Jump to content

Cs????


Jennifer

Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a 1? :P

da koliko sam razumeo Pesma je pricao sa bugarima iza XPd nemaju sponzorstvo kao sto je rekao...placaju vreme...

momci iz club35 imaju kao sponzora jednu od najboljih igraonica u Bugarskoj(mozda cak i najbolja nisam siguran) sa nekim mnogo opasnim netom(ne znam tacno koliki je protok necu da loopam,emil-pesma ce vam reci sigurno je bio u njoj)

sto se tiche ove priche oko sponzorstva...da kazem ovako....ekipu u koju bi po mom misljenju bez ikakvog straha trebalo sto pre uloziti je 4gl...e sad sta oni mora da urade to je DA SE NI SLUCAJNO NE RASPADNU pa ne znam sta da se desi...znaci po meni je to najbitnije...imaju buducnost...mladi su,opasni pucachi,neustrasivi,dobar tim ali ono sto im je preko potrebno je sto vishe meceva sa stranim ekipama(tu podrazumevam ne samo igranje preko neta koji sad u platou imaju nego i odlazak u okolne zemlje tipa madj,rum,bug na turnire...jel odlazak preko je takodje dobra inekcija xp) cisto da se oslobode te famozne fraze STRANCI i straha od uspeha u mecevima sa stranim ekipama koja ih je sada kostala mozda i osvajnja turnira u platou...to ce sigurno neko ubrzo da snimi i da ih pogura....e sad ako se to kod nas ne desi e onda stvarno neka ide sve u tri lepe...

mislim da takodje ovo sve oko cs,turnira i ostalih eventa mora da se sto vise forsira na televiziji da ljudi vide i shvate o cemu se radi...kako ne znam ali mora

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Koliko kenjanja , a niko nema pojma sta prica ....

pffffffffff

Jedino se slazem sa Kojotom , covek zna sta prica ...

A one price , da se ulaze u gloriju DA SE NE RASPADNE !?!?!

FUCKIN' LOL

Pa kakva je to ekipa ?!?!!?

Kgb , ne znam sta se desava sa njima .....ma bre NE SERITE VISE BRE

ZAKLJUCAJTE TOPIC , kako sve vise i vise ljudi pise ovde , SVE JE GORE I GORE ?!?!!?!!!!

Da stavite prstic na glavu , i razmislite malo .....

Prvo procitajte Hyberov post , pa onda procitajte ostatak mog posta ....

Ovako ja kontam strance , ako on sedne da igra , on ne gleda protiv koga igra (btw cini mi se da sam jedno hiljadu puta cuo rec xpd club35 i bugari u poslednja dva dana) , ma serem vam se u bugare znate ....

Sace mi se javi neki bugarin da me smara tu , strasno ...

Khm , da se vratim na pricu , ljudi igraju drugacije razmisljaju drugacije , umesto da se prema njima okrecete , vi razmishljate , jao ma sta oni znaju bolje od nas treba da samo vezbamo i bicemo bolji , OCETE KURAC !!!

Samo ako vezbas sa njima , mozes da budes kao oni , nema druge ... Treba da budes uporan da ides po stranim turnirima , ako imas para , barem ovim blizim , na kvalifikacije , skupljas xp , i naravno kontakte sto je vrlo vazno ...

a ne da se ponasas ko indijanac ili sta vec ...

sve to dodje na svoje , a i neko kucno obrazovanje sto VECINA cs igraca ovde NI NEMA !!!

Ne znaju ljudi za red , i za pristojnost , SRAMOTA !!

Mentalitet ! lepo je rekao Kjoot !! :P

I to isto , uzasno utice na igrace , svi se kao gistro trude .... glorija dobija sada zato sto su puni sebe , a ako izgube turnir dva , eto ti sad vidis mojo gcv hs ds sta vec .....

A umesto da se svi ugledate na strance , vi gledate njih kao protivnike , gledajte ih kao saveznike , da naucite nesto od njih ...

a ne samo da pravite protiv taktike za neke njihove taktike ....

