Jump to content

KGB CM Storm Vol.1


DuHast

Recommended Posts

Lep turnir,svaka cast mojim e-fragovcima na pokrivanju i brutalnom streamovanju! od sad u stuff da me stavite,da streamujem next turnir ja :D

Svaka cast saletu i du-u i borisu naravno :))))

naravno mojim saigrachima i drugarima pre svega :) <3

gg over and out :)

  • Downvote (-1) 2

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Bravo iNation, dobra uvertira pred Bec, jos malo pracca i moze svasta da se desi tamo :), samo napred momci.

Bravo za CONTROL, iskoristili ste to sto smo mi nabedjene budale i pobedili nas bez vecih problema, samo nastavite sa igrom.

Svaka cast i momcima iz e-fraga, postavili ste novi nivo pokrivanja turnira u Srbiji, vidimo se i na sledecem <3 :).

KGB i CMSTORM standardno na svetskom nivou :).

Edited by BGDonLINE shok1ca
  • Upvote (+1) 2

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

GG svima, super turnir, kao i uvek kada je domacin KGB a organizatori Du, Sale, Boris i ostali ! Treba spomenuti i momke iz E-fraga mislim da rade super posao sa prenosenjem turnira ljudima kod kuce, buduci da sve rade sami, svaka cast ! Bilo je zanimljivo igrati LAN turnir u CS:GO gde sve radi perfektno, nadam se da ce sledeci put biti jos vise ekipa i da ce biti jos bolji kanter :)

  • Upvote (+1) 1

Ae do Bucka ?

Link to comment
Share on other sites

gg svima,odlican turnir,odlicna organizacija....cestitam momcima iz e-sports.srbija ekipe,zasluzeno nema sta i jos jednom gl u Becu...samo pohvale za saleta, du-hasta( wizard [:D] ) i sve ostale momke koji su se pobrinuli da sve prodje u najboljem redu ,izvinjavam se ali ne znam imena svima..JEDINI minus, a opet stvar koja nema veze sa organizatorima je broj ekipa,cujem 2k ljudi je gledalo e-fragov stream pa ljudi sta cekate , csgo install pa da se pucamo ubuduce u jos vecem broju..kad sam ih vec pomenuo,hvala e-frag triu koji se maksimalno trudi da medijski isprati sve ovo i naravno cm-stormu na odlicnom turniru,odlicnim masinama i lepim nagradama

Edited by SVOJIC
  • Upvote (+1) 1

The Creator.Teacher of the World.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...