Jump to content

MISHLJENJA O HITOUT-u 2


Roka

Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim, ima dana kad ti cs bas i neide pa se fino lagano nervirash citav dan... Tad bi trebalo uzet par clipova i fino se smjeskat par minuta... [:D]

- Ocel josh ko triler da mu posaljem ? [?] ? (oko 5mb) xexe...

- Postoji topic "AWP,aaaaaaaaaaaaa" na kome ima, kao, neki clip sa awp userom, koji nemoze da se downloaduje... miisliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim...

- Sad cekam subine komentare za triler, da vidim sta sve nevalja... Nadam se da spisak nece biti duzi od 2lista [:D]

===============

Respect

Edited by boka12
Link to comment
Share on other sites

Vegas video,Premier,Sound forge,partical ilusion,3Dsmax,Fraps (ili virtual dub ili video mach),Photoshop cs2,adobe after effect,macromedia flesh....ima tu podosta stvar :)))

jbg mora malo da sednesh da prouchish neke stvari od ovih

recimo pochni sa Vegasom,fraps (video mach) ...sam to recimo za pochetak...vegas inache je vrlo prost program samo treba odvojiti malo slobodnog vremena [^]

ahha... imam vegas(registered, naravno... piraterija [:D] ), adobe photoshop cs, fraps (samo sto mi nije registrovan, pa na vegasu ukljucim wide-screen opciju da se fraps logo ne vidi [:D] )

- A sto se tice ostalih neznam... Pokusao sam skinuti 3D Studio max, ali ima neka greska u downloadu tako a nemogu da instaliram program :( a ja se taman ponadao da cu napokon napraviti (ili makar pokusat' napraviti) 3D Bullet + Matrix bullet trail...

=============

Respect

Edited by boka12
Link to comment
Share on other sites

Vegas video,Premier,Sound forge,partical ilusion,3Dsmax,Fraps (ili virtual dub ili video mach),Photoshop cs2,adobe after effect,macromedia flesh....ima tu podosta stvar :)))

jbg mora malo da sednesh da prouchish neke stvari od ovih

recimo pochni sa Vegasom,fraps (video mach) ...sam to recimo za pochetak...vegas inache je vrlo prost program samo treba odvojiti malo slobodnog vremena [^]

Koji Vegas imate?

Ronaldinho - - Henry - - Krkic - - Giovanni - - Eto'o - - Messi

Link to comment
Share on other sites

.......... u hit out-u kecu ste bili xetrow team, u traileru na pocetku pise xetrow studio, a na kraju xetrow crew..... Sta ste vi????

Misljenje....: Nije lose.... neke stvari mi se svidjaju, zamerke mi se uglavnom poklapaju sa ostalima...... nadam se da ce film biti pravi bum u odnosu na keca?....(bez tuzno odradjenih granata..i tako toga:) gl

Cobratix !

sig-1013438.jpg

Link to comment
Share on other sites

.......... u hit out-u kecu ste bili xetrow team, u traileru na pocetku pise xetrow studio, a na kraju xetrow crew..... Sta ste vi????

Misljenje....: Nije lose.... neke stvari mi se svidjaju, zamerke mi se uglavnom poklapaju sa ostalima...... nadam se da ce film biti pravi bum u odnosu na keca?....(bez tuzno odradjenih granata..i tako toga:) gl

zar je bitno kako se zovemo ?xt-studio,xetrow team(xt) zar je u sushtini bitno

EAT MY SHORTS

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...