Mislim ima milion i jedna stvar koja mora da dodje u obzir , ali nazalost vecina vas ne zna ni engleski , da cita malo na stranim sajtovima sta ljudi pricaju tj pisu , komentare njihove , pa jebote komentare vesslana i ostatka adrenalina za nase timove sta su rekli ... NEMATE POJMA !?

Bas tako !!!

Odes na mirc , malo sa nekima hej hi ovo ono , pitas ga da li oce da pogleda demo , da ti da savet sta da radis , kako sta da promenis , u prevodu Interactujte(nisam znao na sprskom rec kako ide:P) sa strancima , upoznavajte se , a ne da zurite u 1.6 i razmisljate kako sta ....

Moraju neke stvari da se shvate ... Ja ovo govorim iz licnog iskustva , i nadam se da nisam nesto pogresio ili preterao , a onaj ko se osetio uvredjenim , neka skoci s'mosta ...

poz :p

Komitet Gosudarstvennoi Bezopasnosti
Link to comment
Share on other sites

Hahahahaha to tripko!!!!

Ehh..kada bi svi pocheli da sagledavaju drugachije stvari onda bi bilo neshto a ovako svi oce da budu veliki Srbi i veliki politichari da umesto shto stvaruju neprijatelje imaju prijatelje sa shto vishe ljudi..barem sam to kapirao dok me bugari preko mirca nisu napljuvali kako sam glup shto navijam za 4gl!!!

Nisu svi bash takvi "Englezi" kao shto se pricha ali jbg...bolje i da razgovaramo nego da cutimo i da mrzimo sve oko nas!!!!

PS:Ne zelim da ispadne kako sam pametan ali sve su vec tripko i kojot napisali tako da nema potrebe za daljim polemisanjem!!!! [;)]

"Ni kurve me ne vole"

Da li sanjash da te plodi Bekam!?

Link to comment
Share on other sites

Cini mi se da je problem 60% u igracima a 40% u keshu.

Sto se igraca tice, nedostaje motiva, ozbiljnosti, zrelosti i pameti.

4gl - Svi su vise manje igraci sa istom kolicinom skilla, ali po mojoj proceni nece uraditi nista vredno pomena u Hanoveru. Njihov stil igre je sa malo taktika, vise na soliranje i individualni skill veci od drugih ekipa i igra bez imalo respekta prema domacim ekipama. Kada dodje mech sa strancima, individualni skill dolazi slabo do izrazaja, javlja se respekt a timska i takticka igra 0.

kgb - cini mi se da vlada losha atmosfera u ekipi i sve mi deluje neprirodno. Takodje ima razlike u igracima.

Ponekad moras proci pakao da bi stigao u raj
Link to comment
Share on other sites

i igra bez imalo respekta prema domacim ekipama.

Jok, treba da se useru u gace odma! Od mene jedino respect za kgb, bez obzira na sve "loshe" rezultate.

I dYle, ne vidim komentar za GcV... Izgleda da vas je jedan turnir odmah uzdigao na tron srpskog cs-a... [;)] Ako neko misli kako se ja uvek nekako nadjem uvredjen kad se pomene 4gl, mozhda je u pravu. Smetaju mi komentari u poslednje vreme u kojima se samo pricha kako to 4gl i kgb nishta ne mogu da urade, kako nas stranci pljaskaju i sl... A takve priche dolaze od onih koji u poslednjih 5-6 meseci samo gledaju u ledja obema ekipama koje sam naveo! Ako vec pricate o srpskom cs-u onda prvo pogledajte gde ste vi, pa tek onda pricajte o onima koji su ispred vas.

Svaka cast Hyberu, kitji, kojotu i shonetu na postovima. Iako kritichki, vrlo korisni.

Link to comment
Share on other sites

!!!

Samo ako vezbas sa njima , mozes da budes kao oni , nema druge ... Treba da budes uporan da ides po stranim turnirima , ako imas para , barem ovim blizim , na kvalifikacije , skupljas xp , i naravno kontakte sto je vrlo vazno ...

