Jump to content

Counter Strike 1.6 Serbia


Shokica

Recommended Posts

Hahaha nasao sam te brt , e zaboravio sam da kazem da povedete neke devojcice da ne bude bas gej varijanta, ja sam pozvao 20-ak zena mada mislim da ce to biti malo :D

Dosta je meni 20!

Hm kad bolje razmislim, podrzavam onaj deo za sektor foruma sa invite-ovima!

Edited by NeskeNBG

First name Ever, last name Greatest.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jel bese protu- c4 resio 1v1? :P

Ja kao verovatno najmladji u ovom topicu, mislim da ste dosta jeli govna, i da velika vecina nije skapirala poentu shokicinog posta, i da se ponasate bez iole respecta(captain obvious).

Sto se tice turnira, mogu reci da sam srecan sto je otkazan:D

peace

DOBAR DAN...DOVIDJENJA

Link to comment
Share on other sites

Ima dosta ljudi koji pricaju ko hoce da dodje na turnir ko nece ne mora, a u celoj prici je tuzno sto bi i na ovaj turnir, doslo minimum 16 ekipa, jer ljudi dolaze jer VOLE kanter, niko u ovoj zemlji ne igra kanter zbog para, ako se zadesi da je najbolji, pa da onda i dobija pare uz to sto radi ono sto voli to je samo dodatni plus.

Poenta je da su ljudi poceli da zloupotrebljavaju tu ljubav prema igrici, da bi uzeli pare za kurve drogu i izlaske sta vec...A kontam da je sokica otvorio ovaj topik jer mu je pun kurac da neko radi tako nesto jer mu se eto "moze". A on je igrac iz trenutno najbolje ekipe kod nas, pa razmislite iz kojih je razloga bas ON otvorio topik, kad bi verovatno bio taj koji bi svejedno uzeo pare na turniru. Zbog ljudi kao sto je on i njegova ekipa, kasadovaca, momaka iz kgb-a, nislija, dps-a (PRAVOG !! :D) kragujevcana, i mnogih drugih koji godinama dolaze na turnire ova igrica je i dalje najpopularnija kod nas.

Ja kada sam krenuo da igram kanter "takmicarski" sa rumunom odozgo, dolazili smo na turnire i ispadali u grupama, ali smo uvek ucili od starijih, osetili atmosferu sto nas je samo motivisalo da vezbamo vise i da budemo bolji. Pred po nas kobni Dreamhack online qualy, on je imao 140 a ja 120 sati na stimu, ne znam ko od ovih "novih" ekipa, mada ih ja ni ne vidim nesto iskreno, toliko vezba za neki turnir. A tek posle razocarenje kad smo diskvalifikovani zbog "cita", a toliko smo se trudili i zeleli da se takmicimo sa najboljima. I tu je opet bila diskusija, gde mi nikad nismo omalovazavali starije, cak nam je dosta znacilo kada su nas igraci kao sto je TATA ARM podrzali i govorili nam da se ne obaziremo mnogo na tu "kradju" i da nastavimo da se srafimo.

A ovo za sudije i kako su oni mnogo bitni, samo u 3D turniru, i u kgb-u sam ja imao osecaj da sudije postoje, koje me kontrolisu da li pritiskam tab, pricam kad umrem itd, na ostalim turnirima gde su kao bile sudije, nisu radile nista. A za pricu o parama samo procitajte Filipov post sve vam je objasnio lepo.

my2cents

A ovakvi likovi recimo zasluzuju instaban i zbog njih malo igraca postuje na forumu

.

@Znaci jadno moj decko jadno je to,prosipas pamet ovuda idi negde drugo mnogo bi ti pametnije bilo.SRAMOTO JEDNA samo cu to reci,nemoj da si me usta vise uzeo.Ja ako sam stavio ovo stavio sam iz sprdnje.

Link to comment
Share on other sites

zar nije poslednjih par postova ono zbog cega je ovaj topik i otvoren ?

:)

Previse ozbiljno shvatas celu pricu , zbog takvih ljudi je unistena IGRICA, kao sto i sam naziv kaze mislim da je poenta da se sprdas i salis a ne da od toga napravite SKUPSTINU i da se samo svadjate , pustite tu patetiku za neke druge koji su zaduzeni za to a ovde bi trebalo da se druzimo , opet kazem nisam pro igrac i poznat ali samo pokusavam da smanjim tenziju koja je iz dana u dan sve veca ;)

Ako radim nesto pogresno banujte me slobodno , cak sta vise , mislim da cu se sam udaljiti sa ovog forumu jer mi je vise pun ..... decurlije koji misle da su uvatili Boga za .... KENJA mi se od toga vise !!!

Link to comment
Share on other sites

Pošto je ovaj topic izgubio smisao(ne radi se više o brisanju retardiranih postova i smanjenje kvaliteta cs podforuma, već o MATRIX turniru, malo više o proti nego samom turniru) prinuđen sam ili da lokujem temu ili da vam dam fore još par postova da se vratite na originalnu temu :)

A, ako želite otvorite novi topic o turniru ili "CS pričajte" pa tamo raspravljajte o turnirima, sprdajte se ili šta već?:)

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...