne troskove

TRBA: nakon svega toga ostane 5k dinara

TRBA: koje sam mislio da potrosim na svoj kredit jer sam zvao sve zive radnje koje sam nasao da vidim za sponzorstvo

TRBA: jer zvao razlicite hotele da nadjem ljudima dobar smestaj

TRBA: i da na dan turnira budem prosto na 0

Sve u svemu, trba je hteo da organizuje turnir u NS-u jer ga nije bilo dugo i iscimao se koliko je mogao ali nije mogao da izbegne neke troskove (protu i igraonicu) pa je ispalo kako je ispalo.

Molio bih ubuduce da ljudi paze sta pisu po ruru i da se ne javljaju bez razloga niti da pisu neka sranja bez razloga cisto da bi napisali nesto. Nije ovo koliba public forum, vec najprestizniji forum na balkanu, bilo bi dobro da se tako i ponasamo ovde.

Dajte moderatora kasadu, upucen je u scenu i znaju ga svi koji igraju kanter, pomoci ce Aci i kontrolisace morone po forumu ;)

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F&gl=US#/watch?v=IzZJzi9xfW4

Pa da se oglasim i ja sa klipom za organizatore koji uzimaju kes varajuci GLADNE , turniri prevazilaze sve granice normale , svi bi preko noci da se obogate :)

Usput bi hteo da pozovem sve normalne igrace cs-a ako bi hteli malo da se zabave u petak uvece uz zivu svirku i neke koktelcice koje cu vam licno ja praviti :) ( bez ljutnje ali samo 18+ )

http://www.facebook.com/mintbeograd

Edited by Chak1
Link to comment
Share on other sites

Tu sam ja iz senke, ceo dan citam, samo mislim da nisam dovoljno afirmisan igrac da bi se javio na ovoj temi, ali kada sam video koktele prosto je bilo jace od mene

Hahaha nasao sam te brt , e zaboravio sam da kazem da povedete neke devojcice da ne bude bas gej varijanta, ja sam pozvao 20-ak zena mada mislim da ce to biti malo :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...