A umesto da se svi ugledate na strance , vi gledate njih kao protivnike , gledajte ih kao saveznike , da naucite nesto od njih ...

a ne samo da pravite protiv taktike za neke njihove taktike ....

Mislim ima milion i jedna stvar koja mora da dodje u obzir , ali nazalost vecina vas ne zna ni engleski , da cita malo na stranim sajtovima sta ljudi pricaju tj pisu , komentare njihove , pa jebote komentare vesslana i ostatka adrenalina za nase timove sta su rekli ... NEMATE POJMA !?

Bas tako !!!

Odes na mirc , malo sa nekima hej hi ovo ono , pitas ga da li oce da pogleda demo , da ti da savet sta da radis , kako sta da promenis , u prevodu Interactujte(nisam znao na sprskom rec kako ide:P) sa strancima , upoznavajte se , a ne da zurite u 1.6 i razmisljate kako sta ....

a jsad pogledaj moj post....pa o tome sam i ja pricao...

prvo procitaj sve pa onda prosipaj mudrosti..:P

to sam i ja rekao...ici u susedne zemlje i skupljati xp...realno brate nije skupo otici naprimer u madj,bug,rumn na turnir 1 2 dana

a to sto se tiche NE RASPADANJA GLORIJe...pa cekaj jel tebi to normalno da se ekipa rastavlja i sastvlja svakih 3 nedelje..i da se ekipa kojoj kolko tolko krene raspadne posle prvog neuspeha...najbitnije je kontinuitet...da su ljudi dugo na okupu...vreme donosi rezultate(ti bi to prvi jeb trebao da znas)...ne mozes valjda da ocekujes da ce neki klan da se skupi sedam,m dana pre negokog jaceg tura i da ga osvoji...moze ali juce

evo jos uvek mi nije jasno sta se desilo sa hs posle uspeha...zbog cega su se raspali...

e to ne zelim da se desi gloriji...dobro im ide i sad treba da se raspadnu...NE NIKAKO...jel onda se opet gubi na vremenu jedno 6-7 meseci..i tako u krug..napravi se jedan korak pa se vrate tri...

eto na to sam mislio...

takodje se slazem sa kojotom i hyberom...i ja sam veciti pesimista po pitanju svega u ovoj zemlji...ali eto mozdai ipak nesto moize da se uradi...

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Ja mozhda jesam neupucen, al ko pricha o raspadanju glorije?

nije rec ovde samo o gloriji ja govorim uopsteno...o tome kako svi kukaju kako zele rezultate a nemna klana koji je zajedno duze od 1 god vec 4 godine...kapiras...naravno da se glorija nece raspasti...niko to nije rekao...

nemojte ljudi da quotujem sam sebe jebiga...:P

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

nije rec ovde samo o gloriji ja govorim uopsteno...o tome kako svi kukaju kako zele rezultate a nemna klana koji je zajedno duze od 1 god vec 4 godine...kapiras...naravno da se glorija nece raspasti...niko to nije rekao...

nemojte ljudi da quotujem sam sebe jebiga...:P

Jezik pregrizao onda! [:)] Upravo zbog toga shto si rekao - kontinuitet - ja smem da tipujem samo na kgb i 4gl...

Link to comment
Share on other sites

da koliko sam razumeo Pesma je pricao sa bugarima iza XPd nemaju sponzorstvo kao sto je rekao...placaju vreme...

