Jump to content

computerland SEC qualy


SaKaL_HuNtEr

Recommended Posts

Dragi moji i moje :)

U utorak ( tj. sutra ) odrzace se mini turnir POZIVNOG tipa u KGB igraonici , ruzveltova 1 , TC metro

Pozvane ekipe :

BGDonline

kgb.cm-storm

Idzuo

PlayMore

Ove 4 ekipe su pozvane na turnir kao 4 ekipe koje su ostvarile neke dobre uspehe u poslednjih 6 meseci ..sutra popodne ce se boriti za 1 mesto a to je :

Put u poljsku na SEC ( placen put i smestaj )

Eto toliko :) cisto da Vas obavestimo o ovom kratko i iznenadnom turniru :)

Kako ce se igrati itd.. nema potrebe da objasnjavam, ali cete sutra predvece biti obavesteni o rezultatima i pobednicima event-a :)

Edited by SaKaL_HuNtEr

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nicky a sta ocekujes da se napise ?? Kad mene zovu ljudi u 12:00 i kazu " Saljemo 1 ekipu u poljsku , reci nam 3-4 najbolje mi cemo da saljemo koju hocemo" , i ja kazem da to nije fer .. i napravim mini turnir ??O cemu pricas ti druze ?Ne umete da cenite i postujete neciji rad i cimanje za nas gaming , ja ovo sigurno nisam uradio na svoju ruku i izmislio nesto .. ovaj topic jednostavno nisam ni morao da pisem .. nego eto cisto da vas obavestim .. mogao sam samo da pozovem ekipe .. kazem "igrate to to i to " i oni odose u poljsku ko je pobedio ...nemam komentara stvarno ..trudim se svih ovih godina,cimam ... DH,ovo ono .. sve zivo sta mogu .. NE ZARADJUJEM TU NISTA JEBENO SVAKI PUT, TO DOBRO ZNAJU SVI KOJI SU U ORGANIZACIJI SVAKI PUT ...i vi TROLUJETE I HEJTUJETE? Ako nemas sta pametno da kazes nemoj nista ni da pises ...

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

Opusteno Sakale, nemoj se opterecivati sta pise Niki klanbejz admin. Jbg, dosla informacija u 'minut do 12' pa je moralo ovako. Da su znali sve na vreme, sve bi bilo organizovano vrhunski, kao i uvek u kgbu. Steta sto ne moze da se napravi ceo turnir da svi ucestvuju (zasluzile su jos neke ekipe da igraju), al i ovo je ok, obzirom kakve su okolnosti..

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

Nicky a sta ocekujes da se napise ?? Kad mene zovu ljudi u 12:00 i kazu " Saljemo 1 ekipu u poljsku , reci nam 3-4 najbolje mi cemo da saljemo koju hocemo" , i ja kazem da to nije fer .. i napravim mini turnir ??O cemu pricas ti druze ?Ne umete da cenite i postujete neciji rad i cimanje za nas gaming , ja ovo sigurno nisam uradio na svoju ruku i izmislio nesto .. ovaj topic jednostavno nisam ni morao da pisem .. nego eto cisto da vas obavestim .. mogao sam samo da pozovem ekipe .. kazem "igrate to to i to " i oni odose u poljsku ko je pobedio ...nemam komentara stvarno ..trudim se svih ovih godina,cimam ... DH,ovo ono .. sve zivo sta mogu .. NE ZARADJUJEM TU NISTA JEBENO SVAKI PUT, TO DOBRO ZNAJU SVI KOJI SU U ORGANIZACIJI SVAKI PUT ...i vi TROLUJETE I HEJTUJETE? Ako nemas sta pametno da kazes nemoj nista ni da pises ...

To nema veze nikakve s tobom, ili tvojom organizacijom, niti izborom ekipa itd. Samo sam rekao da je to po mom misljenju komedija, da se takav turnir objavi dan pre, i jos kazes "nisam ni morao da pisem". Pa nije morao ni organizator WCG-a da pravi kvalifikacije, mogao je da ode on sa drugarima, ali valjda to nije cilj...Nisam ni rekao da ces ti da zaradis nesto od toga.

I evo, ako moze pitanje, posto me zanima...ko je to "zvao" za SEC, jer ako se dobro secam, mnogo godina unazad je pobednik WCG-a obicno predstavljao tu drzavu na SEC-u, odakle sad ovo?

Link to comment
Share on other sites

Zvali su me ljudi koji imaju WCG licencu ...zasto i kako salju ljude, koja je prica i sta NE ZNAM nit ME ZANIMA .. kao sto rekoh , ja sam se nasao prozvanim u tvom gornjem postu jer si tako nesto napisao na MOJOJ GLAVNOJ TEMI...znaci to shvatam da je MENI UPUCENO ..dodje mi da batalim sve ovo sto radim za VAS ...i da ne igrate nista svake godine ... da gledate kako se i sta igra preko a da nema niko sansu od nasih da ide ...ja nista ne radim SAM, radim STA MI KAZU ...da ti ne bi objasnjavao sada SVE , STA I KAKO .. kad budes bio u BGD/-u dodji do KGB-a pa cu ti reci sta i kako.

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

To nema veze nikakve s tobom, ili tvojom organizacijom, niti izborom ekipa itd. Samo sam rekao da je to po mom misljenju komedija, da se takav turnir objavi dan pre, i jos kazes "nisam ni morao da pisem". Pa nije morao ni organizator WCG-a da pravi kvalifikacije, mogao je da ode on sa drugarima, ali valjda to nije cilj...Nisam ni rekao da ces ti da zaradis nesto od toga.

I evo, ako moze pitanje, posto me zanima...ko je to "zvao" za SEC, jer ako se dobro secam, mnogo godina unazad je pobednik WCG-a obicno predstavljao tu drzavu na SEC-u, odakle sad ovo?

Koliko ja vidim, ovde se niko ne zali (mislim na srpske ekipe, one koje ucestvuju i one koje ne ucestvuju a mozda zasluzuju) ali nadje se neki batica iz druge drzave da vodi politiku na ruru... dosta mi je tvojih komentara na hltv.orgu, prevrce mi se zeludac kad ti vidim nick a jos vise kad ti vidim post na ruru...fuck off!

Link to comment
Share on other sites

Zvali su me ljudi koji imaju WCG licencu ...zasto i kako salju ljude, koja je prica i sta NE ZNAM nit ME ZANIMA .. kao sto rekoh , ja sam se nasao prozvanim u tvom gornjem postu jer si tako nesto napisao na MOJOJ GLAVNOJ TEMI...znaci to shvatam da je MENI UPUCENO ..dodje mi da batalim sve ovo sto radim za VAS ...i da ne igrate nista svake godine ... da gledate kako se i sta igra preko a da nema niko sansu od nasih da ide ...ja nista ne radim SAM, radim STA MI KAZU ...da ti ne bi objasnjavao sada SVE , STA I KAKO .. kad budes bio u BGD/-u dodji do KGB-a pa cu ti reci sta i kako.

Opusteno, nisam ja lud da mislim da to TI pravis sam. Jasno mi je da je bilo malo vremena, ali svejedno je neozbiljno od koga god da je...I to "da batalim" itd...nemoj da se opterecujes, ja nisam uopste iz Srbije, niti igram CS aktivno, samo pratim scenu pa eto...primetio sam to sto sam napisao, nema potrebe da se ti pronalazis u tome. Samo ti radi svoje, siguran sam da su momci koji vezbaju CS u Srbiji i koji te poznaju tebi zahvalni na tome.

Ovo moje ako moze shvatiti kao "napomenu" za iduci put. Sad je tako kako je ispalo. Poz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...