momci iz club35 imaju kao sponzora jednu od najboljih igraonica u Bugarskoj(mozda cak i najbolja nisam siguran) sa nekim mnogo opasnim netom(ne znam tacno koliki je protok necu da loopam,emil-pesma ce vam reci sigurno je bio u njoj)

sto se tiche ove priche oko sponzorstva...da kazem ovako....[yellow]ekipu u koju bi po mom misljenju bez ikakvog straha trebalo sto pre uloziti je 4gl...e sad sta oni mora da urade to je DA SE NI SLUCAJNO NE RASPADNU [/yellow]pa ne znam sta da se desi...znaci po meni je to najbitnije...imaju buducnost...mladi su,opasni pucachi,neustrasivi,dobar tim ali ono sto im je preko potrebno je sto vishe meceva sa stranim ekipama(tu podrazumevam ne samo igranje preko neta koji sad u platou imaju nego i odlazak u okolne zemlje tipa madj,rum,bug na turnire...jel odlazak preko je takodje dobra inekcija xp) cisto da se oslobode te famozne fraze STRANCI i straha od uspeha u mecevima sa stranim ekipama koja ih je sada kostala mozda i osvajnja turnira u platou...to ce sigurno neko ubrzo da snimi i da ih pogura....e sad ako se to kod nas ne desi e onda stvarno neka ide sve u tri lepe...

mislim da takodje ovo sve oko cs,turnira i ostalih eventa mora da se sto vise forsira na televiziji da ljudi vide i shvate o cemu se radi...kako ne znam ali mora

pogledaj ono sto je zuto i razmisli

mislim ja jesam glup brate ali ne toliko

4Saint

brate poceo sam da radim prvu pa je sad sve u jutranjim casovima , ali dnevnim ;)))

:PP

P.S.Ja sam te sunshine razumeo da mora da im se nabavi sponzor jak da se SLUCAJNO NE BI RASPALI ...

Ako je dobra ekipa , nece se raspasti , tj igraci , ali ne mogu da se dobro izrazim ,w/e ....

:)

poz

Komitet Gosudarstvennoi Bezopasnosti
Link to comment
Share on other sites

Dobar je naslov topic-a ali mislim da je dosao u pogresnom trenutku ( nadam se da gresim ) o ovme je trebalo raspravljati jos u vreme kad su nase ekipe isle u Dallas i Kan jer ovo sad su samo posledice stvari koje su poslednjih godinu dve pratile nasu scenu .

Uzrok iz kojeg su nastale posledice lezi u ne ozbiljnosti igraca I NIUCEM DRUGOM.

Koyot je lepo rekao da nije lud da kalja obraz zbog nekih.......

Nemojte misliti da su momci iz SK,NoA,Team9,3D,mibr,mTv..... dobili sve to na pocetku zato sto, eto njihova zemlja je bogata svi su puni kesha pa su se malo iscimali i na kraju od toga napravili biznis.....ne, nego su prvo videli da su momci jako ozbiljni i da imaju profesionalan pristup citavoj stvari.

Firme koje ih sponzorisu to bi isto uradili i ovde da vide interes ali trenutno ga ne vide. Bez obira na trenutnu situaciju kod nas ipak mi kao zemlja imamo gotovo sigrno veci potencijal od Bugara, Rumuna, Hrvata....

Toga su svesne sve vece kompanije ali problem je opet u neorganizovanosti jer niko nije lud da uleze novac u nesto usta nije siguran dok god nevidi plan i program za naredne dve do tri godine time ce shvatiti da se i ovde ozbiljno radi, pa ce biti mozda spremni da uloze novac u neki tim ili neko vece medjunarodno takmicanje.....

Nemojte praviti armagedon zato sto su bugari igrali u finalu, ja sam ceo tur prati prko hltv i na mIRC-u i to finale smo moj prijatelj i ja videli vec posle prvog dana

cak je moj ortak pustio na kanalu team-scg da ce biti bugarsko finale mrtav ozbiljan a papni mu se smejali.... eto vidite neko ovde "sara" samo da bi se video i cuo i zabole ga za citavu spiku.

Ko su ljudi koji danas vode nasu CS scenu ?

Pa naravno da ih nema ...

Moderatorima foruma bih preporucio da sami postavljaju topic-e poput ovoga jer ovakvim diskusijama mozemo samo izvuci neke pouke i nesto nauciti . [;)]

"Burek sa sirom kupuju ga ljudi

izvrstan kvalitet cika Grga nudi "

( the best Burek in Panchevo city )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...